Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Мавпа


Мавпа – народжені в 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 року.

У неї самий химерна вдача з усіх знаків. Мавпа нерідко душа компанії, вона має почуття гумору, але вона постійно хитрувата і хитромудрувата. Товариська, робить враження, що знаходити спільну мову з усіма знаками. Але це співзвуччя оманливе. Мавпа надзвичайно користолюбива. Грайлива, люб’язна, навіть послужлива, вона охороняє свою думку про інших своєю показною люб’язністю і привітністю. Насправді вона зневажає інші знаки і вважає себе вище всіх.

Мавпа – інтелектуал. У неї величезне бажання пізнати науки. Вона все читає, знає безмежно багато речей, весь час в курсі всього, що трапляється в світі. Вона добре освічена і має у своєму розпорядженні хорошу пам’ять, що дозволяє їй пригадати найменші подробиці дізнаного, прочитаного або почутого. У кінцевому рахунку пам’ять їй потрібна, оскільки у неї все в хаосі. Вона винахідлива до крайності і здатна знайти рішення найважчим проблемам з дивовижною швидкістю. Але якщо не приймається відразу їх виконувати, то кидає, ледве приступивши. У Мавпи чимало розумного сенсу і чудової вправності обдурювати людей. Їй виходить висміяти навіть Дракона, який є наймогутнішим, стійким і спритним.

Мавпа не піддається магнетизму Тигра, над яким сміється. Будучи дуже дипломатичною і хитрою, Мавпа завжди може вивернутися із самих важких ситуацій. Вона самостійна, по натурі індивідуалістка. Їй нічого не можна нав’язати, вселити. Вона сама обирає варіант. Не педантична і не похитнеться, якщо знадобиться бути недбайливою ​​або обдурити в її власних інтересах. Вона може здійснити нечесні вчинки, якщо переконана в безкарності, і її важко на цьому застати.

Деяких Мавп така еластична свідомість доводить до розкрадання, але вони не всі такі, і не всі з них брехуни. Щоб не трапилося, не надмірно не неї гніваєтеся, так як вона чарівна і надзвичайно вміла в мистецтві доводитися до душі. Коротше, Мавпа – кар’єристка. Для даного у неї є всі початки і шанси. Незважаючи на її негативні якості (марнославство, брехливість, відсутність делікатності), інші знаки шукають зближення з нею через прозорливий розум.

Вона дуже спритна для дій великого масштабу, мудра у фінансових операціях, прекрасний працівник у всіх сферах, які вимагають тямовитості і обізнаність. Мавпа може досягти успіху на всякому терені: політика, комерція, промисловість не представляють секрету для неї. Вона може хапатися за все, все собі дозволити, особливо якщо у неї є вища освіта. Часто вона досягає популярності, якщо керується власним покликанням. Їй потрібно лише цуратися словесних виливів, які можуть заморити людей. Незважаючи на окремі фінансові труднощі, у неї в загальному гарне положення.

В любові вона не знайде щастя. Ставлення чоловік-жінка будуть поганими. Страсна, вона легко знайде собі захоплення, але швидко пересититься і буде шукати іншу любов. На жаль, ці пошуки будуть марними. Відносини з Козою мають непостійний характер. До того ж, незважаючи на пристрасність, проникливий і критичний розум швидко остудить Мавпу. Природжений гумор врятує від відчаю. Більш того, вона може сміятися над власними печалями і робити відповідні висновки.

Мавпа може бути в хорошому союзі з Драконом. Принесе йому себе, свою хитрість, але скористається його могутністю. Вони також можуть бути компаньйонами в справі, хоча Мавпа завжди буде потай намагатися обставити Дракона. Вона може добре порозумітися і з Пацюком, якого зачарує. Пацбк перенесе все від Мавпи і буде пристрасно любити її все життя, навіть якщо та і не буде платити їй взаємністю. Хоча Мавпа сміється над Тигром, їй варто було б його остерігатися. Всякий союз у справах або любові між Мавпою і Тигром призведе до непорозумінь і спалахів. Такий альянс може перетворити її в жертву, і вона ризикує бути з’їденої.

Хто б не був її супутником, у неї тенденція мати багато дітей. Перша частина життя Мавпи буде щасливою. Друга – бурхливої, невиразною, і її плани часто будуть валитися. Третя частина життя спокійна, але їй загрожує самотня старість. Вона помре далеко від своєї сім’ї, може бути, від нещасного випадку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167