Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для навчання, далеких поїздок, для наставників і покровителів, прохань про допомогу. Непоганий місяць для фінансових питань, витрати повинні будуть зменшитися, а доходи ненадовго зрости. Буде приріст фізичних сил, енергії. З третьої декади вересня в гороскопі на місяць почнуться складні періоди і тренди, повернення старого сильного періоду.

З кінця липня у Вас йде фінансовий період, з 21 липня зросли позики у Козерігів, питання боргів, спадщини, майна і фінансів що Вам не належать, зросли витрати і позики, стали активніше вимагати повернення боргів, період до 6 вересня. Особливо активний він буде на початку місяця до 6 числа, багато приємних несподіванок. Намагайтеся більше приділяти уваги цим сферам.

З 13 серпня до 6 вересня можуть бути проблеми з інформацією, затримки з проектами і повернення старих знайомих.

З 26 серпня до 20 вересня вдалий період для тих же фінансів, котрі не належать Вам – позикові кошти, борги, спадок, відсотки. Просіть про допомогу, беріть в борг, давайте в борг. Але обережніше будьте з 29 вересня по 2 жовтня, може бути обман. Найкращими періодами для фінансових питань, покупок дорогих і потрібних речей, важливих переговорів – 11-20 число.

З 16 серпня йде період зміцнення і поліпшення себе, кар’єри, планів на майбутнє, фізичного і психічного станів, по 8 вересня. Детально в попередньому гороскопі, тренд сильний.

Постарайтеся бути обережніше в поїздках і спілкуванні з 3 по 7 вересня. З іншого боку, це романтичні дні, хоч і багато ліні, так що краще відпочивайте.

Зросте енергія, більше буде сил з 6 вересня до 23 жовтня. Успішніше всього Ви можете їх використовувати для навчання, можна вчитися самим, а можна вчити інших, у всякому разі повчати інших станете більш яскраво. Постарайтеся не надто скандалити з наставниками і покровителями, іноземцями.

Перший пік буде 6 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після, хороший і завершальний. Завершуйте своє навчання, вирішуйте питання з відрядженнями, далекими поїздками, публікацією книг, написанням курсових або дипломів, всього що пов’язано з публіцистикою. Багато сил і енергії для вирішення в цих сферах. Розберіться з інформацією, яка Вас цікавить. Чекайте новин, хороші дні для торгівлі.

Багато духовних сил, але не стільки «віри», як стійкості духу, сили волі, самовладання, легкий період для трансформації себе, позбавлення від того що заважає Вам жити з 8 по 12 серпня. Хороші дні для операцій, відстоювання своїх бажань і прояви себе.

Вдалий час для навчання з 10 вересня по 17 жовтня, хоч і буде пару небезпечних періодів з 19 по 21 і 25 по 27. У ці напружені періоди будьте обережніше при діловому спілкуванні, угодах, торгівлі і поїздках. А хорошими днями для ділових угод, торгівлі, навчання і поїздок будуть з 14-19, 22-24.

Нагадую, хороший і довгий період для романтики, відносин, ділового спілкування, покупок дорогих і важливих предметів буде з 11 по 20 число, особливо період хороший для вирішення кредитних питань і проблем з боргами.

Може бути занепад сил і депресивний стан з 12 по 16 число, бережіть здоров’я, обережніше з керівництвом і покровителями.

Другий пік принесе нове в питаннях навчання та зарубіжжя, судів, публіцистики, покровительства, він так само почне череду складних періодів, пік буде 20 вересня плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Починайте нове в навчанні, шукайте покровителів або просіть поради, можна почати писати щось, від листів до книг. Але будьте обережні, не довіряйте інформації і все перевіряйте.

З 20 вересня по 6 жовтня повторення тренда, який був у 2016 році (з 13 грудня по 23 січня) та 2017 років році (з 4 лютого по 17 березня). Періоду несподіваних змін в сім’ї і кар’єрі, треба бути обережніше, все слабке може зламатися в ці дні. Період сильний, бережіть себе і репутацію, детально про нього вже було багато написано.

Ледачі дні з 22 по 28 число, багато неуважності. А ось з 29 вересня по 5 жовтня, навпаки, багато енергії і хороша концентрація.

Багато новин про кар’єру, ділових знайомств і переговорів з 30 вересня до 17 жовтня. Вдалий час використовувати свої знання для просування і заводити знайомства по вигоді.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Козеріга

З 6 вересня до 23 жовтня – зросте енергійність.

6 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – завершальний період.

З 11 по 20 вересня – вдалий фінансовий період, хороші дні для відносин.

З 10 вересня по 17 жовтня – вчіться і пишіть.

20 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – період нового. Починаються складні тренди.

З 20 вересня по 6 жовтня – бережіть ім’я і будинок.

З 30 вересня по 17 жовтня – багато ділової інформації.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,430