Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Молодик – 20 липня 2020


Лунація 20 липня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий для Раків, на другому місці Овен, Терези й Козеріг. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на липень місяць від Бомбушкар. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються. Нові: починання, новини, бажання. Поганий пік для подій, для обивателів розчарування і негативізм, для світу – важливий для влади і політики. Нове треба починати обережно, нове можливо стримуюче і руйнує, погане.

– Обивателі. Кардинальні емоції і сильні, але буде їх придушення. Перепади настрою і емоційності. Пік найскладніше Раками і Козерогам. Іншим знакам стихії Води і Землі він легше. Знакам стихії Вогню і Повітря не зовсім хороший. Дні, коли почуття і емоції буде складно виявляти, співчутливість буде змінюватися черствістю, емоційність – холодністю. Великий песимізм, негативізм, депресія, розчарування. Проблеми зі здоров’ям, хронічними захворюваннями, кістками, зубами, ШКТ. Підвищена боязкість і самооборона. Складно налагоджувати емоційний зв’язок, образливість, несприйняття емоцій чужих. Постарайтеся не погіршувати відносини з близькими і керівниками. Бізнесу та справам приділіть увагу, при присутності проблем. Приділіть увагу психології та психологічному стану. Події в житті, зовнішні, можуть бути поганими і обмежують. Під час піку, зверніть увагу на свою сім’ю і будинок, кар’єру, репутацію. Початок ремонту, переїзду, планів по нерухомості робіть обережно. Будьте м’якше до рідних.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Події в світі стосуватимуться народних мас, патріотизму, національних ідей і бажань, державної влади, політики, інститутів державних. Найбільш вірогідно таємний початок зміни державних інститутів і зміни в державах. Увага буде прикута до національним темам, патріотизму, влади. Початок або посилення конфліктів, помітнішою і зрозуміліше про їх початок стане в кінці липня. З 27 червня період воєн і підвищеної агресії, в кінці липня почнуться тренди агресії і воєн в світі і суспільстві. Серпень, вересень і жовтень будуть дуже злими місяцями.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Ще один пік для цієї зарази.

Автор: A.S. – 20.07.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170