Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Молодик – 19 серпня 2020


Лунація 19 серпня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива для Лева, на другому місці Водолій, Телець і Скорпіон. Дивіться про вплив вказівки для знаків в гороскопах на серпень. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються. Нові: починання, новини, бажання. Дуже хороший пік. Пом’якшення конфліктів. Сверхенергічний, помітніше за все для стихії Вогню. Хороший для початку нового і маса новин. Пік буде острівцем спокою в календарі серпня, після його завершення негайно посиляться конфлікти.

– Обивателі. Яскраві емоції. Гарний настрій. Багато енергії і новин. Емоції можуть бути перебільшеними, награним по-доброму. Позитивні дні. В бажаннях і емоціях буде максималізм. Найкраще пік для Левів та інших знаків стихії Вогню, непоганий для стихії Повітря, гірше Воді і Землі. Дні яскравих емоцій і почуттів. Велике бажання розваг, любові, відпочинку. Удача може чекати любителів азарту. Приділіть увагу дітям, почати відносини з дітьми. Починайте любовний роман, який може призвести до шлюбу або лише залишиться приємним спогадом, результати будуть в наступному році – взимку або влітку. Бізнесу та в справах пік не зіграє важливу роль, якщо Ви не артист або діяч мистецтв, не азартна людина, аферист. Приділіть увагу творчості і хобі. Відпочивайте в ці дні. Події в житті і починання повинні бути хорошими. Під час піку, зверніть увагу на своїх дітей, любов (закоханість), романи, розваги, хобі, творчість або починайте в цьому нове.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Для світу період важливий, багато прихованого в конфліктах і змінах, політичних і соціальних трансформаціях, релігії. У цей час багато вказівок на конфлікти, ці вказівки будуть згладжені з 16 до 22 серпня. Багато таємних змін. Хоч і багато новин буде в ці дні, але це лише вершина айсберга. Помітними події будуть в сферах культури і мистецтва, музики, фільмів, спорту, розваг до цього всього буде звернено увагу. На ринках можуть бути афери або про афери дізнається світ. Пік багатий на різні вказівки, але не всі вони будуть помітні, про щось дізнаємося лише згодом. Після завершення піку будуть помітні конфлікти.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Нічого важливого на піку в серпні. Важливими будуть наступні піки в вересні.

Автор: A.S. – 18.08.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,602