Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць почне період якоїсь самотності, відчуття самотності, чи реальної ізоляції від інших. Бажання побути наодинці або необхідності. Період таємниць, секретів, духовних питань, пліток. Основними акцентами місяці будуть любов і творчість. Потрібно берегти своє здоров’я в кінці місяця. Перша половина буде гарною для кар’єри і відносин, багато спілкування з друзями, а в кінці як раз цей період «усамітнення». Найкраще просто відпочивати весь червень.

З 22 квітня до 5 червня Ви будете активні в соціальній сфері, з друзями і колективами, відстоювати свої права, показувати себе, вимагати від інших, розвивати масові проекти. З 30 квітня по 6 червня у Вас був хороший період швидко зміцнити і поліпшити любов і знання, змінити філософію, погляди на життя, поліпшити дитячі питання і творчість.

З 1 по 6 червня у Вас буде ну дуже багато харизми, несподіваних вчинків у відносинах, новин від партнерів, несподіваних покупок. Відносини і фінансові сфери прискоряться, можете багато раптово витратити і купити щось, а можете і заробити! Активний період, хороший для нестандартних вчинків, нагадайте про себе!

Час романтики і кохання з 1 по 13 червня, для всього Зодіаку і для Левів. Але у Вас це може бути якась таємна любов, інтрижки, зросте сексуальне бажання, може бути роман з керівництвом або таємний роман. Дуже гарний час показати себе керівництву, батькам і важливим персонам, налагодити з ними відносини.

Прилив сил і енергії, хороший час для соціальних заходів, слухайте свою інтуїцію з 2 по 6 червня. У ці дні Ви будете дуже творчі, романтичні і веселі, може бути навіть до 7 червня.

З 5 червня по 21 липня варто берегти своє здоров’я і побоюватися великих навантажень, таємних хвороб. Період буде більш небезпечним в кінці червня і середині липня. Ви можете перестати бажати публічних активностей, а більше часу проводити наодинці. І один у полі воїн – це прислів’я буде підходити Вам в ці дні. Активніше будете в таємних активностях (вибачте за тавтологію).

Паралельно тому, що я описувала абзацом вище, з 6 червня по 5 липня – час для поліпшення відносини з батьками і керівництвом. У Вас буде більше харизми і бажання сподобатися важливим людям, схильності навіть трохи маніпулювати ними і йти на поступки. Це хороший місяць для ділових переговорів, укладення угод, оформлення контрактів. Спроби схилити керівництво і батьків на Вашу сторону. Можуть бути відносини по вигоді.

Багато спілкування з друзями, новин від них з 7 по 22 червня.

Перший піковий період буде 9 червня, він буде хорошим, плюс-мінус 4 дня пікових, акцент на любов, творчість, азарт, хобі, дітей – все те, що так люблять Леви, розваги і відпочинок. Піковий період хороший для усвідомлення цих сфер, розібратися в них, щось завершити, щось вирішити продовжувати. Але сам по собі період дуже енергійними і позитивний. Навіть через 10 днів Вас можуть хвилювати ці сфери.

У Вас може бути нестача сил і депресія з 14 по 17 червня, розчарування в творчості, дітей, друзів. Просто неприємний період, але він пройде і вже з 17 по 20 у Вас знову буде багато енергії!

Перший конфліктний період, при тому приховано-конфліктний, це можуть бути і просто Ваші психологічні фрустрації – з 22 по 29 червня, але постарайтеся менше скандалити зі знайомими про всяк випадок. А так само не надто навантажуйте себе, але і не особливо лінуйтеся – великі перепади від ліні до бажання попрацювати. Бійтеся помилкового духовного шляху, а також шкідливих звичок в ці дні.

Багато думок про таємне, може навіть вивчення окультного, а на побутовому рівні пліток з 22 червня по 6 липня.

Гарний час для фінансових питань, покупок, пошуку позик, вирішення боргових питань з 23 по 29 червня. Багато романтики в ці дні. Хороші і для професійної сфери, ділових переговорів.

24 червня буде другий піковий період, плюс-мінус 3 дні, це акцент на бажанні самотності, тиші, допомоги іншим, Вашому духовному світі. Потрібно берегти своє здоров’я і хронічні хвороби. Можете відправитися в подорож в ці дні. Крім посилення тренда на агресивність, нічого поганого в гороскопі немає. Все тільки хороше. Пора подумати про себе і свої секрети, комплекси.

І ось в кінці червня буде найбільш напружений період для Зодіаку, з 30 червня по 6 липня, агресія, тиск, злість в світі. Для Левів ці дні можуть принести неприємності зі здоров’ям і роботою, бережіть те й інше. Постарайтеся не вступати в конфлікти з клієнтами, співробітниками, тими, про кого дбаєте і на кого служите – можете це втратити. Час психологічних фрустрацій. Можуть бути операції і травми в ці дні, але краще операції відкласти.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Лева

З 1 по 13 червня – любовно-романтичний період, хороший для кар’єри і для психіки, фінансів.

З 5 червня по 21 липня – більше одиночної активності.

З 6 червня по 5 липня – час відносин заради положення, поліпшення відносин з керівництвом.

З 7 по 22 червня – багато спілкування.

9 червня, перший пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів по тому – увага і вирішення питань любові, дітей, творчості.

З 22 по 29 червня – конфліктний період, схильність до перебільшення.

З 23 по 29 червня – ще один романтичний період і вдалий в перерахованих вище сферах.

24 червня, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів по тому – акцент на таємниці, духовному світі, самоті і духовному зростанні.

З 30 червня по 6 липня – конфліктний період, обережніше зі здоров’ям і роботою.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,468