Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Останній насичений місяць у Козерігів, навіть не стільки насичений (в травні та червні так само буде багато турбот), але останній складний місяць, точніше половина. Уже в середині \ кінці квітня у Вас настане період, що дозволяє відпочити і поліпшити своє життя, час для перепочинку до липня-серпня. Іншими словами – просто гарний час, зможете більше відпочивати, прийде психологічне розслаблення, впевненість у собі, самопізнання. У квітні закінчаться складні тренди, хоча вони ще раз повторяться в кінці літа і восени. У гороскопі настане багато позитивних трендів, але ближче до кінця місяця.

На початок місяця будуть тривати 4 важливих тренда, для Козерігів, які детально були описані в гороскопі на березень і лютий. Але зараз я коротко їх згадаю, детально в попередньому гороскопі.

З 16 березня по 15 квітня – період трансформації Вашої особистості, планів на майбутнє, кар’єрного шляху, характеру, можливо усунення чогось в сфері професії, світогляду, Ваших патернів. Ви будете більш грубі і безжальні, але в той же час і більш уразливі і чутливі, емоційні. Потрібно берегти репутацію. Будь-які втрати сприймаєте дуже болісно.

З 6 лютого до 10 червня – у Вас період професійної реорганізації, корекції своїх бажань пов’язаних з професією, кар’єрою і повагою. Може бути повернення до старих питань в цих темах, повернення старих обставин. Просування по кар’єрному шляху сповільнилося, а може і повернулося назад, Ви більше стали думати, чим діяти або менше стали отримувати результатів в сфері соціального становища \ кар’єрі. Це не найкращий період для швидкого просування вперед, не поспішайте, краще завершити старі проекти і плани, але не починати нові. До того ж цей період буде посилено в квітні іншим періодом, з 6 квітня по 26 серпня, про нього пізніше.

Для всього Зодіаку, включаючи і Козерігів, в гороскопі на березень почався тренд переоцінки відносин (любовних, близьких, ділових) і фінансів (заробітку, багатства, накопичень). Період з 4 березня по 15 квітня. Час провести корекцію і розібратися з цими сферами. Можете повернутися до старого, старим відносинам або способам заробітку. Для Козерігів цей період впливає так само на любов (інтрижки), творчість і дітей, кар’єру і становище в суспільстві – якості подій ті ж – повернення, переоцінка, затримки. Будь-які нові починання в цих сферах мають великі шанси на безрезультативність, наприклад – нові відносини розпочаті – не сформуються в майбутньому, очікування нової посади не реалізується, отримана нова посада не задовольнить повністю і тд.тп. Зірки штовхають Вас розібратися зі старим – працюйте зі своїм минулим.

З 10 березня по 22 квітня у Вас додалося сил, енергії, активності в питаннях любові, інтрижок, творчості та дітей, готовності ризикувати. В цілому досить хороший період.

З 1 по 21 квітня у Вас буде багато новин від улюблених людей, від дітей (якщо у Вас є діти), багато спілкування з цими людьми. Період привертає до хорошої інтелектуальної творчості і творчої праці (може Ви художник або ліпіть).

Енергійний період з 3 по 9 квітня, 6 днів, але дуже вже енергійних. Приймайте вольові рішення, сила волі буде дуже сильна (вибачте за тавтологію) в ці дні. Міняйте себе і працюйте над собою. Досить сексуальний час.

Негативний період для фінансів і відносин буде з 4 по 27 квітня, для Козерігів, можливо, він і не буде мати таких негативних наслідків в цих сфера, Ви і так по життю люди економні, навіть скнаріність, та до того ж і не любите кидати гроші на вітер. Але все ж, намагайтеся в цей період економити гроші і витрачати їх тільки на корисне і необхідне. Можуть бути засмучення в фінансових питаннях і відносинах, холодність до партнерів або від партнерів, необхідність приймати серйозні рішення. Можуть бути порушення правил, бережіть свою репутацію і стежте за партнерами (усіма, щоб вони не обдурили Вас). Дорогі покупки відкладіть до 3 травня. Не вимагайте багато від джерел доходів і партнерів. Слабкі відносини можуть впасти в цей період, якщо хочете їх зберегти – просто не поспішайте приймати рішення, чекайте.

Майже піврічний період переоцінити своє життя, свої плани на життя і майбутнє, свої секрети і недоліки, іншими словами кажучи – самих себе з 6 квітня по 26 серпня, розібратися з боргами і минулим. Період довгий і абстрактний, але сфери над якими можна вдало попрацювати перераховані, дерзайте. Можете ще попрацювати над своєю репутацією і джерелами доходів. Повернутися до старого.

