Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Півень


Півень – народжені в 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 року.

Півень – це мрійник, приймає себе серйозно і обожнює лестощі. Він не соромиться у формулюваннях і деколи показує себе зухвало агресивно. Це не обходилося б без боїв, якби жертви не зараховували таке його взаємовідношення на рахунок відвертості й ексцентричності. Його жертви не помиляються. Півень, справді, повідомляє те, що думає. Але ця відкритість, вірніше за все, напрямок до себелюбства. Він повністю байдужий до уразливості інших і вважає, що немає жодної підстави щадити інших. Така властивість, само собою зрозуміло, загороджує йому дорогу до дипломатичної кар’єри.

Що відноситься до ексцентричності, то це лише фікція. Зрозуміло, він обожнює, щоб його помічали. Але по-справжньому Півень сильний і цілком консервативний, навіть в політичних поглядах, навіть у збиток собі. Він вважає, що цілком справедливий, і в розпорядженні видимості, що виробляє. Не довіряє нікому і сподівається лише на себе. Разом з тим рясно роздаровує рекомендації. Цілком можливо, що він виглядає шукачем пригод. Але не вірте в це. Його розпирає від абсурдних і нездійсненних планів, які всі – нездійсненні мрії. Він обожнює марити, спостерігати, малювати з себе героя, але робить це в кімнатних умовах. Це мудрець з трохи недалекоглядними поглядами, що обожнює імпровізувати.


Півень не боязкий, навпаки, він мужній і сміливий, якщо це ініційовано нуждою, сміливий до такої міри, що може ризикувати своїм життям з усмішкою на губах. Тому з нього зійде непоганий боєць. Люди знаходять його цікавим, але він постійно ризикує розчарувати їх. Хвалько в реальності, постійно базікає більше, ніж може зробити. Часто виблискуючи, більш симпатичний своїм виглядом в суспільстві, ніж в інтимних зв’язках. Маючи природу, схильну до споглядання, може показати тенденцію до ліні. Разом з тим часто він – великий роботяга. Завжди бажає зробити більше, ніж може, хапається за завдання, що перевершують його сили, і коли йому не вдасться добре їх виконати, дуже засмучується.

У нього є всі початки, щоб бути дійовим. Гроші не впадуть йому в «дзьоб» без праці. Він повинен працювати, щоб забезпечити собі життя, і якщо поле заняття сприятливо, може стати заможним. Разом з тим здатний дістати гроші і з невдячної ниви. В’єтнамці стверджують, що в силу того, що Півневі доводиться «скребти й дзьобом, і лапками», він завжди знайде те, що шукає. Але якщо раптом Півень дозволить собі віддатися мрійливості та ліні, як це він любить робити, то може стати одним з забавних бродяг-філософів. Але це, в остаточному підсумку, теж один з методів звернути на себе увагу.

Півень здатний до сільського господарства і професій, де він має справу з людьми. Любить покрасуватися. Будучи марнотратним, постійно витрачає все, що заробляє. У нього є тенденція піддаватися великому фінансовому ризику. Часто його може торкнутися розорення, банкрутство, катастрофа в нагороду за його зайву мрійність, він ніколи не буде економістом.

В любові йому також доведеться з працею завоювати і утримати кохану людину. Часто Півень її розчаровує, тому що дійсно далеко не відповідає мрії.

Чоловік-Півень любить суспільство жінок, серед яких він може блищати і гарцювати, бути улюбленим, доглядати. Але далі цього не піде. Разом з тим рідко буде вибиратися до своїх друзів. Чоловіки набридають йому.

Жінка-Півень любить суспільство інших жінок і спеціальності, де вона буде поруч з ними.

Півень буде щасливий з Биком-сім’янином і консерватором. Він зможе разом філософствувати з Змією. У справах любові Змія принесе йому свою мудрість, але нехай вона остерігається занадто яскраво блищати, бо Півень може її «склювати». З Драконом Півень буде повністю задоволений, якщо стане діяти через посередника, особливо якщо це жінка. Уникати Кота! Кіт не переносить фанфаронство Півня і його яскраве оперення. Він зневажає Півня.

У Півня будуть підйоми й зриви протягом усіх трьох фаз його життя як в області фінансів, так і в області почуттів. Його шлях пройде від бідності до багатства, від ідеальної любові до найогидніших її проявів. Але старість його буде щасливою. Народна мудрість говорить, що «два півні в одному будинку зробили би життя нестерпним».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,616