Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Тигр


Тигр – народжені в 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 року.

Тигр – фрондер. Недисциплінований, у нього гарячий норов. Постійно бунтує проти старшого по чину. Він з тієї речовини, з якої майструють революціонерів і вождів.

До горю, як і всі керівники, не постійно стоїть довіри, яку йому виказують. Коли він закликає: «Вперед!» – І в боях, і в любові, а також і в підприємствах, людям потрібно поміркувати, перш ніж діяти, і навіть зберігати його за головного. Тигр може повергнути інших в аварію і лихо, смак до ризику у нього аж до безумства, до неусвідомлюваних вчинків.

Важко опиратися його магнетизму. Природна влада приносить йому перевагу. Він не любить підкорятися, але змушує вислуховувати інших. Його поважають. Ніхто не наважується повідомити йому істину. І навіть тоді, коли його пробують знищити, його поважають і шанують.

Якщо йому вдається подумати перш, ніж діяти, і почути рекомендації бути обачним, він може бути досягне чималого успіху. Воїн за власною природою, різкий і запальний, він здатний поступитися собою в ім’я справи. Неухильний і наполегливий, сутяжний і дріб’язковий, він нерідко перебуває з ким-небудь в конфлікті. Егоїст у дрібницях, здатний на безкорисливість у великих справах. Вузьколобий, він не довіряє нікому.

Тигр вічно йде вперед, нехтує введеною владою, ієрархією і консервативними умами. Парадоксально, але він може задкувати перед затвердженням значущого рішення аж до того моменту, коли його приймати вже пізно. Тигр здатний бути полководцем або главою підприємства. Він може стати серйозним бандитом. Обожнює всі типи справ, у яких є ризик.

Те ж стосується і жінки-Тигра, яка постійно буде першою проголошувати боротьбу звичайному в ім’я завоювання якогось права. Тигр ніколи в житті прямо не цікавиться грошима, але зможе зібрати собі статок.

Це людина видатного вчинку і незвичайного фатуму, раптових ситуацій. Це воїн, сприйнятливий, збудливий і нездатний не глибокі роздуми, сильну любов. Але перебуваючи надзвичайно палким, він рідкісно стає щасливий в коханні. У жінки-Тигра буде маса пригод, які нерідко недобре проходять.

Тигр може зв’язати своє життя з чесним Конем, Драконом, які принесе йому обережність, з Собакою, яка завжди буде поруч, щоб разом відстоювати великі справи. Тигр повинен уникати дуже розумну Змію, яка його не зрозуміє, і занадто хитру для нього Мавпу. Втім, Тигр перебуває в постійній небезпеці. У любові, дружбі й справах він не може довіряти Мавпі, несумлінній і спритній, здатній обдурити його. Нічого не рекомендується йому вживати з Биком, так як він сильніший Тигра і нападає на нього без зволікання, щоб знищити. Якщо в одному будинку Тигр і Бик, Тигру слід піти. Що стосується Кота, він ніколи не уживеться з Тигром.

Перша фаза життя Тигру буде спокійною і без труднощів. Друга – пристрасна і бурхлива. Йому доведеться вирішувати проблеми всіх видів: фінансові, особистих відносин, подружні, сімейні – ні від чого не буде позбавлений. Якщо ці проблеми не будуть повністю врегульовані, вони можуть перейти в третю фазу, яка однак, скінчиться тим, що принесе йому мир і спокій, якщо він доживе до старості. Але все буде залежати від того, чи народився Тигр вночі або вдень. Народжений вночі, особливо близько півночі, він буде позбавлений від пасток, і життя будуть менш бурхливим в протилежність Тигру, який народився після сходу сонця, особливо в полудень. Цей буде жагучим, різким і піддасться багатьом небезпекам. Тигр ніколи не повинен розраховувати на спокійне життя. Втім, він і не побажає його. Заповнене випадковостями, воно буде пристрасним, бурхливим. Смак до ризику штовхне його на постійну гру зі своєю долею.

Це людина і насильницьких смертей, і людина удачі. Для азіатських народів Тигр чудовий знак, що втілює міць і емблему людського життя.

Тигр вдома може позбавити від трьох нещасть: від злодіїв, від вогню, від хитрунів. Однак, якщо в будинку два Тигру, один з них повинен зникнути!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,431