Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Напружений і скандальний місяць, багато негативних подій можуть бути в сферах відносин, кар’єри і вдома, а може бути це будуть несподівані зміни або хворобливі втрати, трансформації. Намагайтеся тримати все під контролем, намагайтеся зберегти свою репутацію, знаходити баланс між бажаннями і вимогами в порівнянні з втратами і можливостями. Може бути я і нагнітаю все занадто, але гороскоп для Козерігів не найкращий. Як мінімум треба дожити до 21 липня, коли завершиться все найнебезпечніше.

У Вас почався активний і, з урахуванням загального гороскопу, агресивний період у відносинах з 5 червня по 21 липня, активність була в червні, а ось в липні буде агресивність. Намагайтеся бути обережніше до 6 липня, можете бути досить безжальні і дуже емоційні по відношенню до себе і іншим, грубі і усуваючі. З 15 по 21 липня занадто поспішні в сімейних питаннях і з іншими людьми, готові до скандалів та бійок, імпульсивні і егоцентричні.

У Вас йде любовно романтичний період до 5 липня, почався він 6 червня, добре і творчістю займатися в ці дні.

Багато спілкування з іншими людьми, новин від партнерів і конкурентів з 22 червня по 6 липня.

Намагайтеся бути скромнішим в стосунках і питаннях кар’єри, не надто хваліться собою з 4 по 9 липня, але це так само і час показати себе, але показати щось реальне, а не брехню.

Гарний час для косметичних процедур з 5 липня по 1 серпня, але потрібно бути обережніше з ними з 23 по 26 липня.

Перший піковий період буде одним з 2х найважливіших для Козерігів в цьому році, піковий період буде 8 липня, плюс-мінус 5 днів, піковий період буде напружений і завершальний, підводячий черту. Час подумати про себе, відносини, кар’єру і свою репутацію. Може бути періодом переломним і зламним, усуваючим, грубим. Намагайтеся не втратити, але в той же час хоч і боляче, але можна усунути з життя те, що Вам заважає. Бійтеся ворогів і конкурентів, скандалів якщо є ризик небажаних втрат репутації, кар’єри та іншого. Час переоцінити себе.

З 8 по 12 число Ви будете досить грубі і егоїстичні, можете намагатися домінувати або навпаки протистояти тим, хто буде намагатися контролювати Вас. Обережніше з переговорами, судами, конфліктами.

Час для романтики з 16 по 21 число. Обережніше будьте з грошима з 16 по 19, а дорогі покупки робіть з 17-21. З 17 по 21 вдалий період для ділових переговорів, зміцнення своєї репутації і рішення кар’єрних питань.

Постарайтеся не форсувати ситуацію в сімейній сфері з 19 по 23 число, та й з партнерами слід бути обережніше. Багато егоїзму.

З 21 липня по 6 вересня зросте Ваша сексуальність, зацікавленість психологією, зростуть Ваші доходи за рахунок боргів (взяття грошей у борг) і витрати. В цей же період може бути і більше ризикованих ситуацій, але гороскоп на серпень для ризику у Козерігів не так вже й поганий, так що ризикувати не бійтеся. Особливо це все буде помітно з 21 липня по 3 серпня, період посилення і яскравості.

Не витрачайте багато грошей, серйозніше поставтеся до питань дружби, кар’єри, відносин і фінансів з 23 по 26 липня.

З 23 липня по 17 серпня період складний, який змінює, що прибирає, жорсткий для кар’єри, репутації, поглядів на життя і ставлення до себе. Ви станете більш егоїстичні і експансивні, будете хотіти великих змін або вони самі прийдуть в Ваше життя, торкнуться важливих сфер життя і змінять Ваше ставлення до нього і положення в суспільстві. Подібний період вже був з 13 листопада по 10 грудня і з 16 березня по 15 квітня, перечитайте старі гороскопи.

23 липня буде другий піковий період, так само не особливо приємний, посилить всі негативні тренди, плюс-мінус 3 дні. Під час піку саме час подумати про свою психіку, езотерику, сексуальності, боргах, може бути почати щось нове в цих сферах або інших. Наступні 10 днів після піку будуть теж акцентувати увагу на боргах, психіці, сексі.

Гарний час для навчання, курсів, розширення і структурування своїх знань і навичок з 26 липня по 1 вересня.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Козеріга

До 21 липня активний період у відносинах, можуть бути сильні скандали з партнерами, сім’єю, керівництвом.

8 липня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – усвідомте себе і завершіть те, що хотіли б завершити. Напружений період.

З 16 по 21 липня – романтичне час, але до 19 числа остерігайтеся обманів.

З 19 по 23 липня – притримайте свій егоїзм і хвастощі.

З 21 липня по 6 вересня – зростуть витрати, сексуальність, ризик.

З 23 липня по 17 серпня – довгий і сильний період трансформації, що повторюється вже 3й раз.

23 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 після – новий етап у фінансах, секс і психіці.

З 26 липня по 1 вересня – час вчитися.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,377