Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Постарайтеся завершити ремонт будинку і відстояти свої права, період добігає кінця. В цілому, весь березень буде багатим на події та новини в домашній сфері. Але крім цього, так само акцент буде на навчанні і поїздках, торгівлі. Розпочнеться повторення торішнього періоду, що впливає на Ваше соціальне становище і особистість, та й взагалі цей місяць і квітень будуть мати сильний вплив на кар’єру і репутацію. Варто берегти їх і бути обачними, можуть бути неконтрольовані зміни, перегляди та повернення із затримками.

10 березня закінчується період активності з сім’єю і сімейними питаннями, який розпочався 28 січня. Поспішайте завершити ремонт або відстояти свої права, а може і підпорядкувати рідних. З 10 березня по 21 квітня Козеріги стануть більш активні в творчості і дитячих питаннях, раджу більше приділяти часу дітям і не дуже з ними скандалити, намагайтеся навчати, а не дорікати. Зросте Ваша енергійність, закінчиться занепад сил і легка дратівливість.

Зараз у Козерігів йде період змін в сімейній і кар’єрних сферах, він почався 4 лютого і буде до 17 березня. Це повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня. Багато несподіваних подій і прагнень, перепадів активності то в сімейній то в кар’єрній сферах, реформ і бажань. Може навіть розривається між кар’єрою і сім’єю. Потрібно берегти репутацію і кар’єру, рідних. Можливі поспішні прийняття рішень. До всього цього, почнеться ще один період, який впливає на кар’єру – з 16 березня по 15 квітня – час трансформації та усунення питань \ тем в кар’єрі, повазі, цілей на майбутнє, соціальний стан, цей же період був у Вас з 13 листопада по 10 грудня 2016 року (почитайте старі гороскопи на ті місяці, події можуть повторитися). Це не поганий час, але приносить зміни і незадоволення. Постарайтеся змінити себе і свої погляди на життєві плани. Можуть бути розчарування. Хороші дні щоб розібратися в собі. І ще раз, бережіть свою репутацію і соціальне становище, можуть бути зміни, краще робіть їх самі, а не чекайте зовнішніх обставин. Результати всього цього будуть вже скоро, в квітні.

Весь місяць у Вас буде час налагоджувати відносини з членами сім’ї і прикрашати свій будинок. Але нові ремонти не раджу починати після 4 березня до 15 квітня.

З 4 березня почнеться період для всього Зодіаку по 15 квітня, що стосується фінансів і відносин, для Козерігів він ще матиме вплив на сімейну сферу і кар’єру. У родині, фінансах, відносинах – переоцінка і повернення старого (бажань або подій), затримки. Детально було в загальному гороскопі для всього Зодіаку. Коротко кажучи, постарайтеся не заводити нові стосунки в цей час, вони можуть розпастися після цього періоду або будуть незадовільні, не варто робити інвестицій або брати в борг, ділове співробітництво так само може не принести бажані результати. З 4-15 переоціните свої відносини, сім’ю, кар’єру, фінанси. Можна спробувати воскресити або повернути старе в цих сферах, відродити старі ділові контакти або відносини, спробувати домовитися про реструктуризацію боргів або про старі кредити. Ймовірно, велика затримка з завданнями і кар’єрним сходженням, так що не варто чекати підвищення і витрачати свої фінанси на це до квітня місяця. Дорогі покупки не раджу робити до 3 травня.

Дуже енергійний період з 3 по 9 березня, займіться чимось складним. Підлікуєте своє здоров’я, працюйте над складними завданнями, особливо якщо ці завдання пов’язані з сімейними питаннями і здоров’ям.

Обережніше будьте з діловими завданнями з 5 по 9 березня, може навіть з 3 по 9, не заплутайтеся і не обманіться. Є ймовірність спотворення інформації.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – поїздки, новини, багато спілкування, питання навчання і публіцистики, реклами. Вдалі дні щоб показати себе, для публічних виступів. У цей період було б не погано розібратися з навчанням, зрозуміти яких знань Вам не вистачає і що потрібно вивчити, як їх отримати. Приділіть увагу своєму навчанню. Але з 11 по 14 березня будьте обережніше з іспитами, співбесідами і переговорами, серйозніше поставитися до підготовки, можуть бути розчарування в своїх знаннях.

Невеликий занепад сил буде з 16 по 20 березня, бережіть здоров’я і не падайте духом. Намагайтеся тримати свою гордість під контролем.

З 23 по 28 березня будьте обережні під час ділових переговорів і підписання договорів, можете звалити на свої плечі дуже багато завдань, постарайтеся не перегнути палицю з вимогами. Ви будете дуже вже егоїстичні в спілкуванні з 23 по 25, з 24 по 26 будете бажати більшого, а з 25 по 28 – занадто поспішними. Багато ділової активності в ці дні і спілкування з рідними, період не поганий, але потрібно бути обережніше і уважніше.

Гарний час для серйозних переговорів і інших інформаційних питань з 28 березня по 1 квітня, на ці дні плануйте здачу іспитів, переговори, важливі завдання.

Романтичний час з 24 по 27 березня. Приділіть увагу членам сім’ї, дітям і творчості. Хороші дні для репутації, покажіть свої таланти керівництву і публіці, відкиньте скромність.

Останній піковий період буде 28 березня, плюс-мінус 4 дня піку і 10 днів після – будинок і сім’я – новини від рідних та інші теми цих сфер. Щось нове пов’язане з цими сферами, переломний момент. Я б не радила Вам самим ініціювати щось нове, переїзд або ремонт, дуже багато «паралельних» трендів, які вказують на затримку. Але ці «тренди» не заважають розібратися в сімейних питаннях і переглянути їх, а завершити старі завдання. Під час пікового періоду будуть посилені всі тренди, Ви будете дуже збудливі.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Козеріга

Можете очікувати зміни в кар’єрі і планах на майбутнє протягом усього місяця або самі простимулювати їх. До того ж будуть затримки і переоцінки питань що стосуються кар’єри і соціального положення. Результати будуть в квітні.

З 4 березня по 3 травня – не робіть дорогих покупок.

З 4 березня по 15 квітня – переоцініть відносини, кар’єру, фінанси і сім’ю, поверніться до старого. Не починайте нове.

12 березня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – навчання, філософія, погляди на життя.

З 16 березня по 15 квітня – усунення і трансформації в соціальному становищі і самобутності.

28 березня, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після – будинок і сім’я, почніть знову старе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,174