Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший, складних вказівок немає, місяць дозволяє продуктивно попрацювати і відпочити – вирішуйте самі або компілюйте. Раджу приділити увагу професії (кар’єрі і репутації) і сім’ї (дому, нерухомості) – в цих сферах буде багато бажань і можливостей, хороший період для них, але бажання постарайтеся «контролювати». Весь травень буде для Козерігів місяцем творчим, романтичним, енергійним, багато бажань і планів, спілкування і новин від друзів, приділіть увагу дітям. Спробуйте сумістити роботу з відпочинком або поперемінно.

Гороскоп почну з трендів, що почалися раніше.

У Вас багато спілкування з рідними або новин про них, розмов про нерухомість і корені з 21 квітня по 16 травня. При цьому з 25 квітня по 14 травня будуть несподівані новини, поїздки та сімейні питання. Хоча і сам період з 25-14 для всього Зодіаку вказує на ексцентричне і несподіване, навіть нестандартне, мислення, ідеї, розмови і новини, багатозадачний період.

У Вас буде багато сил і енергії з 30 квітня по 6 червня, особливо в кінці травня! Розвивайтеся, переробляйте себе, приділіть увазі своїм комплексам. Зміцніть сімейні питання.

Є можливість більш продуктивно працювати з 22 квітня, більше стали працювати і братися за завдання, період буде до 5 червня, можете приділити і більше уваги здоров’ю. Потрібно бути обережніше з 9 по 15 травня, щоб не бути обдуреними, не пере-навантажити себе, та й зайвого не наобіцяти. У Вас буде багато енергії для роботи і завдань в цей період, але головне сфокусуватися на чомусь, не братися за все.

З 29 квітня по 6 червня – час налагоджувати відносини з рідними і прикрашати житло, хоча постарайтеся бути стриманішою у вимогах з 17 по 22 травня, і, може, менш щедрими.

Перші нові періоди почнуться лише в кінці першої декади. З 8 по 15 травня – час для важливих розмов, з сім’єю і рідними, час укладати ділові угоди, оформляти документи.

У Вас буде багато впевненості в собі і своїх силах з 8 по 12 травня, гарний час для завдань будь-якої складності, щоб показати себе, заслужити повагу. Посіяти. Можете спробувати зачати дитину. Добре зможете розібратися в своєму Я, позбутися шкідливих звичок або трансформувати себе.

9 травня, плюс-мінус 3 дні – буде перший піковий період, завершальний і кульмінаційний, час усвідомлення і посилення всіх поточних трендів. Для Козерігів буде великий акцент на дружбу і плани на майбутнє, колективи. Але так само будуть звістки \ кульмінації і в питаннях Вашого Я і Вашої особистості! Питаннях любові і творчості, дітей, дружби. Можливо звістки від рідних.

Час для інтелектуальних навантажень і інтелектуальної творчості з 16 травня по 7 червня, пишіть вірші, книги, проявіть або виробіть своє ораторське мистецтво. Якщо Ви ручних справ майстер, то Вам теж пощастило.

Повторюся, з 17 по 22 травня період великих вимог до рідних, сім’ї, бізнес і коханих партнерів, кар’єрі і репутації. Багато будете хотіти, але потрібно берегти репутацію. Можете зробити дорогі покупки і бути вкрай щедрими до рідних. Потрібно берегти репутацію, відкласти судові питання і пошук істини.

З 24 по 28 квітня не зовсім приємний період для відносин у всього Зодіаку, багато ревнощів і недовіри, бажання управляти, безжалісність у відносинах (будь-якому вигляді відносин). Можуть бути скандали. Поганий час для фінансових питань стосовно поділу. Та й взагалі не час вимагати, а треба побоюватися втрат і не ризикувати. Бережіть рідних. З іншого боку, цей період дуже сексуальний для Козерігів і свого роду харизматичний, зможете привернути увагу і управляти іншими, хоч і грубо.

Якщо Ви шукали роботу або підробіток, думали про початок складного завдання, хотіли якихось змін на роботі, нових обов’язків. Думали зайнятися спортом або приділити увагу здоров’ю. Другий травневий пік підходить Вам для цього і навіть через 10 днів, 25 травня буде піковий період, плюс-мінус 3 дні. Крім усього цього під час піку будуть посилені всі тренди, варто берегти стосунки, рідних і фінанси. Пік підходить для починань, навіть не обов’язково зі здоров’ям і роботою, а й в інших сферах.

Ви будете досить скандальні в період з 27 травня по 1 червня, складні переговори краще в ці дні не проводити. Але якщо потрібно десь поскандалити і відстояти свої права, тоді період відповідний. При цьому у Вас буде достатньо сил для роботи, хоча і складно буде щось планувати (багато імпульсивності) з 28 по 3 червня, можна працювати і над домашніми завданнями.

Гарний час для інтелектуального аналізу з 30 травня по 2 червня, особливо себе, свого Я, любові, творчості і дітей. Розібратися в цьому всьому.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Козеріга

9 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – час кульмінації, час акценту на друзях і планах на майбутнє, творчості і любові. Прилив сил.

З 16 травня по 7 червня – пишіть і творіть!

З 17 по 28 травня – не вимагайте занадто багато від партнерів і сім’ї, бережіть репутацію.

25 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – час для нових починань, особливо в роботі і здоров’я.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,164