Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Напружений місяць, багато клопоту і турбот, витрат і новин, багато роботи. Бережіть свої емоції і нерви, намагайтеся менше грубити іншим і вестися на провокації. В середині січня найкраще відпочивати, поїхати кудись подалі або побути наодинці. Бережіть своє здоров’я, можуть несподівано дати про себе знати приховані і хронічні захворювання. Час підбивати підсумки і розбиратися в собі, можливо депресивний стан починаючи з середини місяця, розберіться в собі. В кінці січня буде шанс вийти на новий етап у відносинах, оновити відносини або розірвати їх. Місяць не такий вже й поганий, але не особливо оптимістичний. Слід берегти здоров’я і побоюватися аварій.

Хронічні захворювання можуть загостритися з 20 грудня до 5 січня. До 8 січня можете очікувати проблем з бюрократією та документами, поїздками, переговорами. Нові проекти краще не починати. З 13 січня до 7 лютого Вас чекає багато роботи і турбот, намагайтеся правильно використовувати свій час, плануйте все. Можуть, знову, загостритися хронічні захворювання.

У Вас зросли витрати і борги, більше стали брати в борг, а може з Вас почали активніше витребувати борги з 19 грудня. Витрати і боргові проблеми будуть до 28 січня, але це і хороший час шукати фінансової підтримки, хоча в кінці місяця краще в борг не беріть. Куди простіше будуть розвиватися питання боргів і платежів з 3 січня по 4 лютого, хоча і в борг будете брати ще більше, але доходи за рахунок інших значно зростуть. Вдалий час для пошуку підтримки з 3-19 січня і з 1-4 лютого, взяття кредитів, вирішення питань спадщини. До 28 січня слід побоюватися травм.

З листопада по 7 лютого у Вас йде період зміцнення і поліпшення знань, контактів, творчості, любові. Працюйте над цими сферами, заводьте нові знайомства, нові інтрижки, вивчайте щось нове, почніть щось творити. А так же зміцнюйте вже існуюче. Гарний час розібратися в коханні і творчості.

І з грудня по 23 січня йде ще один період, змін кола спілкування, знань, прагнень, ідеалів, цілей на майбутнє, поглядів на життя. Особливо сильно він буде помітний з 13 по 23 січня, Ви будете навіть бунтарський в цих сферах, ламати і будувати нове. Нові погляди на життя і навчання, можете почати вивчати щось нове. Слід бути обережніше з судовими питаннями і наставниками в цей період, можуть бути неприємні результати. Обережніше з закордонними поїздками. Багато несподіваних новин, спілкування, особливо з далека. Постарайтеся не кинути на імпульсі навчання.

Хороші дні для спроби завагітніти з 5 по 9 січня. Сильний час, щоб оновити себе, відродити, позбутися непотрібного. Підходять для операцій. Емоційні дні.

З 11 по 15 – остерігайтеся інтрижок, Ви будете занадто спокусливі в ці дні. Обережніше з фінансами, багато плутанини і перебільшення, не найкращий час для покупок і боргів. Бережіть репутацію і відносини. Дні підходять для романтики і творчості, більш широко зрозуміти партнерів, масштабно творити.

12 січня, пік плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – може накрити перша хвиля депресії, нудьги, почуття самотності або бажання усамітнення. Працюйте над своїм духовним світом, своїм минулим, підведіть підсумки. Дні трохи депресивні, посилять всі тренди. Але з іншого боку, Ви можете відправитися в подорож! Бійтеся хвороб. Буде кульмінація, усвідомлення багатьох сфер життя – дружби, роботи, здоров’я, любові та творчості, інтрижок, обов’язків, духовного світу – результати в цих сферах. Гарний час підвести риску і розібратися. Багато несподіванок, таємниць, секретів – розберіться з цим.

З 16 по 23 січня – час скандалів, але Вас вони можуть і обійти стороною. Про всяк випадок будьте обережніше, остерігайтеся фізичних травм. Можуть бути проблеми з батьками і дітьми, творчістю, намагайтеся не скандалити.

Не робіть дорогих покупок і не беріть гроші в борг, не давайте в борг, та й взагалі не найкращий час для прохань підтримки з 25-30 січня. Постарайтеся зробити фінансову корекцію, скоротити свої витрати. Можуть бути затримки пов’язані з грошима, відкладіть фінансові питання на лютий місяць.

27 січня, плюс мінус 5 днів пікових і 10 днів після – ще один дуже емоційний період. Багато новин від партнерів (близьких і ділових) і ворогів. Це найсильніший період для відносин в цьому році, для нової сторінки стосовно них. Можете зважитися на важливий вчинок або отримати важливі новини від партнерів. На жаль, через паралельний період з 25-30 (негативного), ймовірно новини або вчинок будуть не найприємнішими, що розчаровують. Але все ж, постарайтеся укріпити відносини, що склалися або наберіться мужності їх розірвати. Я не впевнена, що в ці дні Ви зможете знайти нові відносини, так що шукати партнера не буду радити. Бійтеся конкурентів і суперників. Приділіть увагу партнерам і улюбленим, але не будьте до них грубі і зарозумілі.

З 28 січня по 10 березня – час вчитися, але можуть бути скандали з учителями. Активний і енергійний період для навчання, судів, можете стати комусь наставником і почати викладати самі. Гарний час для публіцистики. Невеликий приріст сил і енергії, цілеспрямованості.

Обережніше з роботою і здоров’ям з 28 по 3 лютого.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Лева

З 3 січня по 4 лютого – зростуть доходи.

З 11 по 15 січня – романтика і інтриги.

12 січня, пік плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – багато емоцій і можлива депресія, розберіться в собі, бережіть здоров’я і таємниці.

З 16 по 23 січня – час скандалів.

З 25-30 січня – розчарування у відносинах і фінансах.

27 січня, плюс мінус 5 днів пікових і 10 днів після – увага партнерам, зміни, новини.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опубліковано 5 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,168