Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Щур (Криса, Пацюк)


Щур – народжені в 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 – року.

Криса відома своїм шармом і агресивністю. З першого погляду вона виглядає безтурботною, врівноваженою і радісною. Але не сподівайтеся на це. Удавана фікція ховає постійне порушення. Досить поспілкуватися з нею подовше, для того щоб виявити її нервовість, хвилювання і темперамент холерика.

Щур – творець плутанини, а іноді навіть і маніяк. У всякому разі скандаліст. Він обожнює збори друзів і з задоволенням пліткує. Він ніколи в житті нікому не довіряє. Стриманий, береже свої печалі про себе. Крім того, ті, хто народилися під цим знаком, прагнуть з усього витягти власну користь і прибуток: із друзів, знайомих, своїх грошей або грошей друзів, із власного зачарування. Щур пускає в хід і зловживає ними без упину.

Гравець, гурман, Щур ні в чому не бажає обмежувати себе й у той же час весь час турбується за власне майбутнє, хоча інтенсивно живе сьогоденням. Постійно віддається мріям про економію, щоб забезпечити собі старість.

Жінка-Щур, в силу тих же причин, відрізняється яскраво вираженим накопиченням, нерідко зовсім непотрібним.

Щур наділений розвиненою уявою, може іноді бути творцем, але частіше він – чудовий критик. Рекомендується слухати його поради. У деяких Щурів ця якість може стати недоліком і штовхнути їх на шлях небезпечних руйнувань – вони усе знищують заради власного задоволення. Будучи дріб’язковим міщанином, Щур залишається чесним, має здатність йти до кінця в справах, які він вживає, навіть якщо – на жаль, – ця справа приречена на провал.

Однак лінь і перестраховка можуть зробити деяких Щурів чиновниками і «канцелярськими пацюками». Вони можуть процвітати в справах, у політиці, стати популярними артистами. Вони охочіше виконують роботу розумову, ніж фізичну.

На жаль, Щур, любить гроші, в той же час їх витрачає. Він ні в чому не обмежує себе і якщо дає в борг, те це не безкорисливо. Однак він сентиментальний, здатний на великодушність до того, кого любить, навіть якщо той не відповідає на її любов, так як саме в любові Щур виражає себе. Щур – гурман, п’яниця, азартний гравець.

Він зробить вдалий вибір, якщо об’єднає свою долю з Драконом, який дасть йому свою силу, а він надасть критичний розум. Бик заспокоїть його. Він буде себе відчувати з ним у безпеці. Мавпа зачарує його, навіть якщо побажає тільки посміятися над ним. Крисі потрібно уникати Коня. Егоїстична і незалежна Коняка не витримає власницького характеру Щура. Буде повноцінна катастрофа, якщо чоловік-Щур одружується на Вогненннму Коні. (Звичайно, рік Вогненного Коня доводиться раз на 60 років, це зменшує небезпеку). Друга частина його життя може бути бурхливою. Він втратить свій стан у невдалій справі. Третя частина його життя буде влаштованою, а старість спокійною настільки, наскільки можна побажати. Але все залежить від того, народилася Криса влітку або взимку. Якщо влітку, то вона змушена буде займатися пошуком їжі. І нехай звертає увагу на пастки, розставлені на її шляху, а то це може скінчитися в’язницею або смертю від нещасного випадку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,335