Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць ще частково буде Ваш, багато планет у Вашому знаку, так що показуйте себе, працюйте над собою! Основними акцентами місяці будуть фінанси, доходи і витрати, на другому місці духовний світ, езотерика, система оцінок і цінностей. Як і для всього Зодіаку, місяць хороший до 20 числа. Новий важливий буде тільки один період, але триває багато інших вдалих періодів.

Сексуальний, енергійний, активний час, період з 21 липня по 6 вересня, особливо в останніх 6 днів періоду. Зросла Ваша впевненість в собі, азартність, спортивність. Більше наполегливості, сексуальності, поспішності, агресивності і бажання бути першими.

З 13 серпня у Вас могли початися проблеми з документами і технікою, різними діловими проектами. Переоцінка, затримки, повернення. Період до 6 вересня. З 1 вересня до 10 вересня багато новин, гарний інтелектуальний час.

З 26 серпня до 20 вересня зросла активність в фінансах і відносинах, особливо відносинах. Час оновлювати відносини, закохуватися, налагоджувати відносини. Час для кохання. Час для бізнесу. Особливо вдалим буде період з 11 по 20 вересня, для відносин, справ, грошей, сім’ї. З 11 по 15 вересня – зміцнюйте любов і робіть важливі покупки, гарний час для творчості і важливих переговорів. З 14 по 18 вересня – час вдалий для нових знайомств, любові, дорогих покупок і судів. З 17 по 20 вересня – можете несподівано закохатися або вдало укласти угоду, хороші дні для судів.

З 16 серпня по 8 вересня – хороший період для навчання, багато творчих сил, позитивних змін. Детально про нього було в гороскопі для Лева на місяць серпень.

З 3 по 7 число будьте обережніше з фінансовими питаннями, уважніше. Час мрій і творчості.

Зростуть спроби заробити з 6 вересня по 23 жовтня, більше енергії в матеріальній сфері і покупок, інвестицій. Заробляйте гроші, Ваша праця буде приносити дохід. Небезпечний період з 22 по 28 вересня, може бути обман і втрата грошей або лінь. Період з 29 вересня по 2 жовтня, так само, небезпечний для фінансових питань, не укладайте угоди і не робіть покупки \ продажу.

Перший пік 6 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на фінанси, спадок, розділ майна, відсотки і борги, психології та кризах, питаннях езотерики. Пік буде кульмінаційним і завершальним. Розберіться з цими сферами, але будьте обережніше, не дуже мрійте і будьте зібраними. Вірогідні витрати або втрати через неуважність.

З 8 по 12 вересня гарний час для операцій, змін на роботі і зі здоров’ям, фінансами, усунення та трансформацій. Та й самим можна трохи змінитися, позбутися.

Багато торгівлі і ділових угод з 10 вересня по 17 жовтня.

З 11 по 20 вересня хороший період.

З 12 по 16 вересня – можливий занепад сил, обережніше будьте з фінансами і вагітністю.

З 20 вересня по 15 жовтня, ще один фінансовий тренд у фінансовій сфері, гарний час робити гроші, обговорювати проекти, шукати помічників для бізнесу, піднімати ціни за свої послуги.

20 вересня, плюс-мінус 3 дні другий пік і 10 днів по тому – акцент на фінансах і накопичення, можливі зміни Вашої системи цінностей і бажань під час піку. Час емоційний і приносить нове. Період після 20 числа напружений, так що всі дорогі покупки або питання, які приносять гроші (пошук роботи або роботу з клієнтами) вирішуйте до 20 числа.

З 20 вересня по 6 жовтня період несподіваних новин і змін в сферах і питаннях: поїздок, навчання, знайомств, змін поглядів на життя, бунтарства, релігійного незадоволення, може бути зміна в творчості і питаннях дітей. Подібний період вже був у Вас з 13.12.2016 до 23.01.17 і 04.02.17 до 17.03.17. Шторми змін.

Багато сили волі, гарний час для операцій, гарний час для змін у фінансовій сфері з 29 вересня по 5 жовтня.

Багато спілкування і знайомств з 30 вересня по 17 жовтня.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Лева

З 6 вересня по 23 жовтня – працюйте і заробляйте.

6 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на спадок, секс, езотерику, гроші і борги. Завершення.

З 11 по 20 вересня – успішний період.

20 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на заробіток грошей і джерела доходів, цінності.

З 20 вересня по 6 жовтня – час змін.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,407