Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Кінь (Коняка, Кобила)


Кінь – народжені в 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 року.

Коняка видна персона, у неї непогана стать, вона вміє одягатися. Любить уявлення, театри, збори, концерти, спортивні змагання, коротше все, що об’єднано з натовпом. Часто захоплюється досить-таки успішно яким-небудь видом спорту. Уміє зробити комплімент, весела, балакуча, мила і навіть популярна.

Коняка, можливо, досягне успіху в політиці, що дасть їй чимале задоволення. Вона блискуча, любить і вміє правити людьми. Її розуму вистачає зрозуміти думки людей до того, як вони їх встигли висловити. Тим не менш Кінь здатний не тільки лише до розумової, але і фізичної роботі. Більш спритна, ніж інтелігентна, в дійсності (і вона це добре знає) у неї не вистачає віри в себе. Незважаючи на це, тримається впевнено.

У Коняки гаряча кров (звідси вираз «кінська гарячка»), легко виходить з себе і від чого нерідко втрачає здобуте. Ті, хто хоч один раз був очевидцем її люті, ніколи в житті не будуть їй вірити, так як її лють приховує в собі щось нестримне. Щоб досягти успіху, вона зобов’язана її в собі придушити.

Коняка – егоїстка. Вона буде топтати тих, хто опиниться на її дорозі, і робити це буде без найменших жалю совісті, так як честолюбство її через міру величезне. Вона егоцентрична і частіше в загальній складності цікавиться тільки особистими завданнями, навіть якщо їй доводиться вплутуватися в справи інших. Дуже незалежна по натурі, не вислуховує порад і робить так, як їй спаде в голову. Було б добре, якби ще в юному віці вона покинула родину, щоб жити своїм життям. Втім, вона охоче це зробить, так як на неї дуже тисне сімейне вогнище.

Коли Коняка сама побудує сім’ю, її існування буде досить благотворним, і вона буде головною фігурою. Всі будуть звертатися до неї. Слід сказати, що таке ставлення буде виправдано фактом наявності її як зберігача сім’ї. З її зникненням розбивається як картковий будиночок усе сімейне благополуччя.

Хоча ця егоїстка працює лише для себе, для власного задоволення й успіху, плодами цієї роботи користуються всі. Коняка – індивідуалістка і трудівниця, спритна у поводженні з грошима і навіть хороший фінансист. До нещастя, при своєму мінливому характері вона швидко втомлюється від того, що робить: робота чи це, будь-яка справу або любов. Пізніше знову береться за цю справу з тим же успіхом і з колишнім завзяттям. Може мати будь-яку спеціальність, яка не вимагає самотності й споглядання. У неї завжди потреба бути в оточенні, усіма шанованою й чути похвали на свою адресу.

У своїх відносинах з протилежною статтю вона проявляє слабкість. Вона все може кинути заради любові. Пристрасть закоханої Коняки настільки велика, що вона може стати байдужою до всього іншого. Тому часто терпить невдачі, незважаючи на незаперечні якості. Якщо їй вдається придушити цю слабість і якщо її розум буде вище страсті, вона може бути щасливою і мати успіх.

Коняка може зв’язати своє життя з Козою. Вони будуть співучасниками й разом пройдуть над прірвами – капризи і мінливий характер Кози будуть брати гору над егоїзмом Коня. Хороший союз Кінь може мати з Тигром і Собакою з різних причин. Остання, осліплена вирішенням великих проблем і грандіозних перспектив, не додасть ніякого значення непостійності почуттів Коня. Вона може жити своїм життям. Але ні в якому разі Коняка не повинна зв’язувати свою долю з Пацюком, особливо якщо це Кінь-жінка і ще більше, якщо вона є Вогненним Конем. Зв’язок цих безумців може висікти іскри й привести до драми.

Перша і друга фази життя Коня будуть неспокійними. У молодості він може покинути родину, і це не пройде без неприємностей. В області почуттів життя також буде бурхливою. Третя фаза його життя буде мирною. Не можна говорити про Коня, не сказавши про роки Вогненного Коня, які бувають кожні 60 років (1906, 1966, 2026 рр.). Роки Вогненного Коня несприятливі для всіх видів Конів, а також їх сімей. Нещастя, хвороби, катастрофи торкнуться родини Коня в цей рік.

Чоловіки і жінки, народжені в рік Вогненного Коня, мають ті ж характери, що й звичайні Коні. Однак ці характери суттєво підсилюються як в доброму, так і в поганому відношенні. Одночасно більш працьовиті, більш спритні, більш здатні, на жаль, вони будуть і більш одержимими егоїстами, і їх жагучий темперамент штовхне їх на будь-які крайнощі, коли вони будуть закоханні. Деякі знаходять їх більш придатними для сім’ї, але народне повір’я стверджує, що Вогняний Кінь викликає ускладнення вдома, в якому він народився, а також у сім’ї, яку він створить.

Її життя буде більш винятковий, насиченим несподіванками, ніж життя звичайної Коняки. Вона несе в собі можливість бути знаменитою, і неважливо, виразиться чи це через добро чи зло.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,308