Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Буде два сильних періоди, один поганий до середини місяця, а починаючи з середини хороший. В цілому гороскоп на серпень хороший для всіх. Дуже багато активності в фінансових питаннях, доходи та витрати, фінали і починання. Сфера відносин стане більш гармонійна і більше уваги їй, хоч і будуть складні періоди. Можуть бути проблеми в стосунках, кар’єрі та фінансах, для Козерігів у відносинах більш акцентовано. Але з другої половини місяця все стане краще, настане період що впливає сильно на Козерігів, позитивний в гороскопі. А ще Ваше життя прискориться.

У Вас все ще великі витрати до 6 вересня, зросли вони 21 липня. Активний час для витрат, взяття боргів і роботи над боргами, кредитами. Спробуйте повернути свої борги або зажадати, щоб повернули Вам. Бійтеся травм. Зросла сексуальність.

Гарний час щоб вчитися до 1 вересня, почалося з 26 липня, нові знання і інформація, з 13 серпня час переучуватися і повторювати.

Йде складний і неприємний період, який трансформує Вас до 17 серпня, почався він ще 23 липня і це вже в 3й раз за рік. Читайте детальніше в минулому гороскопі на місяць для Козеріга. Бережіть себе, свою кар’єру і репутацію, особливо не хвилюйтеся і багато чого не вимагайте, стримуйте жорстокість

З 1 по 26 число у Вас буде вдалий період для відносин, щоб оновити існуючі відносини, забути старі, закохатися по-новому або знайти нових партнерів по бізнесу. Багато подій в сфері відносин. Період вдалий, крім 2х вкрай складних періодів. Перший складний період з 14 по 19 число, потрібно бути скромнішим і перечекати конфлікти, можете втратити репутацію і партнерство. Другий складний період з 23 по 27, потрібно бути стриманішою, не ламати і не поспішати. У ці ж напружені періоди обережніше будьте з кар’єрою і фінансами, любов’ю. Зате інші дні все гарні! Особливо з 8 по 14 число!

7 серпня перший пік, плюс-мінус 3 дні, акцент на фінансах, витрати і доходи, завершальний час. 10 днів після піку, Вашу увагу буде звернено до фінансів. Час розібратися зі своїми грошима, накопиченнями, можна подумати і про повернення боргів. Фінансові новини та закінчення.

Дуже гарний час для кар’єри, та й себе показати, свої можливості і таланти керівництву та іншим з 9 по 16 число. Більше впевненості в собі. Це хороший і психологічний період.

Будьте пильні з інформацією і знаннями, спілкуванням і торгівлею з 11 по 15 число, час спотворення і обманів.

Загальний тренд, з 13 серпня почнуться проблеми з бюрократією, втрати інформації, поломки апаратури, затримки в оформленні документів до 6 вересня. Відкладіть покупку електроніки та запис на нові курси. Можете повторити вивчений матеріал або переробити старі завдання в ці дні.

З 16 серпня (можливо на 6-10 днів раніше) до 8 вересня (можливо на 6-10 днів довше) буде час зростання для Козерігів, час віри, надій, психологічної стабілізації, кар’єрного успіху. Буде повторення періоду, який був з 14.11.2016 по 7.2.2017. Час робити ім’я і працювати над секретами.
Можуть бути несподіваний позитивні зміни в сім’ї та з фінансами з 19 по 23 серпня, багато новин. Займіться цими сферами і плануйте.

Дуже хороший період для вирішення проблем і виконання складних завдань у фінансовій сфері, кар’єрній, питань таємниць і секретів з 20 по 26 число. Хороші дні для духовного зростання, впевненості в собі. Час відстояти свої бажання.

Останній пік буде 20 числа, 3 дні плюс-мінус, знову акцент на фінансові питання, що стосуються боргів і витрат, нові питання, навіть через 10 днів. У Вас буде багато енергії в цей час і період успішний, знайдіть спонсора для своїх ідей і кар’єри. Займіться поверненням боргів, візьміть кредити, купіть щось потрібне і дороге.

З 6 квітня Ваше життя стало повільніше і ретроградне, після 26 числа воно повернеться до норми і новому.

З 26 серпня по 20 вересня ще один сексуальний період для Вас. Крім цього період хороший для фінансової сфери, якщо вона залежить від боргів. Час оновити боргові зобов’язання, обговорити умови повернення відсотків, отримати спадок.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Козеріга

З 1 по 26 серпня – час відносин, хороший період, але будуть і 2 складних.

7 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – результати, скоріш за все в фінансах.

З 13 серпня по 6 вересня – бережіть будь-яку інформацію.

З 16 серпня до 8 вересня (може більше) – вдалий час для зміцнення і зростання.

20 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – вдалі дні, особливо для грошових питань.

З 26 серпня по 20 вересня – вдалий фінансовий період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,392