Найбільш складний період, піковий, буде 10 квітня, плюс-мінус 3 \ 4 дня для Козерігів, і 10 днів по тому – кульмінація питань професії, сім’ї (дома), Вашого статусу. Акцент і новини в цих сферах. Можна прийняти заключні рішення пов’язані з ними або отримати результати. Період напружений для всього Зодіаку. Для Козерігів можуть виникнути ситуації усунення, втрати і необхідність взяти все під контроль. Можуть бути скандали з рідними або на професійному полі, потрібно відстояти свої бажання і не піддаватися безглуздої агресії, намагайтеся бути дипломатичним. Це піковий період, так що якщо проблем немає – тоді їх може і не бути, але якщо вони є – не поспішайте з діями, але в той же час і тримайте все під контролем. Повторюся, час для остаточних рішень і результатів.

Чекайте затримок з бюрократією, проблем з інформацією з 10 квітня по 3 травня, це загальний період для всього Зодіаку. Відкладіть покупку електроніки і засобів праці (що Ви використовуєте в роботі), та й взагалі дорогих покупок. Не слід починати щось вивчати або читати, можете це все закинути або буде безрезультатно. Відродіть і доробіть старі завдання. Можуть бути проблеми в поїздках, будьте пильні.

Багато сімейної активності, новин про сім’ю, несподіваних подій з 12 по 17 квітня, на жаль, я не можу сказати яких. Прилив сил, хоч і не великий. Вдалий час для поспішності в сімейних питаннях, швидкого прийняття рішень. Можуть бути травми, будьте обережніше.

Ще один енергійний, досить, період з 17 по 20 квітня – час проявити себе, показати свій егоїзм і зажадати від інших бажаного. Хороші дні для серйозних завдань. Можете зайнятися самокопанням, лікуванням психіки.

Гарний час для ділових переговорів, спілкування з рідними, обговорення ділових контрактів і документів з 21 по 28 квітня.

Багато новин про рідних і спілкування з ними з 21 квітня по 16 травня.

Готуйтеся продуктивно попрацювати з 22 квітня по 5 червня! Середньостроковий період, який активує сфери роботи і здоров’я. Можна як зайнятися своїм здоров’ям, зарядка, лікування, так і братися за складні проекти і завдання. Наполегливості, енергії, бажання працювати і займатися здоров’ям буде більш ніж достатньо. Зросте кількість скандалів з працівниками та клієнтами, тими над ким у Вас опіка, але це ближче до кінця травня. Раджу зміцнити своє здоров’я, поки є бажання.

Повторення періоду, який був у Вас з 25 по 28 березня, хоч і короткого, але по ідеї багатого на несподівані новини, повідомлення та інформацію, особливо щодо сім’ї, а тепер цей період буде з 25 квітня до 14 травня. І знову буде багато новин про сім’ю. Але так само і про інших темах в житті, для всього Зодіаку цей період ознаменується несподіваними новинами, хорошою інтелектуальною напругою, багато ідей. На відміну від попереднього разу, тепер він буде позитивним. Хоча мислення буде більш егоїстичним і смиканим, складніше концентруватися.

Наступний піковий період, з посиленням всіх трендів, буде 26 квітня, плюс-мінус 3 дні. Для Козерігів в цей період і 10 днів по тому, буде активізація сфери любові, дітей, творчості, азарту, ризику, ігри і інтриг. Хороший період для починань в цих сферах, але обережніше будьте з інтрижками. Спробуйте завести дитину.

З 29 квітня буде повторення періоду, який був з 4 лютого по 3 квітня, тепер він триватиме з 29 по 6 червня – час прикрашати будинок, можете здійснювати дорогі покупки після 3го травня для будинку. Допомагати матеріально рідним, та й самим можна попросити у них про допомогу. Спробуйте поліпшити відносини з рідними, помиритися, знайти компроміси.

І останній, що повторюється період буде з 30 квітня по 6 червня, він уже був у Вас з 9 грудня по 13 січня, час приносить Вам прилив сил і бажання змін, бажання змінюватися, оптимізм, наполегливість, прозріння. Покращуйте свою психіку і домашню обстановку, працюйте над комплексами. Період дозволить швидко покращити свою репутацію. За нові проекти не беріться, хоча б до 3 травня, але після не бійтеся братися за складні, зможете швидко все реалізувати.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Козеріга

З 4 по 27 квітня – економте гроші, не вимагайте багато від партнерів.

З 6 квітня по 26 серпня – переоцінка себе.

10 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – складний період, кульмінація, добре б прийняти остаточні рішення про кар’єру, сім’ю і змінах себе.

З 10 квітня по 3 травня – не купуйте електроніку, бережіть документи, завершіть старі завдання.

З 12 по 20 квітня – багато сил і впевненості в собі, проявіть себе.

З 22 квітня по 5 червня – працюйте і працюйте над здоров’ям.

З 25 квітня по 14 травня – багато ідей, новин і спілкування, особливо що стосуються сім’ї.

26 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – акцент на любов, ризик, азарт, творчість і дітей, нове в цих сферах буде успішно.

З 30 квітня по 6 червня – прилив сил і бажання змін, покращуйте себе і сім’ю.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 30 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,167