Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Триває період навчання у Левів і період активності в кар’єрній сфері, але в цьому місяці ці періоди будуть тільки посилені. Вас чекають результати навчання або відряджень, чекають нові починання в кар’єрній сфері. Додасться соціальної активності. Весь місяць можуть бути фінансові проблеми, пов’язані з боргами і допомогою від інших людей, можуть бути і проблеми з відносинами, слід бути економніше і менш вимогливими до інших. Відкладіть питання спадщини або нові позики на травень місяць. Буде досить багато повторень у Вашому гороскопі, повернень, але не дуже значних і сильних для Вашого знака Зодіаку, які стосуються навчання, знайомств, поїздок.

З 10 березня у Вас йде активний період у відстоюванні своїх прав, своєї репутації і місця під сонцем, поновлення кар’єрної сфери, більш агресивної поведінки в питаннях кар’єри і досягнень, період буде по 22 квітня. З 22 квітня по 5 червня Ви будете більш активні в соціальній сфері, це стосується різних колективів, заходів, дружби, буде час попрацювати над дружбою і покомандувати друзями, може бути і більше скандалів з ними через егоїзм їх або Ваш.

З 16 березня по 15 квітня у Вас період трансформації знань і поглядів на життя, можуть бути і проблеми зі здоров’ям і роботою, це напружений час для всього Зодіаку. Бережіть роботу і здоров’я, більше уваги приділяйте своїм знанням. Це вже 2е повторення даного тренду, перший раз був в 2016 році, але буде і ще одне. Детально в моєму гороскопі на березень. Просто час усувати або воно саме усуне, трансформувати знання і роботу, здоров’я.

З 4 березня по 15 квітня у Левів, як і у всього Зодіаку йде переоцінка і повернення в стосунках і фінансах, особливо у фінансовій сфері. Час затримок з новими планами і проектами, новими відносинами. Але і час переглянути свої витрати, особливо з 3 по 29 квітня, борги і кредити, фінансові зобов’язання. Що щодо відносин – цей період дозволяє в них розібратися, усвідомити їх. Є шанси повернутися до старих відносин. Повинна зауважити, що в період з 4 по 27 квітня у Вас можуть погіршитися ці сфери, відносин і фінансів, особливо фінансів, пов’язаних з боргами або допомогою від інших. Слід більше економити гроші і не поспішати приймати рішення з 4-27, серйозніше ставитися до боргів які берете і даєте іншим, а краще взагалі розібратися зі старими боргами і не влазити в нові. Теж стосується і відносин, Ваші вимоги до любові будуть занадто завищені, поки важливі рішення не приймайте, постарайтеся укріпити відносини, будьте чуйнішими і менш вимогливими. Ваші розчарування в сформованих відносинах в цей період можуть штовхати Вас до інтрижок, які навряд чи добре закінчаться. Нові відносини і фінансові проекти краще не починати.

З 6 лютого по 10 червня у Вас йде переоцінка і повернення в питаннях освіти і світогляду, в цьому місяці період тільки посилиться з 10 квітня по 21 число – хороший час для повторного вивчення і повторення. Детально про період 6-10 було в гороскопі на лютий.

Багато ділового спілкування і гарний час показати свої знання керівництву та іншим, щоб Вас більше почали поважати, та й може допомогти в кар’єрному просуванні з 1 по 21 квітня, в травні буде повторення цього періоду. З 1 по 10 квітня – час для нових договорів, обговорення їх, а з 10 по 21 квітня – час для корекції старих договорів і всього що пов’язано зі знаннями та інформацією, договорами щодо Вашої професії і кар’єри. Час вивчати необхідне для Вашої кар’єри і повторювати.

Дуже хороший період для продуктивної роботи над складними завданнями, відстоювання своєї репутації, скандалів на роботі і з клієнтами і керівництвом (якщо це необхідно) з 3 по 9 квітня. Так же період підходить для хірургічних операцій.

З 6 квітня по 26 серпня буде йти не особливо сильний період, тренд, який дозволить повернутися Вам в питаннях роботи, творчості, здоров’я, дітей, відносин, любові до старого і зміцнити ці сфери, переоцінити їх. Період не надто сильний, але дає можливості які можна використовувати.

