Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Досить агресивний місяць для Козерігів, конфліктний з ймовірністю травм і бійок, особливо починаючи з 2ї половини червня. Якщо є можливість – вирушайте у відпустку, гороскоп навіть привертає до цього, найкраще в другій половині місяця. Якщо можливості немає, постарайтеся бути стриманіше у другій половині місяця, а краще починаючи з другої декади. Багато питань роботи і духовного світу, багато новин від партнерів, насичений місяць. Хороший для романів, творчості та дітей, захоплень, але небезпечний для серйозних стосунків і репутації.

У Вас був час поліпшити відносини з рідними і прикрасити будинок з 29 квітня по 6 червня. Був час для більшої ефективності та наполегливості в роботі, скандальності і зі здоров’ям з 22 квітня по 5 червня. І найголовніше, був період зміцнити себе і сім’ю, себе психологічно з 30 квітня по 6 червня, багато енергії і неординарних вчинків, ідей.

Багато несподіваних покупок, розмов, інвестицій в сім’ю і рідних, новин від улюблених і ділових партнерів, може бути і несподівані події з фінансами і кар’єрою з 1 по 6 червня! Головне слухайте свою інтуїцію. Період залежить багато в чому від особистого гороскопа, стимулює до змін і швидким вчинків.

Для всього Зодіаку любовно-романтичний період з 1 по 13 червня, можливо до 15 червня, але для Козерігів він помітніший, після 6 числа! Крім любові, ці дні будуть підходити і для важливих розмов, відстоювання Ваших прав і бажань, укладення угод. Вони підходять навіть для скандалів, вимог і позовів. Добре в цей час можна вирішити проблеми з важливими відносинами і дітьми.

У Вас буде багато енергії і час показати свої знання і репутацію для професійних питань, роботи над завданнями, можна братися за масштабні завдання з 2 по 6 червня. Головне в ці дні бути більш зібраними і серйозно поставитися до інформації, щоб Вас не обманули з 3 по 7 червня.

З 5 (6) червня до 21 липня Ви станете більш наполегливі в стосунках, в переговорах і скандалах. Весь цей період дозволить Вам відстояти свої права, бути більш активними, можете оновити відносини і знайти нових партнерів, оновити правила. Перша частина періоду до 15 червня дуже хороша, після до 22 все буде нормально, а проблемний період в червні буде з 22. З 22-29 червня обережніше з професійними скандалами, та й взагалі Ви схильні будете все дуже вже максимізувати, Ваші вимоги до інших і бажання, поспішність, бійтеся скандалів з керівництвом і важливими персонами, не злословте і не беріться за багато. А з 30 червня по 6 липня – Ви будете досить жорстокі, деспотичні і бажати контролювати партнерів і управляти ними (всіх близьких людей і ділові відносини. Період з 30-6 сам по собі несе ексцеси, скандальні і агресію. Можуть бути травми і операції. але з іншого боку і багато сили волі, можливості протиснути конкурентів або розірвати погані відносини.

З 6 червня по 5 липня у Вас час романтики і творчості. Ніщо не завадить любові і романам. Спробуйте налагодити відносини з дітьми.

З 7 по 20 червня – багато роботи і завдань, новин про роботу і клієнтів, відряджень і навчання практичним навичкам, курсам. Так само цей час і для здоров’я, щоб зайнятися їм.

9 червня, плюс-мінус 3 дні буде перший піковий період і 10 днів по тому – час подумати про таємниці і комплекси. Час зміцнити своє здоров’я і віру в себе, займіться собою і своїм духовним світом. Можете відправлятися в подорож заради відпочинку або лікування. Хороший період для кульмінацій і очищення.

У Козерігів, можливо, були затримки і повернення в питаннях кар’єри і положення в суспільстві, переоцінка своєї влади і бажань пов’язаних з повагою починаючи з лютого місяця, але це закінчиться 10 червня. З 10 червня питання професії будуть розвиватися швидше.

Слід серйозніше ставитися до свого здоров’я і обов’язків з 14 по 20 червня, обережніше будьте з клієнтами і співробітниками, не вимагайте багато чого і бережіть свої секрети.

З 22 червня «посилиться» сфера відносин, ще більше спілкування і новин від партнерів, переговорів і можливо укладення угод до 6 липня.

Ще один любовно-сексуальний період з 23 по 29 червня, гарний час для відпочинку і творчості.

24 червня, плюс-мінус 5 днів пікових – найважливіший період для відносин в цьому році у Вашого знака. Але і після піку протягом 10 днів будуть важливі новини і рішення, пов’язані з відносинами. Час вирішуватися на новий етап у відносинах. Час знаходити нові відносини. Головне не особливо скандалити в ці дні і берегти свою репутацію в очах керівництва, не вимагати занадто багато від партнерів і не обіцяти. Почніть новий етап. Під час піку у Вас буде дуже багато новин!

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Козеріга

З 1 по 13 (15) червня – час для романтики і налагодження відносин.

З 5 червня по 21 липня – активніше і наполегливіше у відносинах, зростуть скандали, особливо в кінці червня і середині липня.

З 6 червня по 5 липня – любовний і творчий період, закохуються і приділяйте увагу дітям.

З 7 по 20 червня – багато завдань на роботі.

9 червня, плюс-мінус 3 дні – розберіться в собі.

З 14 по 20 червня – будьте відповідальніше до завдань і здоров’я.

З 22 по 29 червня – можуть бути масштабні скандали і бажання, обіцянки з партнерами.

З 22 червня по 6 липня – багато новин і спілкування.

24 червня, плюс-мінус 5 днів пікових, 10 днів після – важливі події та рішення у відносинах.

З 30 червня по 6 липня – бережіть себе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,383