Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Молодик – 17 вересня 2020


Лунація 17 вересня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива Діві, на другому місці Риби, Близнюки і Стрілець. Для знаків інформація про пік в гороскопах на вересень. Під час піку нове і посилення для трендів і ситуацій. В цьому році, в цей раз, є ймовірність повторного зміцнення, повернення можливості для зміцнення. Нові: події, починання, новини, бажання. Дуже хороший пік, а ще краще для зміцнення і цілей. Енергії не багато, більше енергії стихії Землі. Хороший для початку нового і зміцнення, важливі новини. Із завершенням піку починаються погані вказівки.

– Обивателі. Не емоційні дні. Настрій нормальний. Енергії не багато, як і новин, багато суєти. Емоції непомітні, скороминучі, стримувані. Прагматичні дні. В бажаннях і емоціях багато оцінки і стриманості. У своїй тарілці будуть відчувати себе Діви і інші знаки стихії Землі, стабілізація в емоціях для стихії Води, Повітрю та Вогню трохи дискомфортно із занепадом емоцій і оптимізму. Бажання і емоції не будуть сильними, не буде великих бажань чогось, емоції швидко будуть проходити. Приділіть увагу роботі і здоров’ю. Наймайте співробітників, починайте новий проект, приймайте нового клієнта, нові знання для роботи, нові обов’язки. Заводьте нового вихованця і приділіть увагу своїм квітам. Починайте дієту і турботу про своє здоров’я, ЗСЖ і будь-яку іншу корисну звичку, розклад дня. Результативними будуть повторні починання, для зміцнення і стабілізації, довгострокові цілі. Для бізнесу і справ пік хороший, краще для серйозних і довгограючих проектів і цілей. Працюйте в ці дні і займайтеся здоров’ям. Події в житті і починання за вказівками хороші.

– Світ. Найпомітніше новини та події щодо «здоров’я» світу і праці. Нові ліки, медицина, проблеми з охороною здоров’я та тд.тп. Робота, ринок праці, профспілки, права працівників, умови праці, технології, все що пов’язано зі сферою роботи – це теж буде помітним, з важливими подіями про це і началами. Ринки будуть сильно реагувати на інформацію про роботу і здоров’я. Важливий пік для державних тем, влади, здоров’я націй, міжнародних відносин, таємних міжнародних відносин, допомоги. Після цього піку ланцюг конфліктних вказівок, але в цей пік все буде м’яко.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Для Ковіда буде посилення і прискорення. Є ймовірність нових ліків і методик лікування, але не вилікування. Важливі новини про Covid-19 і події для світу.

Автор: A.S. – 17.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,169