Перший піковий період в квітні не повинен мати для Левів занадто великого значення, він буде 10 квітня, плюс-мінус 3 дні, хоча для всього Зодіаку він і негативний, для Лева не такий вже й помітний. Період кульмінаційний і вирішальний, під час піку в сферах роботи, здоров’я, навчання, новин (отримаєте важливі остаточні новини), поїздок і відряджень. Акцент на знаннях і поїздках триватиме і 10 днів після піку. Хоч період і не настільки страшний для Вас, але краще не ризикувати. Бережіть здоров’я. Раджу позбутися непотрібних знань, курсів, навчання в ці дні, та іншого в перерахованих сферах.

Ще один загальний тренд буде для всього Зодіаку з 10 квітня по 3 травня – викликає затримки з оформленням документів, підписанням, обговоренням, втратами та інформацією. Все нове і вимагаюче терміновості, що стосується бюрократії і поїздок відкладіть на травень місяць.

Багато егоїзму і ексцентричності у Левів, несподіваних вчинків і «показу» себе з 12 по 17 квітня. Період енергійний і можливе безсоння. Дуже велика імпульсивність і бажання відрізнятися від інших.

Гарний час для навчання, а точніше перенавчання з 21 по 16 травня. Починаючи з 21 квітня у Вас буде повторення періоду, який був з 14 березня по 1 квітня – періоду навчання, але до 3 травня цей час для перенавчання, а потім вже вивчення нового. Час вчитися, знайомитися, можуть бути і поїздки. А з 25 квітня по 14 травня буде вже дуже багато імпульсних і несподіваних подій, пов’язаних з цими сферами, можете отримувати несподівані новини, знайомства, поїздки та навчання нестандартному. Період 25-14 подібний до того, що був з 25 по 28 березня, раджу не братися за довгострокове і масштабне в цих питаннях, все ж через імпульсивності багато можете закинути, але зате дрібні справи будуть вирішуватися дуже швидко.

Ще один довгий, фоновий і не особливо сильний період буде з 23 квітня по 29 вересня, торкнеться він Вашого здоров’я, сім’ї, роботи, обов’язків. Повернення в цих сферах, затримки і переосмислення їх. Хоч період і слабкий, але я не раджу починати щось нове і масштабне.

Останній і другий піковий період буде 26 квітня, в цей раз він буде важливий для Левів тривалість у нього буде 4 дні плюс-мінус, він активує нові питання і нові початки в професійній сфері, кар’єрі, питаннях досягнень і нагород, честолюбстві. Ви можете отримати нову посаду або побажати її. Може бути і шлюб або відносини за розрахунком. Вашу увагу буде звернено до цих сфер, навіть протягом 10 днів після пікового періоду, під час піку будуть посилені всі існуючі тренди. Раджу не тільки думати про кар’єру, а й робити хоч щось. Можете знайти нову роботу або посаду.

З 30 квітня по 6 червня буде той же тренд, що був з 9 грудня по 13 січня, прискорює Ваше навчання, творчість і любов, зміцнює їх. Дуже хороший період для капітального навчання, серйозного і цілеспрямованого. Паралельно з цим період повинен поліпшити і стабілізувати відносини, любовні питання. Додасть Вам сил і впевненості в собі і планах на майбутнє.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Льва

З 4 по 27 квітня – бережіть гроші і відносини.

З 6 квітня по 26 серпня – можете повернутися до старого в любові, відносинах, творчості, кар’єрі, питань дітей.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні піковий період – новини, поїздки, навчання.

З 10 квітня по 3 травня – проблеми з інформацією і документами.

З 12 по 17 квітня – ексцентричність і несподіванка.

З 21 квітня по 16 травня – час вчитися.

З 22 квітня по 6 червня – активність і наполегливість з друзями.

З 23 квітня по 29 вересня – можливе повернення і затримки в сімейних питаннях, роботі, здоров’я.

26 квітня, плюс-мінус 4 дня пікових – новий професійний етап, питання репутації і влади, навіть протягом 10 днів після піку.

З 30 квітня по 6 червня – активність в любові і навчанні, несподіванки. Прилив сил.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,393