Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Молодик – 21 червень 2020


Лунація 21 червня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива для Раків, на другому місці Овен, Терези й Козеріг. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на червень місяць від Бомбушкар. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються. Нові: починання, новини, бажання. Нейтральний пік для завершень і починань, для обивателів залежить від особистих гороскопів, для світу – від тенденцій. Є вказівки на те, що можна починати повторно, в світі щось повторно може початися.

– Обивателі. Кардинальні емоції і сильні, бажання, але не всі бажання будуть реалізовуватися (багато залишиться всередині). Посилення емоційності у людей. Пік найкраще знакам стихії Води, принесе їм емоційний напрямок і зміну, фізичних сил і енергії. Дні чутливі і емоційні, для всіх, більше чуйності і дбайливості, сприйнятливості. Більше уразливості, самооборони, обережності. Налагодити близькі стосунки, допомагати іншим, дізнатися більше про інших корисно в ці дні. Якщо вже є близький зв’язок, то можна розкрити свої емоції краще. Конфліктувати, намагатися випросити щось або витребувати, грубити, проявляти інфантилізм – це найгірше в ці дні, образи запам’ятаються. Бізнесу і ділам поки не варто приділяти увагу. Приділіть увагу психології та психологічному стану. Події в житті, зовнішні, можуть бути важливі лише від особистих гороскопів. Але вони будуть багатими на емоції. Якості у подій залежать від особистих гороскопів. Під час піку, зверніть увагу на свою сім’ю і будинок. Початок ремонту, переїзду, планів по нерухомості. Побудьте з родиною. Нові серйозні відносини зараз не будуть результативні, а навпаки безглузді, нові знайомства та ділові проекти теж. Спробуйте свої бажання переоцінити, найкраще якщо це стосується дому та сім’ї, кар’єри, навчання, зарубіжжя, суспільства.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Події в світі стосуватимуться народних мас, патріотизму, національних ідей і бажань. Мала ймовірність повторення або переоцінки державних тем, інститутів влади, таємні зміни. В кінці липня набагато вірогідніше таємне зміна державних інститутів і зміни в державах. Увага буде прикута до національних тем, для кожної країни своя важливість буде вище інших. З цього піку пом’якшення конфліктів, тимчасове, які почалися в кінці травня і початку червня.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Ймовірно, невелике зростання захворювання, повторення. Але це ще не друга хвиля. А лише повторне посилення захворювання, яке ще раз буде в кінці липня. Восени повинна бути друга хвиля або ж осіння хвиля буде сильніше літньої.

Автор: A.S. – 21.06.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,415