Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація 7 травня 2020 року


Пік, лунація, 7 травня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий для Тельця і Скорпіона, на другому місці Лев і Водолій. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць від Бомбушкар. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Дуже багато впертості, завзятості, крайності. Найбільше крайності в бажаннях і впертсті. Ваші бажання понад усе. Пік нейтральний, завершення і результати, рішення і розуміння, залежать значною мірою від особистих гороскопів і обставин, що склалися. Події будуть багаті на крайнощі.

– Обивателі. Крайнощі в емоціях, та й при цьому перепади – від крайності в емоціях до без емоційності. Крайнощі в бажаннях, які можна спробувати утримати, стримати, але краще реалізувати. Це не лунація перепадів в настрою і бажаннях, а все йти буде в крайнощі, в будь-яких цілях і бажаннях. До своїх цілей і бажаннь будете прагнути, не звертаючи уваги на інше (зовнішні імпульси, події, людей). Ваші бажання перш за все. Події в житті, зовнішні, що не залежать від Вас або результати Ваших дій в більшості будуть залежати від особистих гороскопів або тих обставин, які існують в житті – кульмінація розвитку обставин. Розбирайтеся і приймайте рішення. Їх якості – крайність в трансформації, переродження, втрати або позбавлення, перепади від пасивності до активності. Під час піку, є ймовірність важливих подій, в боргах, виплати, спадщині, психології, сексуальності, смерті, кризи.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Пік нейтральний і події не матимуть великої важливості і значимості. Але, події будуть з крайнощами. Сильний вплив на фінанси, інформацію про фінанси, борги, виплати, допомоги та підтримки. Дуже сильний вплив на психологію мас, сексуальні теми і смерті. У світі, мало ймовірно, але можуть відбутися крайні зміни, щось піде в крайність.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Це останній пік, коли можуть щось винайти для лікування цієї хвороби. Якщо не буде, тоді залишається чекати осені і сподіватися, що восени будуть результати.
(A.S.)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,379