Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Дракон


Дракон – народжені в 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 роки.

В Драконові надлишок здоров’я, життєвої сили, активності. Відкритий і чистий, як золото, він не здатний до дріб’язковості, лицемірності, злоязиччя, навіть до самої примітивної дипломатії. Він довірливий і його можна вічно провести. Дракон сприйнятливий. Часто тривожиться за помилковим обставинам. Його потяг до вдосконалення роблять його вибагливим як до себе, так і до решти. Він скрупулезний. Багато бажає від інших, але дає набагато більше.

Дратівливий. Дракон не стриманий на язик, слова його нерідко обганяють думки. Разом з тим треба рахуватися з його добре або погано викладеною думкою, так як він дає корисні поради.

Неприборканий ентузіаст, він вільно захоплюється. Гордовитий, багатостороння здібна людина, інтелігентний, вольовий, витривалий, великодушний. Його слухають, він впливовий.

Все своє життя Дракон не буде бідувати ні в чому. Зможе досягти успіху в будь-якій справі. Чи вибере кар’єру актора, батюшки, вояки, доктора або дипломата, він постійно досягне мети. До горю, він з подібним же успіхом може піти на недобре діло і виграє.

У любові він часто любимий, але сам живить ніжні почуття рідко. У нього ніколи в житті не буде серцевого розчарування або горя. Разом з тим Дракон може бути іноді причиною драми й розпачу. Жінки цього знаку будуть користуватися успіхом.

Дракон рідкісно ступає в подружжя молодим, деякі навіть залишаються холостяками. На самоті він відчуває себе більш щасливим.

Він може зв’язати своє життя з Пацюком, так як закохана Криса витримає все, навіть байдужість. Звичайно, Щур скористається всім, що принесе Дракон, і в свою чергу допоможе йому критичним розумом і любов’ю до грошей. Те ж можна віднести і до Змії. Півень-фанфарон може знайти спільну мову з Драконом. Він із задоволенням підбирає крихти його успіху. Як у любові, так і в справах Мавпа доповнить його. Вона збагатить його своєю хитрістю, а Дракон її – своєю міццю. Вони взаємно потребують один одного, але тільки Мавпі дано це усвідомлювати. Дракону ж слід бути обережними: з усіх знаків одна Мавпа може його висміяти. Її гумор часто зм’якшує гордість Дракона.

Для чоловіка-Дракона завжди буде приваблива краса жінки-Змії, якою він буде пишатися. Союз з Тигром до спокою не приведе. Але більш за все Дракон повинен уникати спокійну Собаку – песимістка і реалістка, яка не повірить в нього.

У Дракона будуть більші труднощі в першій фазі його життя, тому що він вимагає багато від своїх близьких. Його артистичний темперамент послужить причиною багатьох проблем в другій фазі його життя.

Перевершуючого близьке оточення Дракона нерідко буде супроводжувати почуття незрозумілості. Насправді ж ним будуть захоплюватися, його будуть слухатися. У нього важкий характер, він страждає від незадоволеності. Але він буде щасливий в останній фазі свого життя, яка принесе йому все, що він забажає. Це знак удачі, знак небесної могутності і самого благородного астрологічного впливу. Він символізує життя і зростання. Дракон приносить чотири благополуччя: багатство, чесноту, гармонію, довголіття.

Але кожна медаль має зворотний бік, і якщо виникає враження легкої долі у Дракона, не забудьте, що це ілюзія. Дракон постійно блискає, але це блиск не настільки яскравий, що від нього можна осліпнути. Сила його особистості – тільки видимість. Він не існує реально – ця тварина для параду, тип карнавальної фігури, безтурботної і могутньою.

У відповідності зі своїми бажаннями він буде вивергати вогонь, золото і воду, але його спалять після свята, і як фенікс, він знову буде відроджуватися з попелу для наступного свята. Це химерна тварина.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,170