Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


У 2015 році у Козерігів загостритися інтуїція. До того ж Ви, ймовірно, Ви станете більш забобонними. Найчастіше Козеріги не вірять в Бога, але зараз, в цьому році, Ви не раз поставите собі філософські питання про буття і божественну силу. Цього року Ви будете частіше відчувати самотність, бажання побути одному, ніж в 2014. Це буде не швидкоплинний період, а довгостроковий – більше двох з половиною років, до 2017 року. Але з іншого боку – завдяки цьому Ви отримаєте більше свободи. Багато таємниць буде відкрито, багато створено. Весь рік Вас будуть супроводжувати секрети, їх розкриття і створення. Удача чекає Козерігів, які займаються творчістю – його буде достатньо в цьому році, так що Ваші таланти перейдуть на новий рівень. Ви, можете, захотіти піти від усього, від відповідальності, репутації та сім’ї – ескапізм – це ще одна якість цього року. Так, такі зібрані, стримані, виконавчі, цілеспрямовані і прагматичні Козеріги, в 2015 році захочуть піти від всього цього. Але знайте, що саме Ви особисто відповідаєте за багато чого, особливо за особисте життя. Подумайте, як низько можна впасти за два з половиною роки, страшно? Вам буде складніше дотримуватися своїх цілей, вони будуть як би «спливати» від Вас, будуть «затуманеними». Вас, знову, чекає багато змін вдома, з місцем проживання, рідними, будинком (особливо спочатку року і навесні). В цілому рік буде досить контрастним, будуть величезні імпульси час-від-часу, які будуть змінюватися затишшям.

Кар’єра і соціальне становище

Як би не прозвучало це банально, але робота і праця – все перетруть, так що, працюйте і отримаєте своє підвищення. Відразу ж скажу, що хоча і менше енергії буде цього року для роботи (згадайте свій фонтан у минулому році, з грудня 2013 по липень 2014), але з іншого боку – скандалів і розборок на роботі буде так само менше! Першу половину року можете просто спостерігати, навряд чи буде кар’єрний ріст. Влітку Ви більше будете зайняті відносинами. А ось восени настане важливий і енергійний період для кар’єри. Потрібно бути більш обережними тим Козерігам, кар’єра яких залежить від командної гри.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

В особистому житті, ймовірно, настане штиль. Як я вже говорила спочатку гороскопа на 2015 рік, Козеріги стануть більш аскетичними цього року. Початок року не позначено чимось важливим для особистого життя. Любовні і сердечні справи стануть більш яскравими з настанням квітня місяця і до кінця травня. Я думаю, що Ви спокійніше, а може відчужено, почнете ставитися до свого особистого життя, особливо до літа. Важливий період для відносин буде влітку, я б описала його як «прокидання» після тривалої зимової сплячки. Особливо якщо Ви холостий Козеріг.

Гроші

Фінанси порадують Козерігів цього року. Вас чекає успіх з позиковими коштами, кредитами, боргами. Буде маса можливостей взяти вдало кредит, або виплатити його. Але разом з отриманням грошей від інших, у Вас зростуть і витрати. Постарайтеся уникати непотрібних витрат. Не соромтеся брати в борг, хоча Козеріги і не люблять позичати, завжди розраховують на свої можливості. Але цього року, кредити і борги – допоможуть Вам стати багатшими, я впевнена, що Ви знайдете способи правильно вкласти позичені гроші. Це хороший рік для розділу майна, отримання спадщини. А також пошуку рішень фінансових проблем.

Здоров’я

Здоров’я у Козерігів буде нормальним. Але, якщо Ви захворієте і потрапите в лікарню – це буде надовго, так що бережіть його. Вірогідні тривалі захворювання, якщо вони відбуватимуться. Так що, хоча зі здоров’ям у 15м році все нормально, але хворіти не можна – інакше це буде пов’язано з лікарнею. Особливо увагу приділяйте і будьте обережні з другої декади травня і до настання липня! Якщо захворієте в цей період – це буде на довго. У той же час, добре б в цей період почати займатися спортом, але обережно і контролюючи своє навантаження! Перевтома може призвести до захворювання.

Сім’я

У сім’ї справи трохи покращаться. Торік, особливо в першій половині, Ви буквально розривалися між кар’єрою і домом \ сім’єю. Через це у Вас було багато скандалів, як на роботі, так і вдома. Цього року, Козеріги вже не будуть так розриватися між цими двома сферами. Хоча все одно, в гороскопі на 2015 рік є маса вказівок на те, що вдома будуть відбуватися несподівані змінні. Особливо багатими на зміни буде прихід весни. Вже з приходом березня, Ви відчуєте прилив енергії в домашній сфері, а разом з цим і зростання кількості скандалів. Найкраще направити її в потрібне русло. Цей період підвищеної активності, а так само важливих подій в сім’ї, який продовжитися до травня місяця. Хоча, в травні, у Вас ймовірно будуть відбуватися важливі події пов’язані з дітьми і любов’ю, що теж, можна віднести до сім’ї. Я думаю, що є шанс, на поповнення в родині цього року. Ті люди, які ворогують з Вашою родиною, можуть спробувати стати Вашими друзями, але не довіряйте їм.

Поради Козерігові

Знаєте, складно давати поради Козерігам, все-таки це навчені особистим досвідом люди. Вже в дитинстві дитина Козеріг куди зріліше своїх однолітків. Ну а з іншого боку, вони ще й трохи вперті, а так само люблять чинити по-своєму. Але я постараюся. Ви любите самотність, а в цьому році у Вас її буде достатньо. Не хандріть – посміхніться. Намагайтеся не втрачати тих можливостей, які йдуть до Вас – аж надто Ви будете аскетичні і ескапічні в цьому році. Розраховуйте на свої фінанси, а так само і на позикові.

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ дев’ятнадцятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,376