Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Багато поїздок і спілкування, продовження акценту на навчанні і зарубіжжі. Буде можливість завершити сімейні питання і почати кар’єрні. Настане багато періодів, які впливають на репутацію і кар’єру, позитивних в жовтні. Новий етап в дружбі і планах на майбутнє, довжиною в рік. Самий насичений період буде в середині місяця, багато негативних трендів.

З 6 вересня до 23 жовтня у Вас приріст енергії, більше сил фізичних і духовних, хоча з 8 по 15 жовтня може бути занепад. З 20 вересня по 15 жовтня у Вас більше харизми, вміння переконувати і навчати інших людей. З 30 вересня по 17 жовтня у Вас багато ділових новин, ділових проектів і спілкування.

Романтичний час, багато романтики і любові, сексуальності, харизми і привабливості з 2 по 9 жовтня. Ці дні підходять для подорожей, робочих проектів і переговорів, здійснення покупок (до 7 жовтня), відстоювання своїх прав і бажань (до 8 жовтня). Гарний час змінити себе, переглянути плани на майбутнє, домагатися бажаного.

Перший пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад. Під час піку будуть посилені всі тренди, пік принесе завершення, усвідомлення, кульмінацію і прийняття рішень. Найбільший акцент на сім’ї і професії, приймайте рішення і завершуйте. Вирішуйте питання з нерухомістю, допомогою рідним. Дорогі покупки і інвестиції раджу робити до 7 числа. Час поспішний і раджу не поспішати. Вас чекає багато новин пов’язаних з професією і кар’єрою з 6 по 12 число, раджу показати свої знання керівництву.

З 7 числа починаються складні, але маленькі, періоди. З 7 по 10 жовтня – бережіть гроші і репутацію, не робіть важливі покупки, менше флірту і пліток, інтриг. З 8 по 15 жовтня – період скандальний і агресивний, намагайтеся тримати себе в руках, може бути занепад сил, не йдіть на конфлікти з керівництвом і важливими людьми, просто перечекайте. З 8 по 12 жовтня – намагайтеся бути менш вимогливі до підлеглих і клієнтів, менше хваліться своїми можливостями, та не будьте занадто відкриті. З 8 по 11 жовтня – можуть бути конфлікти через ідей, документи, скандали. З 14 по 17 жовтня – намагайтеся не поспішати з документами і переговорами, намагайтеся більше концентруватися на чомусь одному, складні і довгострокові завдання поки не беріть в роботу.

З 14 по 19 жовтня у Вас буде приріст сил.

З 10 вересня 2016 року по 11 жовтня 2017 у Козерігів був період змін в професійній сфері, Ви знайшли нову посаду, професію, почали нову кар’єру за цей час. Було більше нових можливостей, успіху в професійній сфері, але і більше кардинальних і несподіваних змін, масштабних втрат. Рік був сприятливий, крім кількох негативних і зламних періодів. З 11 жовтня 2017 по 9 листопада 2018 у Вас буде період експансії, поліпшення і отримання нового в сфері колективів \ спільнот, дружби, планів на майбутнє. Знайдете нових друзів, нові багаторічні плани, вступите в нові клуби. Час займатися цим протягом року, отримувати нове.

Сприятливий період з 15 жовтня по 8 листопада, коли можна налагоджувати відносини з клієнтами і керівництвом, приділити увагу відносинам, що впливають на Вашу кар’єру і репутацію, знайти нові важливі знайомства. Можливі відносини по вигоді. Під час цього періоду буде пара негативних днів, з 26 по 30 жовтня і в листопаді, коли слід берегти репутацію.

Багато новин від друзів і спілкування з друзями з 17 жовтня по 6 листопада, особливо з 17 по 20 число! Спілкуйтеся з ними і приділіть їм дещицю своєї уваги, це буде корисне спілкування.

Другий пік 19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад. Пік буде стрімким, новим, несподіваним, що змінює, а в гіршому випадку руйнівним. Акцент на кар’єру, репутацію, повагу, керівництво, відносини з важливими персонами, досягнення. Раджу не поспішати з рішеннями в ці дні, краще почекати. Пік принесе нове. Події занадто поспішні дадуть погані плоди. Будьте обережніше, менш ексцентричніший, менше вимагайте від керівництва.

З 23 жовтня до 9 грудня більше енергії будете витрачати на кар’єру і свою репутацію. Більше і відстоювання своїх прав на роботі і з керівництвом, більше бажань, більш активна реалізація планів на роботі і повагою. Період буде хорошим до середини листопада, потім почнуться проблемні дні, коли будуть конфлікти.

Оптимістичні дні з 24 по 29 жовтня, приділіть увагу планам на майбутнє, подумайте про щось нове і багаторічне.

Бережіть гроші, репутацію, сім’ю, любов і репутацію з 26 по 30 жовтня, напружений період, який усуває.

З 29 жовтня по 26 листопада (можливо плюс 10 днів) – працюйте над сімейної сферою і своєю психікою, своїми таємницями і комплексами, своєю репутацією. Період дозволить швидко реалізувати складні проекти, зміцнити таємне і сімейну сферу, кар’єру. Він був уже з 9.12.16 по 13.01.17 і з 30.04.17 по 6.6.17, був детально описаний в гороскопах на ті місяці. Період сприятливий, що дає багато сил і реалізації планів в сім’ї, кар’єрі, психологічному стані.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Козеріга

6 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – завершення і усвідомлення. Акцент на сім’ю і кар’єру.

З 7 по 17 жовтня – обережніше.

З 11 жовтня по 9 листопада 2018 року – знайдете нових друзів, вступите в нові клуби, почнете нові багаторічні плани.

З 15 жовтня по 8 листопада – покращуйте свої ділові зв’язки.

З 17 жовтня по 6 листопада – спілкуйтеся з друзями.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – нове, старт і несподівані зміни. Акцент на кар’єру і сім’ю.

З 29 жовтня до 9 грудня – активніше і наполегливіше у професійній діяльності, репутації.

З 29 жовтня по 26 листопада – швидкий розвиток і поліпшення в сім’ї і психологічному стані.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,174