Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Рішення сімейних питань, багато кар’єрно-професійних тим і розмов. Початок нової дружби або важливих новин від друзів, нових планів на майбутнє і ідей. Дуже багато публічних питань і дружби, спілкування, багато харизми і привабливості, навчання, творчості і дітей, любові та інтриг. Багато енергії і можливість підлікувати себе. Хороший місяць і досить швидко пролітає.

Період харизми у Вас почався з 29 квітня і буде по 6 червня, налагоджуйте відносини з іноземцями, прославляйтесь і займіться громадською діяльністю.

З 10 квітня по 3 травня були проблеми з бюрократією, але вони закінчаться. З 21 квітня по 16 травня – час вчитися або вчити. При цьому з 25 квітня по 14 травня – несподівані зміни і багато енергії, несподіваних ідей і новин, навчання і поїздок, знайомств.

З 30 квітня багато шансів і енергії на те, щоб зміцнити і поліпшити, внести щось нове або повернутися до старого в любові, творчості, навчанні, зарубіжжі, поглядах на життя, азарті, інтригах, дитячих питаннях.

З 22 квітня по 5 червня Ви стали активніше в громадській діяльності та з друзями, більше енергії вкладаєте в реалізацію планів на майбутнє і більше плануєте.

Перший наставший період для Левів в травневому гороскопі буде діловим, та й настане відразу ж багато періодів. Але найперший з 8 по 12 травня – вдалий для продуктивної роботи і змін на роботі, змініть свої обов’язки і покажіть себе керівництву, проявіть себе і свою силу волі. Ці ж 4 дні підходять для хірургічних операцій і спроб завагітніти. До того ж з 8 по 15 травня – досить непоганий період для серйозних розмов всьому Зодіаку, а для Лева ще й хороший для навчання і інтелектуальної творчості, розмов з дітьми і коханими.

9 травня перший піковий період, з акцентом на сімейну сферу для Левів і кар’єру, але в цілому це період завершення і усвідомлення, кульмінації. Пік буде 4 дні плюс-мінус, посилить всі тренди. Працюйте над домашніми питаннями, чекайте новин від рідних. Можуть бути і кар’єрні питання. Приймайте рішення, час досить емоційний.

Бережіть свою репутацію і фінанси з 9 по 15 число, обережніше будьте з друзями і боржниками, можуть обдурити Вас. Може бути і багато ліні в ці дні, незібраність. Але паралельний період з 10 по 15 травня має дати приріст енергії, так що головне почати діяти. З 10 по 15 травня хороші дні для навчання і спілкування з друзями, реалізації колективних заходів і планів.

Багато ділового спілкування і новин про роботу з 16 травня по 7 червня. Раджу показати начальству Ваші знання в ці дні, це дозволить Вам проявити себе і заслужити репутацію.

Час показати себе і свою щедрість з 17 по 22 травня, здійснювати дорогі покупки. Але обережніше будьте з юридичними питаннями, навчанням і азартом – не беріться за занадто багато і не занадто нав’язуйте свої ідеї чужим. Романтичний і любовний період, можуть бути інтрижки.

Будьте обережніше з фінансами і відносинами, час поганої «харизми» і слід берегти контакти з працівниками та клієнтами, вчителями і тих кого навчаєте. Можете серйозно поскандалити через ревнощі або бажання керувати з 24 по 28 травня.

Останній піковий період буде 25 травня, плюс-мінус 3 дні посилення всіх трендів. 25 числа і через 10 днів – період для нових стартів і новин. Для Левів найбільший акцент буде на дружбу і соціальні заходи, час прославити себе! Час завести нових друзів, а може і «активувати» стару дружбу і любов. У Вас буде дуже багато енергії для цього в період з 27 по 3 червня, та й взагалі багато енергії у всього Зодіаку.

З 27 по 1 червня постарайтеся не скандалити з улюбленими і дітьми, не розчаровуватися у хобі і не брати участь в азартних заходах. Будьте обережніше з дітьми та батьками.

Ще один хороший час для лікування себе, організму і психіки з 30 травня по 2 червня. Так же час підходить для аналізу робочих проектів, перепланування.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Лева

З 8 по 15 травня – не лінуйтеся, а працюйте над своїм ім’ям.

9 травня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів по тому – акцент на сім’ю. Завершення.

З 16 травня по 7 червня – багато ділового навчання, спілкування, новин.

З 17 по 22 травня – час дорогих покупок і щедрості, романтики.

З 24 по 28 травня – бережіть відносини і гроші.

25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – акцент дружби і майбутнього. Нові старти.

З 27 травня по 1 червня – можуть бути скандали з коханими і дітьми, старшими людьми.

З 27 по 3 червня – багато енергії.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,437