Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


У Левів все ще триває період перегляду поглядів на життя і планів на майбутнє, березень і квітень, буде необхідність і можливість перевчитися, збаламутити свої знання, розширити їх, і починаючи з середини березня – усунути. Коротко кажучи – місяць знань і знань, новин і навчання, а крім них поїздок і нових знайомств, вирішення матеріальних питань. Березень принесе період для професійної сфери і поваги, змінить напрямок у відносинах і поверне їх.

З 10 березня у Вас настане період більш активного відстоювання \ просування \ бажання соціального положення, кар’єрного росту, бажання поваги і відстоювання своїх прав. Період буде до 21 квітня, енергії для цих питань буде досить, можете оновити свою професію або попросити про підвищення, сумісництво і заступництво. Але можуть бути і скандали, відсутність терпіння в роботі з клієнтами і підлеглими. Та й взагалі, в цей час Леви будуть агресивніше.

З 4 лютого по 17 березня у Вас йде період змін в навчанні і поглядах на життя, справжня революція зміни поглядів на життя, цей період вже був у Вас з грудня по січень і ось повторюється знову, просто починайте думати по-новому і непересічно, вивчати щось нове, багато новин і очікувань, бажань. Зміни в колі спілкування, масштабні. Ще один період почне впливати на Ваші знання і коло спілкувань – з 16 березня по 15 квітня – час усувати і міняти непотрібні знання і контакти, знайомства. Ймовірно будуть і «усунення» або трансформації в роботі і зі здоров’ям, Вашими обов’язками і вихованцями. Такий же період був у Вас з 13 листопада по 10 грудня, бережіть своє здоров’я, тварин, знайомих, навчання і роботу – якщо не хочете їх втратити. Або прибирайте зі свого життя, період дозволить усунути і щось в філософії. Майже 2 з половиною місяці «активних» змін у поглядах на життя.

З 4 березня по 3 травня не робіть дорогих покупок і бережіть гроші, не час для інвестування або позичання.

В загальному гороскопі для всіх знаків Зодіаку я детально описувала період, який буде з 4 березня по 15 квітня – час повернення старих відносин (ворожнечі, любові, близької дружби, партнерства), затримки в цих відносинах і перегляд їх. Не раджу домовлятися про щось важливе з партнерами в цей час, не раджу заводити нові стосунки. Такі ж тренди чекають Вас і у фінансовій сфері – затримки, перерахунок, перегляд і повернення до старих питань. Читайте детально в загальному гороскопі. Для Левів, персонально, цей період ще принесе повернення старих знайомих з-за кордону, викладачів або питань вищої освіти, складання іспитів.

Гарний час для творчості до 4 березня, та й самі Ви будете дуже мрійливі і трохи ліниві. Можна просто відпочивати.

З 3 по 9 березня – витратьте більше енергії на своїх дітей, якщо вони є, знання і зарубіжні питання.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – отримаєте результати або зміни, повернення старих питань у фінансовій сфері. Можете повернутися до старих способів заробітку. Час принесе розуміння матеріального становища, може погодьтеся прийняти стару пропозицію про роботу, від якої раніше відмовилися. Просто отримання результатів в фінансових питаннях, краще за все самим ініціювати їх, займіться своїми доходами. І, ймовірно, новини будуть не з приємних. Постарайтеся бути серйозніше.

Час для навчання і спілкування з 14 березня по 1 квітня.

Досить депресивний період з 16 по 20 березня, розчарування в любові, занепад сил і песимізм. Постарайтеся зберегти своє обличчя і репутацію в ці дні, то не будьте занадто пихаті і не вдавайте. Особливу увагу приділіть дітям і своїм закордонним контактам, знанням.

Вас чекає потік новин та інформації з 23 березня по 1 квітня. Багато розмов, багато вимог до Вас, завдань і проектів з 23 по 28 число, постарайтеся не брати на себе занадто багато. Ну а з 28 по 1 квітня – уже гарний час для реалізації завдань і навчання.

Харизматичний і романтичний період з 24 по 27 березня! Все найскладніше і найважливіше плануйте на ці дні, вони найбільш успішні для Левів, особливо якщо це пов’язано з публікою і відносинами.

Почніть вивчати щось нове в кінці березня, 28 березня плюс-мінус 4 дня – це буде піковий період, посиляться всі тренди, а також 10 днів по тому. Можете почати реалізовувати свою нову філософію, зайнятися йогою або духовним просвітленням, подумати про плани на майбутнє.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Лева

З 4 березня по 15 квітня – перегляньте відносини і поверніться до старих.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – отримаєте результати праць.

З 16 березня по 15 квітня – трансформуйте і усуньте питання роботи і здоров’я, поглядів на життя.

З 23 березня по 1 квітня – багато інформації.

28 березня, плюс-мінус 4 дня піку і 10 днів після – вчіться і міняйте погляди на життя.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,411