Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Дуже енергійний місяць, хоча під кінець місяця потрібно поберегти здоров’я. Багато емоцій в самому початку лютого, бажань, прагнень і акцентування уваги на собі, грайливості. В кінці місяця будуть порушені сфери фінансів і психології, нове. Весь місяць у Вас буде багато сил, так що займайтеся важливим і масштабним. І в лютому настане період змін знайомих і товаришів, навчання, відряджень, спілкування, зарубіжних і далеких справ, юридичних питань і наставництва. І дуже-дуже багато навчання.

З 28 січня по 10 березня – багато енергії для навчання, дуже навіть багато – використовуйте її правильно. Але остерігайтеся скандалів з викладачами і важливими людьми, іноземцями та наставниками або учнями, особливо в кінці місяця з 20 лютого по 2 березня. Вдалий час для юридичних і етичних питань (але не рішення по суті до 17 березня) з 4 лютого по 3 квітня, працюйте над своїм іміджем і налагоджувати відносини з важливими людьми.

З грудня по січень у Левів був період несподіваних змін у багатьох сферах: світогляді, навчанні, раптові поїздки і новини, багато-багато навчання, юридичних питань, судів, філософії, зарубіжжя – читайте мої старі гороскопи, в них детальніше. Цей же період повториться з 4 лютого по 17 березня, Вас знову чекають несподівані події і зміни, новини і поїздки, необхідність навчатися старому і новому. Знову буде ризик втратити навчання, закинути університет, змінити світогляд і релігію. Поганий період для судів і вирішення справ по суті.

З 6 березня по 10 червня у Вас будуть затримки з відрядженнями і навчанням. Ймовірно, треба буде повторно проходити якісь курси або переучуватися. Час зміцнити свої знання і відкоригувати їх. На нові курси краще не записуйтеся і в мандрівки не вирушайте.

Багато спілкування з 7 по 26 лютого, у всякому разі бажання, новин. Гарний час обговорити важливі питання з партнерами, дізнатися більше про партнерів.

10 лютого, плюс мінус 5 днів пікових і 10 днів після – важливий період для прийняття рішень щодо Вас і Вашого життя. Час стрімкий і емоційний. Час колапсу і кульмінації (все-таки паралельно йде період несподіваних змін). Розберіться в собі і своїх бажаннях, життя, імідж, вітальності, творчості, любові, прагненнях. Особливо сильною буде активація у Левів народжених «навпаки» цих дат. Приймайте рішення.

Дуже успішний період, показати себе і свої знання, поліпшити відносини і розібратися в партнерах з 10 по 14 лютого.

Як я вже писала. З 20 по 2 березня – найскладніший і агресивний час в цьому місяці, перший пік бурі. З 20 по 24 бережіть здоров’я, можуть бути втрати на роботі або зі здоров’ям, трансформації, поганий час для операції. З 24 по 2 березня – занадто багато енергії і поспішності, агресивності. Обережніше з законом і порядком на протязі цього періоду, своїми знаннями і навчанням. Не підносьтеся своїми знання високо, будьте суворіше до себе.

26 лютого, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – акцент на психологію і фінанси, смерть і езотерику, секс, виникнення нових питань, пов’язаних з витратами і боргами, проблем і можливостей в цих сферах. Нові виплати або заборгованості, а може і підтримка матеріальна від когось. Можете знайти собі спонсора. Можете і втратити підтримку або боржника, будьте обережніше. Бережіть своє здоров’я особливо з 28 по 4 березня, отруєння або приховані хвороби, нервовий розлад. Час акцентує і сексуальну сферу, потрібно бути обережніше зі своїми бажаннями. Ну і останнім буде акцентування езотеричних питань, гарний час почати вивчати астрологію! Все що слабке має зруйнуватися в ці дні.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Лева

Вчіться по 10 березня.

З 4 лютого по 17 березня – несподіванки в багатьох сферах. Обережніше з судами.

З 4 лютого по 3 березня – компроміси в юридичних питаннях і навчанні.

З 6 березня по 10 червня – перенавчання, затримки з поїздками, новини від старих знайомих.

10 лютого, плюс мінус 5 днів пікових і 10 днів після – вирішуйте!

З 20 по 2 березня – обережніше!

26 лютого, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – світ таємниць і боргів.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,408