Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Перших дві декади місяця будуть для Вас не зовсім помітні, усамітнені. Багато акценту на результатах в здоров’я і роботі, психіці, в першій половині. Намагайтеся поменше хвилюватися і за можливості більше відпочивати. Проводьте більше часу з друзями з метою відпочинку. А в кінці місяця акцент на Вас, додасться сил. У цьому місяці у Вас можуть бути напружені періоди на роботі, зі знайомими, сусідами, вчителями і покровителями.

До 21 липня можете відчувати брак фізичних сил, особливо в колективах, а ось наодинці з собою енергії буде більше. Період почався ще 5 червня. Але в липні потрібно буде більше берегти здоров’я і нерви, постаратися не розбовтати і не розкрити свої секрети, менше шантажувати інших і тиснути на інших, особливо до 6 липня і з 15 по 21 липня.

У Вас був час проявити свою харизму на роботі з 6 червня по 5 липня.

Ви могли дізнатися багато секретів і пліток з 22 червня по 6 липня.

Намагайтеся зберегти свої таємниці і поменше пліткувати, або пліткувати обережно з 4 по 9 липня. Час досить який роздмухує, множить, будьте обережні з тим що говорите і показуєте. Досить багато оптимізму і творчості.

Можете налагодити відносини з колективом та друзями з 5 липня по 1 серпня.

Багато спілкування, новин, поїздок, знайомств, гарний час писати книги або листи, зайнятися будь-публіцистикою і виступами на публіці з 6 по 26 липня. Час обговорювати угоди! Шукати клієнтів.

Перший піковий період зверне увагу на роботу і здоров’я, пік буде 8 липня плюс-мінус 3 дні і буде дуже напружений. Намагайтеся менше хвилюватися і берегти своє здоров’я, менше грубити іншим і вимагати від інших, але і від себе теж не вимагайте понад можливого. Період посилить всі тренди, так що Ви будете більш егоїстичні, більш розчаровуючі, більш грубі і деспотичні. Поганий час для операцій до 12 липня, але вони можуть бути. Намагайтеся не скандалити.

Для більшості Зодіаку період з 15 по 21 (для Вас може і до 23) вказує на травми і аварії, я не знаю який вплив ці дні матимуть на Левів, але будьте обережніше. А ось нервові пориви у Вас зростуть, емоційність. Особливо це буде помітно після 19 числа і до 23 липня, коли Ви будете ексцентричні і може навіть схилі до екстремізму і показухи.

Досить романтичних два періоди буде з 16 по 19 і з 17 по 21 липня, вдалий час для реалізації колективних планів з 17 по 21 і здійснення дорогих покупок.

Після 21 числа у Левів буде приріст сил, перший такий масштабний за останніх два роки, до 6 вересня. Оновлюйте себе, займайтеся своїм фізичним станом, поновіть і своє життя, цілі, прагнення. Реалізуйте бажання, які можете виконати самі, завдяки наполегливості та праці. Зросте сексуальність, зросте награність і харизма, особливо у чоловіків Левів. Леви дуже впевнений у собі знак, але в цей період ще більше. Намагайтеся менше конфліктувати і не потрапляти в неприємності через свій егоїзм. Дуже багато енергії до 3 серпня.

Не раджу купувати дорогі речі з 23 по 26 липня і пред’являти вимоги до партнерів і улюбленим, період короткий, але можуть бути розчарування.

З 23 липня по 17 серпня напружений і змінюючий період для питань навчання, філософії, роботи, здоров’я. Період, який може принести з собою втрати в цих сферах або необхідність їх оновлення і позбавлення в них. Це його 3е повторення, перший раз був з 13 листопада по 10 грудня, а другий раз з 16 березня по 15 квітня. Не занадто маніпулюйте в цих сферах, намагайтеся бути більш відповідальні за себе, не обіцяйте багато чого. Може виникнути бажання домінувати.

Найсильніший і важливий період в Левів буде 23 числа, під час піку плюс-мінус 5 (7) днів, особливо помітний для тих, хто народився в ці дні. Період приносить щось нове в Ваше життя, але на жаль з тією кількістю негативних трендів, можливо і щось негативне. Який акцентуватиме увагу на Вас і Ваших бажаннях. Старайтеся не дуже конфліктувати і не вимагати багато від відносин в ці дні, менше слухати різні плітки, берегти здоров’я і роботу з репутацією. Багато новин. З тією кількістю енергії, що буде в цей період, можете легко почати щось важливе в своєму житті, прийняти важливі складні рішення.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Лева

8 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – завершальний період, особливо в роботі і здоров’я, багато напруги.

З 8 по 12 липня – намагайтеся бути менш деспотичні і владні з клієнтами.

З 15 по 21 липня – намагайтеся менше поспішати і хвилюватися, можливо психічне напруження.

З 16 по 21 липня – романтичний період, особливо з 17 по 21 і вдалий для покупок.

З 21 липня по 6 вересня – прилив сил і впевненості в собі, особливо до 3 серпня.

З 23 липня по 17 серпня – зміни в знаннях, роботі, обов’язках.

23 липня, плюс-мінус 5 днів піку і 10 днів після – поновіть себе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,163