Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Змія


Змія – народжені в 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 року.

Якщо Змія володіє нехорошою репутацією в європейській культурі, то в країнах Азії вона, навпаки, шанована за власну мудрість, проникливість і волю. Чоловік-Змія чутливий і симпатичний, має гарне почуття гумору. Жінка-Змія прекрасна і нерідко користується успіхом завдяки своїй красі. В Японії, коли бажають зробити комплімент жінці, звичайно говорять: «Моя дорога, Ви справжня змія».

Змія одягається дуже зі смаком, навіть трохи химерно: весь час трохи денді. У жінок манія до вишуканих аксесуарів. Не балакуча, багато й глибоко розмірковує. Це інтелектуал, філософ. Вона розумна, у неї гарна пам’ять та інтуїція. Якщо вона потренерується, її інтуїція можливо стане ясновидінням. Змія головним чином довіряє враженням, почуттям і симпатіям, ніж фактам, особистому досвіду і досвіду інших, думкам і рекомендаціям.

Вона надзвичайно безповоротно доводить розпочаті справи до точки. Їй ненависний неуспіх, і хоча вона смирна по натурі, рішення одержує швидко. Вона може перекинути землю для досягнення запланованої мети. Це поганий гравець.

Змія не обожнює давати в борг, але через симпатію може бути прийде на допомогу. Рідко сплачує дзвінкою монетою, частіше самою собою. На жаль, майже постійно впадає в крайність, і її добросердих бажання допомогти іншим постійно поглинає її цілком. Змії характерна тенденція до утрирування, і якщо вона зробила кому-небудь послугу, робиться одержимою і більш стискує, ніж допомогає. Інстинкт пхає її на те, щоб обплести навколо зобов’язаного їй і навіть задушити. Отже, подумайте спочатку, перш ніж звернутися за допомогою до Змії.

Що до відношення до грошей, то Змії фартить. Вона завжди їх знайде, коли вони їй потрібні.

Змія може здійснювати будь-яку роботу, не пов’язану з яким-небудь ризиком, навіть в тих випадках, коли працювати потрібно багато. І тим не менш Змія ледача…

В любові вона сама обирає компаньйона. Нетерпима і ревнива, навіть якщо вона його більше не обожнює. У кожному разі вона оплатається навколо нього, не зберігаючи йому ніякої свободи, часто через простого капризу, так як сама вітрогонка. Особливо це відноситься до чоловіків-Зміїв.

Чоловік або жінка, Змія буде бажати позашлюбних зв’язків, які ускладнюють її життя. Бажано, щоб вона протиборствували проти цієї тенденції і, якщо б могла віддавала особисті найкращі почуття сім’ї, її життя було б гармонічне й безтурботне.

Це її болюче місце. Змія нерідко буде намагатися тим чи іншим методом закувати партнера, і один з цих способів – наявність великої родини.

Змія буде щаслива з Биком, який охоче дозволить Змії заволодіти собою за умови, що він буде грати головну роль, яку Змія охоче поступиться.

Боротьба Змії проти Півня, якщо вони одружені, дружать або зайняті спільною справою, буде сприятлива для взаємного виправлення їх недоліків. Жалко Свиню, якщо вона потрапить, скажімо в лапи Змії. Вона буде паралізована, захоплена. Змія виверне всю її, впевнена в своїй безкарності. Не слід Змії допускати в своє життя Тигра. Тигр – руйнівник.

Перші фази життя Змії будуть відносно спокійні. Увага до останньої фази. Саме в цей момент її сентиментальний і жагучий характер, її смак до пригод можуть зробити погану послугу навіть тоді, коли вона могла б мати спокійну старість. Все може змінитися в залежності від того, народилася чи Змія влітку чи взимку, вночі або вдень, і навіть в залежності від того, яка була в той день погода. Їй підходить тільки тепло. Вона боїться холодів, шквалів, непогоди. Коротше, вона буде більш щаслива, якщо народилася в жаркий день, ніж холодної грудневої ночі. Доля Змії настільки залежить від погоди, що, народившись в день, коли була буря, вона буде в небезпеці все життя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,177