Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Молодик – 16 жовтень 2020


Лунація 16 жовтня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива Терезам, на другому місці Овен, Рак і Козеріг. Для знаків інформація про пік в гороскопах на жовтень. Під час піку – нове, посилення для існуючих ситуацій з новими якостями. Нові: події, починання, новини, бажання. Поганий пік, скандальний, конфліктний. для людей і для світу. Нові конфлікти будуть довгими, старі конфлікти посиляться. Енергії мало всім знакам Зодіаку. Хороший для конфліктів і скандалів, якщо треба зруйнувати щось.

– Обивателі. Дні скандальні, одним емоційні, другим занепад сил. Настрій більше песимістичний, дратівливість, в кращому випадку придушення агресії. Енергія і активність нестабільні, перепади. Новини та спілкування неконтрольовані, несподівані дії. Емоції придушуються зі спалахами агресії або із затримкою. Найгірше знакам Вогню і Води для емоцій в ці дні. Головне не починати нові скандали. Приділіть увагу відносинам. Обережно починайте нові особисті і ділові відносини. Не починайте скандалів, якщо не хочете зруйнувати щось навмисно. Бійтеся повторення старих скандалів і відродження їх з новою силою. Нові договори і угоди поки не підписуйте. Подумайте про свої бажання про особисті і ділові відносини. Для бізнесу і справ пік не зовсім хороший. Події в житті і починання за вказівками руйнівні, масштабні, незадовільні.

– Світ. Важливий пік для відносин на різних рівнях, міжнародних, всередині країн, між державою і народом і тд.тп. Важливими будуть події в стосунках, нові початки відносин. Пік посилить конфлікти, війни, скандали – це переросте на міжнародний рівень, значні втрати, усунення. Нові війни і скандали будуть тривалими. Важливі нові переговори, укладення нових угод і договорів, які не дадуть результатів, будуть переглянуті потім. Перегляд старих договорів і угод, переоцінка відносин. Помітними будуть суди і всі види конфліктів, в новинах про це будуть багато говорити, розкажуть багато нового і детальніше про старе. Сильно пік вплине на держави, буде корекція і обмеження, для влади дні втрат. Для ринків пік особливого впливу не має, ринки будуть реагувати на інформацію про скандали й конфлікти. Наступний пік, 31 жовтня, вплине сильно на ринки і фінанси.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Зараз лише посилення. Важлива буде остання лунація – 31 числа – з неї почнеться масштабне збільшення смертності, перші крайності. Несподівані рішеня і дії у держав, вплив Covid на економіку світу.

Автор: A.S. – 16.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,421