Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший і насичений місяць, багато сил, багато успіху, багато нових можливостей в «улюблених» сферах для Лева. Можливі таємні романи і інтриги, в цілому місяць привертає до таємних романів, але будуть два небезпечних періоди. Головні акценти на відносини і Вашу особу, ще один шанс почати життя з нового аркуша або інший важливий старт.

Поганий період йде з 23 липня до 17 серпня, він зачіпає здоров’я, роботу, навчання, знайомства, погляди на життя, меншою мірою любов, творчість, дітей та важливі відносини з сім’єю. У цих сферах можуть бути неприємні зміни, втрати. Детально в гороскопі на місяць липень.

З 21 липня у Левів зросла активність, сексуальність, наполегливість і великий приріст енергії. Час оновити себе фізично, реалізувати свої бажання, займатися складними завданнями, вимагати від інших бажане. Багато впевненості в собі і харизми, особливо у Левів чоловіків. Період до 6 вересня. Можуть бути скандали і травми / аварії, якщо Ви до цього схильні.

Багато ділових розмов до 1 вересня, період з 26 липня, торгівлі, може бути і відряджень. З 13 серпня – повернення старих ділових питань.

У Вас можуть бути інтрижки, таємні романи або закоханості з 1 по 26 серпня. А якщо ні, то тоді Ви просто будете отримувати більше задоволення від самотності і мрій, час відпочити духовно. Небезпечні періоди для романів з 14 по 19 і з 23 по 27 серпня, ці періоди негативно можуть вплинути на Вашу репутацію і відносини, сімейну сферу і фінанси, здоров’я і професію. Намагайтеся не поспішати і не вимагати багато чого в ці дні, будьте скромніше, відкладіть скандали і розбирання, лікування.

Не занадто сильний, фоновий, період буде з 3 серпня по 2 січня, коли Ви можете зробити переоцінку своїх відносин. Повернутися до старих партнерів. Сфера відносин сповільниться. Теж відбудеться і з навчанням, далекими поїздками, закордонними питаннями.

Дуже помітний для Левів період буде 7 числа, пік плюс-мінус 5 днів і з ослабленням протягом 10 днів після піку. Період акцентував увагу на себе і свого життя, на партнерах, ворогах, близьких важливих відносинах. Зірки підштовхнуть Вас до важливих рішень, повинні допомогти розібратися в цих питаннях, ясно усвідомити їх. Час приймати рішення, час кульмінацій під час піку. Рішайтесь на важливі вчинки, завершення в цих сферах або перехід на новий рівень, готуйтеся отримувати результати. Пік хороший.

З 8 по 12 число вдалий час для фінансів, а ось з 11 по 15 потрібно з фінансами бути обережніше, побоюватися обману як інших, так і себе. З 11 по 14 – хороший час для творчості і романів.

У Вас буде великий приплив сил і впевненості в собі з 9 по 16 число, багато оптимізму. Гарний час відродити стару любов з 12 по 16 число або творчість. Багато інформації в ці дні.

Можуть бути проблеми з бюрократією і технологіями, переоцінка заробітку, повернення до старих способів заробітку з 13 серпня до 6 вересня. Обережніше з документами!

Дуже сильний і хороший період для поліпшення і вирішення старих питань, які стосуються любові, азартних захоплень, творчості, дітей з 16 серпня по 8 вересня. Він так само гарний для навчання чогось важливого і складного, новим знайомствам. Може, в меншій мірі, допомогти зміцнити відносини, робочі питання, здоров’я, вдалий для судових справ. Цей період вже був з 14 листопада по 7 лютого, шкода що такий важливий хороший тренд акцентує не настільки важливі сфери.

Великий приплив енергії і сил у Вас почнеться з 17 серпня по 26 число. Другий пік, якраз, припадає на цей період 20 числа, плюс-мінус 5 днів, 10 днів по тому ослаблення. Це ще один пік, що дозволяє Вам почати щось важливе в житті і масштабне, посилить всі існуючі тренди, він дуже хороший для питань навчання, творчості, відносин і кар’єри. Але головне він хороший для Вашої особистості, займіться собою і почніть або зробіть щось важливе. Час починань, ймовірно несподіваних новин, великих бажань.

Останній і теж хороший, період розпочнеться 26 серпня. Період принесе гармонію у Ваше життя, бажання відносин, фінансовий успіх, багато любові і творчості, харизми і привабливості, вміння згладжувати гострі кути і переманювати інших на свою сторону. Ви станете більш грайливі в поведінці. Для Левів гарний час зайнятися своєю зовнішністю. Раджу в ці дні приділяти більше уваги відносинам і грошей, здійснювати бажані покупки і інвестиції, оновити відносини і фінансову сферу.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Лева

З 1 по 26 серпня – таємні романи.

7 серпня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – завершення і кульмінації. Акцент на відносини і Вас.

З 9 по 16 серпня – хороші деньки.

З 13 серпня по 6 вересня – проблеми з документами.

З 14 по 19 серпня – обережніше з грошима і відносинами, репутацією.

З 16 серпня по 8 вересня – вчіться і творіть, любіть.

З 17 по 26 серпня – прилив сил.

20 серпня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після спад – Ваше життя у Вас в руках.

З 26 серпня по 20 вересня – гроші і відносини.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,172