Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць буде дуже емоційним, намагайтеся тримати свої емоції під контролем. Ще в грудневому гороскопі для Козерігів я говорила про важливість періоду до 10 січня, у Вас є шанс почати нову сторінку в житті, але з кожним днем він буде ставати слабкіше… По 10 січня Вашу увагу буде звернено до Вашої особистості, більше емоцій, егоїзму, бажання уваги, турботи про себе, а ось з середини місяця – фокус на партерах, відносинах, ворогів і конкурентах. Але все одно, весь січень буде досить емоційним для Вашого знака зодіаку. Кінець місяця принесе важливий сімейний період, а також збільшить Вашу агресивність. Протягом місяця Вас чекає багато поїздок, новин і спілкування, знайомств. Місяць погано прогнозований, непередбачуваний, так що будьте обережніше з 2й декади, в третій декаді намагайтеся менше скандалити.

До 8 січня чекайте проблем з документами і поїздками, інформацією, будьте обережніше. До 5 січня у Вас буде багато новин про щось старе. А ось з 13 січня по 7 лютого повториться період, який був в грудні, коли буде багато поїздок, спілкування, новин і навчання! Дуже багато розмов і знайомств. Гарний час вчитися і укладати угоди, договори, обговорювати їх і планувати.

Ще з листопада місяця у Козерігів йде успішний період, оптимізму і планів на майбутнє, особливо помітний він у кар’єрній сфері, питаннях професії. Та й психологічно Ви зараз стали більш оптимістичні і впевнені в своїх силах, своїх поглядах на життя. Період триватиме до 7 лютого. Хоча слід бути обережніше з сімейної сферою з 13 по 23 січня, можуть бути несподівані зміни, будьте готові до всякого… З 13-23 січня надто насичене час щодо сім’ї та фінансів, заощаджень.

У Вас буде велика сила волі з 5 по 9 січня, час кидати курити чи змінюватися, трансформувати себе. Постарайтеся бути не надто вже безжальні до інших в ці дні. Є шанси завагітніти, досить великі.

З 11 по 15 січня – час для відпочинку, романтики, творчості. Обережніше будьте з фінансами, любовні справи можуть зашкодити репутації. Не занадто вихваляйте партнерів і ворогів.

12 січня, плюс мінус 5 днів буде піковий період, (особливо помітний для Козерігів, які народилися в цей період) але так само і 10 днів після – час звернути увагу на відносини, приділити більше уваги партнерам. Відносини дадуть про себе знати, як і кар’єра і сімейна сфера. Кульмінаційний момент. Оцініть відносини, кар’єру, сім’ю і себе, приймайте рішення. Можуть бути «завершення» пов’язані з цими сферами, дні дуже неприємні і емоційні, слід бути обережніше і не поспішати. Кардинальні зміни, які Ви не очікували можуть відбутися в ці дні. Гороскоп досить напружений, важливі рішення краще не приймати і нічого не починати. Бійтеся конкурентів і ворогів. Якщо можете, краще перечекайте піковий період, відкладіть всі важливі переговори і рішення з улюбленими, партнерами, ворогами.

Ви будете досить скандальні з 16 по 23 січня. Намагайтеся тримати свою агресивність під контролем. Дадуться взнаки хронічні захворювання. Я б порадила в ці дні відпочивати, якщо є можливість. Ви будете дуже запальні і передчасні, перепади настрою, можете відчувати прилив активності, яка буде змінюватися пасивністю. Не підходящі дні для складних проектів, які потребують фізичне або емоційне навантаження.

З 25 по 30 січня, період, коли потрібно бути обережніше з репутацією і відносинами. А також фінансами. Не раджу робити дорогі покупки в ці дні, можуть бути і фінансові труднощі, не чекайте великого від фінансової сфери. Намагайтеся не втратити свою репутацію через стосунки або стосунки через репутації. Можуть бути розчарування у відносинах. Але з іншого боку – це хороший час серйозно поглянути на фінанси і відносини, провести корекцію їх, зміцнити. Якщо відносини або фінансова сфера «слабкі», можете зважитися на розрив їх. Цей час – не особливо приємний період, але він підходить для прийняття серйозний рішень і дій, і тверезої оцінки цих двох сфер.

27 січня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – фінанси, джерела доходів, робота, заробітки, накопичення та інвестиції. Якщо Ви хворіли, то під час пікового періоду здоров’я має піти на поправку. Так само під час пікового періоду і після будуть можливості знайти нову роботу або джерела доходів. Але будьте обережні з 25-30 січня! Нові проекти складно буде починати, і я не впевнена в їх успішності, тому краще відкладіть. Якщо випаде співбесіду або ділові переговори – будьте обережніше і багато чого не вимагайте. Ці дні гарні для перегляду своїх цінностей, того що важливо Вам і дорого, але це більш «духовне», а ось для матеріального період не зовсім відповідний.

З 28 січня по 10 березня – Ви станете більш агресивні, особливо в стосунках з рідними. Багато енергії в домашній сфері, занадто багато. Останній раз так було більше двох років тому. Можуть бути скандали з рідними і через рідних. Всю цю енергію направте в правильне русло, захищайте рідних. Можете завершити ремонт або переставити меблі, але не зруйнуйте свій будинок або відносини з рідними!

Гарний час для аналітичного мислення з 28 по 31 січня. Хоча Ви можете бути занадто грубі в ці дні і потайливі. Раджу розбиратися в таємницях і суперниках в цей період, позбутися зайвого багажу знань. Гарний час для ділових переговорів, де потрібно проявити свою силу волі і владність.

А ось з 31 січня по 3 лютого – багато ідей, занадто багато. Намагайтеся сконцентруватися. Багато несподіваних новин, поїздок, переговорів і знайомств, але будьте обережніше і намагайтеся не поспішати. Можуть бути звістки від рідних або поспішні скандали з рідними.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Козеріга

З 13-23 надто насичений час, будьте обережніше.

З 11 по 15 січня – романтизм і творчість, обережніше з фінансами.

12 січня, плюс мінус 5 днів буде піковий період, і 10 днів після – відносини, прийняття рішень, кульмінація. Емоційний і стресовий період.

З 16 по 23 січня – скандальний час.

З 25 по 30 січня – будьте стриманішими в фінансових питаннях і відносинах, не вимагайте багато чого і не чекайте.

27 січня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – фінанси і цінності.

З 28 січня по 10 березня – енергійний період для сімейних питань, намагайтеся бути менш скандальні в ці дні.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,178