Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Кролик (Кіт)


Кролик (Кіт) – народжені в 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 року.

Кіт завжди падає на лапи. Це щасливець. Наділений, в міру честолюбний, славний партнер, скромний, спокійний, витончений, доброчесний. Всі це знають. Славно висловлюється і вміє дати оцінку собі. Але в масі чеснот існує одна-однісінька вада, хоч і незначна, але від того не менш значна: Кіт – легковажна людина і його найкращі особливості теж легковажні. Він любить товариство і компанія обожнює його. Обожнює світські заходи і деколи пліткує, але робить це тонко, коректно й обачно.

Обожнює зустрічати гостей, і вдома у нього все виготовлено з витонченим смаком. Це світська людина, окремі би нарекли його снобом. Він педантичний.

Жінка-Кіт виставляє особисту культуру зі смакуванням. Вона може абсолютно осягнути деякі теми з єдиною метою – блищати, тоді як в інших більш значущих речах не має жодного уявлення.

Кіт звичайно не втрачає рівноваги. Він спокійний, незворушний. У ньому переважно більше сентиментальності, ніж повноцінної чутливості. Маленька індивідуальна неприємність засмучує його більше, ніж великі нещастя інших людей. Війна і голод в світі стосуються його тільки в тому епізоді, коли він сам від даного страждає, але страждає він так сильно, що може не витримати.

Кіт по маленькому приводу може залитися сльозами, але скоро тішиться. Меланхолія жінок цього знака – один з головних козирів їх чарівності.

Кіт – консерватор. Він ненавидить усе, що може похитнути його життя, все, що може викликати ускладнення. Більше за всіх він жадає комфорту і безпеки. Не використовує нічого, не обміркувавши завчасно всі «за» і «проти». За цю обачність люди захоплюються ним і вірять йому.

У фінансовому положенні він вічно буде фартовим. Спритний у справах, і той, хто підписує угоду з ним, не помилиться. Він досягне успіху в продажу. Маючи хороший смак, може бути власником антикварного магазину. Може бути юристом (адвокатом, нотаріусом) або дипломатом за умови, що його життя не піддасться ризику.

Жінка цього знаку може сяяти у всіх видах діяльності, які вимагають смаку, гостинності і хорошого представництва. Людині політику слід було б собі обрати дружину, народжену під знаком Кота – одночасно світську і скромну, яка багато чого привнесе своєю присутністю.

Ласкавий, послужливий з тими, кого люблять, Кіт легко розлучається зі своїми близькими на користь друзів. У нього немає почуттів відповідальності перед сім’єю і часто він ставиться до своїх рідних і дітей як до чужих людей, віддаючи перевагу друзям за власним вибором. Материнський інстинкт цього знаку дуже обмежений, але матері завжди виконують свій обов’язок.

Кіт добре доглядає за Козою, в якій цінує артистичний смак. Він принесе їй власний комфорт, а її забаганки не зворушать його. Все піде добре з Собакою і скрупульозною Свинею. Але Півень виводить його з себе своїм фанфаронством, а Щура він повинен уникати як чуму.

З Тигром його відносини в любові і справах будуть натягнутими. Кіт, менш сильний, завжди може зробити пірует і вийти з гри – у них спільна порода і він не боїться Тигра.

У Кота буде неспокійне існування протягом трьох фаз життя за однієї умови: якщо він не зустріне виняткових ситуацій, драматичних подій непереборної перешкоди. Війни, революції, катастрофи – це не його справа, йому на подобається бути противником.

Азіатські народи з недовірою ставляться до Кота. Кажуть, що чаклуни перетворюються в котів. У Європі їх спалювали живцем, звинувачуючи в змові з дияволом. Але, мабуть, настільки погана репутація не дуже заслужена. Єгиптяни, наприклад, почитали кота як бога. Бог, чаклун або людина, в його погляді є щось містичне. Його видима слабкість може перерости в небезпечну силу!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,175