Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Вівця (Коза)


Вівця (Коза) – народжені в 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 року.

Елегантна, віртуозна, закохана в життя, Коза можливо була б самим чарівним із знаків, якби не була також песимісткою, неспокійною, настирливою, постійно бовтаючоюся. Коза ніколи в житті не буває задоволена власною долею. Вона приводить у відчай оточуючих особистими забаганками. Захватчиця, хоча сама цього не визнає. Її недисциплінованість, регулярні запізнення – у неї немає ніякого почуття часу – робить її нестерпною, і разом з тим вона вміє бути по душі, коли це в її інтересах, застосовувати решти і жити за рахунок інших. Незважаючи на це, у неї немає залежності, але вона легко пристосовується до всякого типу життя з того часу, коли їй забезпечують мінімум безпеки.

Соромлива, жіночна, іноді розпещена, вона обожнює нарікати. Їй доводитися до душі, коли про неї говорять, нею управляють, їй рекомендують, зустрічаючи її довічні коливання, хитрощі та нарікання; вона ніколи в житті не відає, якому курсу віддати перевагу, і сподівається постійно на інших. Говорячи про неї, можна промовити, що у неї спокійний песимізм.

Її звички розумні і ласкаві, але вдача мінлива. Часто буває віруючою. Разом з тим вона буде захоплена всим фантастичним і надприродним, окультизмом, гороскопами. Вона схильна до благодійності, охоче ділиться з іншими, більш нещасними, ніж вона. До нещастя, те, чим вона ділиться, не завжди їй належить. Слід сказати, що у Кози немає ніякого почуття власності. Народна мудрість говорить, що «коза, що пасеться на хорошому лузі, буде спокійною і слухняною в порівнянні з козою, що пасеться на лузі з поганою травою, яка буде безупинно скаржитися і бекати». Її життя залежить не від неї самої, а від інших, або, принаймні, від веління. Що б не сталося, це ніколи не буває з її вини.

Однак несумлінність Кози може привести в замішання. У неї немає почуття відповідальності, ініціативи, волі. Вона не здатна керувати, так як створена на послух, і при хорошому впливі може досягти успіху, навіть блищати в певному виді мистецтва.

У неї є смак і талант. Вона може бути гарним фахівцем, успішно виконувати роботу, яка одночасно поєднується з технічною і артистичною майстерністю. Коза розумна. Але вона ніколи не буде грати першу роль, і це для неї краще. Її істота, наповнена фантазіями, потребує твердої волі.

Це жіночий знак. Наше сприйняття і наші традиції привчили нас легше прощати жінці її незалежність. Коза хоче жити спокійно і мріє про шлюб, який принесе їй багатство, або про вигідне товариство або мецената. Може також жити у багатих батьків. Вона з того матеріалу, з якого роблять куртизанок, сутенерів, а також великих артистів і письменників. Все залежить від удачі, від привнесених доходів, від якості трави на лузі… Але нехай вона уникає комерції.

Вона ніколи не буде в війні переможцем, командиром або навіть солдатом. При поганому повороті долі Коза може скінчити життя під мостом. Для неї не буде серйозних проблем там, де йдеться про одяг, застілля, комфорт, – так велика її здатність стукати в потрібні двері. Якщо у вас є упорядкований заміський будинок, відвідуваний артистами, уникайте впускати туди Козу і дозволяти їй влаштовуватися там. Ви можете від неї не звільнитися.

Коза часто буде стикатися з любовними проблемами, і її життя буде бурхливим. Якщо Коза пов’язує своє життя з Котом, Свинею або Конем, то вони можуть забезпечити її затишок. Її примхи розважать Кота. Свиня також переносить їх (до певної межі), і вони не стурбовані егоїстом Кінем.

Ніякий інший знак не зможе витримати Козу занадто довго, особливо Бик. Якщо останній і забезпечує спокій у своїй родині, він також багато вимагає від неї взамін, а Коза думає тільки про себе. Що стосується пари Коза-Собака, то в любові і в роботі їх зв’язок приречений на провал. Ці два песиміста все життя були б як у залізному нашийнику, незадоволені один одним. У всякому разі, під яким би знаком не був її партнер, Коза ніколи не буде тримати його «під черевиком».

Друга фаза життя Кози торкнеться її почуття, але буде удачнішою третя. Слід зауважити, що, не обтяжуючи себе матеріальними турботами, маючи порадників, Коза може мати успіх.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,496