Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Сімейні питання і професійні – будуть хвилювати Вас протягом півтора місяців, повернеться старий тренд, який багато змінить. На початку лютого виникнуть або вирішиться питання боргів і майна. В кінці місяця буде важливий період для нового навчання або новин. Лютий дуже вже активний місяць для Козерігів, а з кінця місяця і агресивний. Багато сімейних питань, активності в цій сфері протягом місяця і в березні. Довгий тренд, що стосується перегляду професії і соціального статусу, повернення і затримок щодо них.

З січня місяця по 10 березня у Вас буде активна сімейна сфера, насправді сімейна сфера буде активною по 17 березня, але до 10 березня більше енергії і скандалів, сил, нетерпіння і напору в цій сфері. Направляйте енергію в потрібне русло, стережіться скандалів, будьте особливо обережні і намагайтеся стримувати себе з 20 лютого по 2 березня.

З листопада по 7 лютого у Вас був успішний період в кар’єрних сфері і питаннях що стосуються Вашого статусу (кар’єри, поваги, цілей), хоч ймовірно були і зміни з заворушеннями, але все це було контрольовано і давало хороші результати, хоч не завжди і очікувані, але швидкі.

Багато інформації і справ з 13 січня по 7 лютого, спілкування і навчання.

Постарайтеся тримати свої думки і язик під контролем спочатку лютого, до 4 числа, а також менше вірте всьому, що Вам говорять. І не беріться за занадто багато пов’язаного з публіцистикою, документами, навчанням, бізнесом і не поспішайте приймати рішення.

З 4 лютого по 3 квітня настане період, коли Ви можете поліпшити свій будинок, прикрасити його, зробити покупки для дому та рідних. Це зладжуючий період, заспокійливий, дає можливість знаходити компроміси з сім’єю. Хоча зараз у Козерігів і досить мінлива сімейна ситуація, багато бажань і емоцій, егоїзму і вимог до сімейної сфері, але все ж по 3 квітня багато буде компенсовано і згладжено.

І повторення, довге довгого періоду, буде з 4 лютого по 17 березня – це буде повтор того ж періоду, що був з 13 грудня по 23 січня, і я писала про нього в попередніх гороскопах детально. Знову прискорення і масштабність, змінні і нові прагнення в сімейній і кар’єрних сферах. Намагайтеся не роздувати проекти які стосуються дому та професії, намагайтеся не поспішати і не братися за багато. І будьте готові до всього, все занадто кардинально може змінитися. Бережіть репутацію і сім’ю, якщо раніше Ви могли в якійсь мірі контролювати все по 7 лютого в статусних питаннях, то тепер буде безконтрольно. Будете розриватися між будинком і роботою, і дуже багато енергії. Бійтеся розчарувань.

До сказаного вище я хочу додати, що з 6 лютого по 10 червня у Вас будуть затримки і повернення питань з кар’єрою і питаннями статусу, хоча до 17 березня все-таки затримки відчувати Ви не будете. Глобальні нові проекти краще не запускати до 10 червня, не змінюйте місце роботи або посаду, кар’єрні плани. Але ці 4 місяці вдалі для реалізації занедбаних планів, поліпшення існуючих, концентрації на них. Поверніться до старої посади або репутації, бажання повернутися до них і порівняння з існуючими, це ж і з іншими питаннями соціального статусу.

Перший піковий період буде 10 лютого, пік для Козерігів плюс-мінус 3 дні, та й 10 днів після – виникнення, ймовірно раптове, питань боргів та витрат, спадщини і езотерики, сексу і психології, підтримки від інших людей. По-перше, в ці дні постарайтеся вирішити питання цих сфер, поверніть борги або затребуйте, розберіться зі своїми бажаннями. Під час пікового періоду остерігайтеся травм, втрат в сім’ї і роботі, бережіть репутацію. Будуть посилені і інші події в ці пікові дні.

Гарний час для кар’єри і фінансів з 10 по 14 лютого, робіть дорогі покупки і проводьте важливі переговори.

Як я писала спочатку гороскопу, з 20 по 2 березня буде конфліктний період у Козерігів і у всього Зодіаку. Найбільші труднощі будуть в сімейній і кар’єрних сферах. Намагайтеся тримати свої нетерпіння і дратівливість з агресивністю під контролем. Можете втратити і рідних і репутацію, складний час для конструктивної роботи. Спочатку з 20 по 25 число будете конфліктні Ви, агресивний і бажати домінувати. А з 24 по 2 березня – передчасні і егоїстичні, особливо з рідними і кар’єрними питаннями. Бійтеся скандалів з батьками! До того ж в ці дні Вам складно буде розраховувати свою силу, будете дуже збудженими, бійтеся бійок і сексуальної нетерплячості. Великий приплив сил, але неконтрольованих.

26 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – навчання і новини, відрядження, увагу до сусідів і рідних, клієнта. Пік посилить існуючі тренди і можуть бути скандали, раптові зміни в сферах і бажання більшого. Я б порадила записатися на курси підвищення кваліфікації в ці дні або зайнятися самоосвітою, але тільки довгострокові! Будьте обережніше з новинами з 28 по 4 березня, не вірте всьому. Можете займатися творчою інтелектуальною діяльністю в ці дні якщо вона вимагає фантазії.

Буде час повчитися і помандрувати з 26 лютого по 14 березня, час новин і торгівлі.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Козеріга

З 4 лютого по 3 квітня – покращуйте будинок і обстановку в ньому.

З 4 лютого по 17 березня – повторення «екстремального» періоду в кар’єрі і будинку.

З 6 лютого по 10 червня – затримки кар’єри і повернення питань.

10 лютого, пік для Козерігів плюс-мінус 3 дні, а й 10 днів після – гроші, психологія, остерігайтеся травм.

З 20 по 2 лютого – обережніше з рідними і репутацією.

26 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – починайте вчитися!

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,421