Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


Леви, Ваш гороскоп на 2015 рік, ймовірно, буде одним з найкоротших. Короткий – тому що рік буде дуже хорошим, а коли рік хороший, немає про що особливо і писати. Хіба що, дати рекомендації в гороскопі, як зробити його ще краще. Перша половина року буде багатою на нові можливості, Ви будете сповнені ідей і творчості. Будете впевнені в собі, як ніколи, і це дозволить Вам домогтися бажаного. 2015 – рік прийняття важливих рішень, важливих планів та ідей, які будуть курсом Вашого руху. Ще наприкінці липня 2014 Леви помітили, що життя почало змінюватися і в кращу сторону, не моментально, а поступово. Що удача частіше почала супроводжувати Вам у масштабних справах. Хочу Вас порадувати, цей щасливий період буде ще тривати до кінця серпня 2015 року. За 8 місяців, Леви, можуть собі зробити ім’я і славу! Головне вибирайте проекти по-масштабніше. А у вересні, настає інший період – фінансових «удач», але про нього я докладніше напишу в «грошовому» розділі гороскопу. Ще цей рік принесе новий тривалий період, зміни, в творче життя, любов і стосунки з дітьми, це буде довгостроковий період до 2017 року. І з настанням 2015 у Львів зменшиться проблем і турбот вдома. Успіх супроводжуватиме тим, хто бажає більшого. Ідеальний рік для творчих особистостей.

Кар’єра і соціальне становище

Леви, запам’ятайте, що Ваша кар’єра в 2015 році залежить тільки від Вас і від Ваших бажань. Звичайно, не весь рік Вас чекає успіх, але він Вас чекає. Я б сказала, що у Вас буде щасливий період, який триватиме до кінця серпня 2015 року. За 8 місяців, Леви, можуть собі зробити ім’я і славу! Головне вибирайте проекти по-масштабніше. Так, будуть і проблеми на Вашому шляху, але результати цілком реальні. Важливими в кар’єрному плані будуть квітень і травень. З одного боку в ці два весняні місяці Ви можете досягти дуже багато чого, а з іншого, є шанс на те, що Ви перебільшите свої сили і можливості, не зможете правильно їх розрахувати і «впадете». У квітні і травні – Вас буде переповнювати енергія в кар’єрній сфері, так що, намагайтеся її контролювати. Все перше півріччя буде дуже активним у роботі і кар’єрі, а от у другому вже буде час і на відпочинок, а так само влітку.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

У відносинах все буде добре, дуже приємний рік. Але, завжди є якесь «але», цього року воно так само є. Цей рік гарний для відносин, хоча, деякі Леви можуть побажати самі змінити свого партнера, якщо той «обмежує» їх і не дає «сяяти». Але це розставання буде на краще, тому що Ви будете позбавлятися від тих, хто заважає і не дає розвиватися. Я думаю, що це на краще. Ще цього року, багато Левів, можуть захотіти «розширити» список своїх партнерів. Вам може стати не достатньо мати одного. Одиноким Левам обіцяю море любові в цьому році. Ще одне зауваження, зараз, з приходом 2015 року, у Львів в гороскопах настає довгострокове зміна, яка стосуватиметься любові, творчості і дітей. Цей період триватиме до 2017 року. Що він з собою принесе? Дуже багато чого, по-перше, Ви станете більш серйозніше ставитися до своєї творчості і любові, а так само дітям. По-друге, в ці роки, Вам складніше буде виражати свої емоції коханій людині, та й самі Ви можете помітити, що Вас менше почали любити. По-третє, Ви можете трохи розчаруватися у своїй любові. Ви просто, можете, розлюбити людини. По-четверте, за ці 2 роки, у Вас буде менша кількість романів (малоймовірно), але всі романи, які будуть у Вас – будуть для Вас серйозними (дуже ймовірно). По-п’яте, Ви станете більш чутливі в любовних відносинах і образливі, але менше будете висловлювати свою образу безпосередньо (див. пункт 2). Особливо сильно ці пункти, від першого до п’ятого стануть помітні восени. До осені ж, Ви будете все ще знаходитися на хвилі оптимізму. Це буде важливий період для серйозних стосунків, хоча навряд чи Ви зробите пропозицію руки і серця. Всі ці, все 5ть пунктів, можна перенести і на дітей і творчість.

Гроші

Знаєте, рік для фінансів хороший, Ви будете багато заробляти. Особливо вдалий фінансовий період у Левів розпочнеться у вересні і триватиме до вересня 2016. Це період, з вересня до вересня, принесе з собою багато нових фінансових можливостей, багато заробітку грошей, багато нових джерел доходів. Але все ж, потрібно згадати рік в цілому. 2015 – буде багатий на фінансові події, в більшості випадків хороших. Але варто очікувати не тільки доходи, а й підвищення витрат. Ваші витрати будуть дуже великими в цьому році, так що варто хоч трішки економити гроші, але все одно, фінансово рік дуже успішний. Хороший рік для короткострокових фінансових інвестицій, але не придатний для довгострокових.

Здоров’я

Нічого поганого про здоров’я в 2015 році для Львів сказати не можу. Ви можете продовжувати поправлятися (набирати зайву вагу), це почалося у Вас ще з кінця липня 2014 року і триватиме до вересня 2015 року. Так, Ви можете і схуднути, але для цього доведеться витратити дуже багато сил і енергії. Весь рік Ви будете сповнені сил та енергії, хоча траплятимуться періоди, коли потрібно берегти своє здоров’я. Особливо в січні і лютому. Знову ж таки, не перестарайтеся в перебігу 2015 року, більшість проблем можуть бути через підвищену енергійності.

Сім’я

Вдома ситуація налагодитися. Ще починаючи з 2012 року, Леви могли помітити, що вдома збільшилася кількість проблем, кількість обов’язків, що відносини вдома почали погіршуватися. За ці роки Ви стали більш серйозніше ставитися до сім’ї і рідних, ймовірно, що були проблеми вдома, важливі і довгострокові (які не вирішувалися за один місяць або день). Хочу Вас порадувати, з приходом 2015 року, домашня обстановка нормалізується. Точніше кажучи, Ваше ставлення до сім’ї і будинку стане таким, яким воно було до 2012 року. Стане менше обов’язків, швидше розвиватимуться домашні проекти, буде менше затримок і перешкод. Я думаю, що багато Левів могли купити нерухомість ще восени або в грудні 2014 року, якщо ні – тоді до вересня місяця у Вас є вдалий час купити її. Ви навіть зможете змінити місце проживання, якщо захочете!

Поради Леву

Хороший рік, навіть і порад особливих дати не можу. Найголовніше, для реалізації планів, не чекайте – дійте. Може Ви трохи розчаруєтеся у своїй любові, але з ким не буває. Знайдете нову, якщо захочете. Приділяйте більше уваги дітям, пам’ятайте, що вони люблять Вас, хоча і будуть грубі з Вами. Не упускайте можливостей! До вересня у Вас зоряний період!

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ тридцять першого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

  1. Один комментар до “Лев – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ангеліна Штик в 07.01.2015 | Відповісти

    Я трішки задумалась адже я так прив’язалася до своєї коханої людини ,і можу її втратити по власній же вині..(

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,164