Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Вирішуйте фінансові питання, робіть покупки, шукайте підтримку, все ще будуть йти тренди у фінансовій сфері. Вас чекає багато новин, поїздок, знайомств, спілкування в жовтні. Місяць не особливо важливий і не особливо складний для Левів, хоча в гороскопі будуть напружені періоди в середині місяця і несподіванки в кінці. Розпочнеться сприятливий тренд в сімейній сфері, важливий, річний, що дає можливості і стимулюює до дій.

Збільшені витрати, а також доходи у разі активної роботи триватимуть до 23 жовтня, почалися 6 вересня. Хоча слід бути обережніше з 8 по 15 число в своїй активності і азартність, можете поскандалити через гроші з улюбленими або просто втратити гроші, та й фізичні навантаження в ці дні можуть принести травми, агресивний період із занепадом сил.

Ще з 20 вересня у Вас йде період, що дозволяє легше накопичувати і заробляти, більше клієнтів, більше покупок бажаного. Він буде до 15 жовтня. Але з покупками будьте обережніше з 7 по 10 число, дорогі покупки краще не робити і серйозніше поставтеся до своїх заробітків. У ці дні обережніше будьте з відносинами і кар’єрою, репутацією, не бажайте більшого.

З 20 вересня по 6 жовтня період несподіваних поїздок, новин, вивчення нового, судових питань та змін поглядів на життя і майбутнє. Період негативний, руйнівний.

З 30 вересня до 17 жовтня більше новин, поїздок і спілкування.

Місяць почнеться з дуже вдалого фінансового періоду до 9 жовтня, з 2 числа, але після 7 будьте уважніше і стриманішою в бажаннях. До 9 числа багато романтики і сексуальності.

6 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік буде завершальний і багато новин, спілкування, поїздок. Раджу розібратися зі своїми знаннями і знайомствами, зважитися на далеку поїздку. Можете чекати новин від іноземців або самі їм написати.

З 8 по 12 жовтня бережіть себе і свій егоїзм, період поганий для Вашого здоров’я, варто відкласти операції. Скандали з клієнтами, тиск на них або від них, погані дні для ділових переговорів.

У Вас був час вчитися новому і знайомитися з новими людьми з 10 вересня 2016 року до 11 жовтня 2017. З 11 жовтня 2017 до 9 листопада 2018 року час розширення і оновлення, поліпшення сімейної сфери. За цей рік раджу купувати нову нерухомість, переїжджати на нове місце проживання, зробити капітальний ремонт. Допомогти рідним і налагодити з ними відносини, розширити свою сім’ю. Можете робити це самі, а може це буде і зовнішній вплив зірок на Вас. Гороскоп вказує на експансію і нове в сімейній сфері. Період важливий і позитивний.

З 14 по 17 жовтня, ще один негативний період для поїздок і документів, багато поспішності і неакуратність.

З 17 жовтня до 6 листопада – багато спілкування з рідними, новин про сім’ю та будинок. Особливо з 17-20 жовтня.

Другий пік буде 19 жовтня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Для Левів це дуже ексцентричний час, бажання показати свою оригінальність, бажання стати іншим, багато енергії і поспішності під час піку, з 18 по 22 число! Багато егоїзму і бажання незвичайного. Найбільший акцент на спілкування, поїздки, новини з далека. Найкраще в ці дні не поспішати і не руйнувати.

Дуже вдалі дні з 24 по 29 жовтня, особливо для любові, творчості, сім’ї, дітей. Слухайте свою інтуїцію і віру, може вони підкажуть Вам щось важливе.

Чи повториться, в останній 3й раз, період з 29 жовтня до 26 листопада (може бути на 10 днів довше), коли у Вас буде багато енергії, цілеспрямованості, впевненості і можливості швидко зробити завдання пов’язані з відносинами, любов’ю, захопленнями, дітьми, творчому, іграми та розвагами. А так же навчанням і зарубіжжям. Період вдалий, можете швидко закохатися, створити новий шедевр або вивчити іноземну мову. Він уже був у Вас з 9.12.16 до 13.01.17 і 30.04.17 до 6.06.17.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Лева

6 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершальні дні, багато новин.

З 7 по 15 жовтня – будьте обережніше.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – Вас чекає успіх в НОВОМУ в сімейній сфері.

З 17 жовтня до 6 листопада – багато інформації в родині.

19 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – початкові дні, багато новин.

З 29 жовтня до 26 листопада – гарний час для реалізації.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,416