Все про вагістність
Все про вагістність

Гумористичний гороскоп поганого характеру


Всі знаки Зодіаку володіють негативними рисами характеру. Як вони живуть з ними, бідненькі.

Овен
Агресивний до надзвичайності, примітив – войовничий і жорстокий. Розумово загальмований, насилу запам’ятовує прості речі. Не раз підклав свиню, якби зумів, а звичайно зайнятий тим, що шукає для себе нові (або не дуже) ворота. Вульгарний, душа нарозхрист, любить пиво і солоні жартики. У дитинстві мріє про кар’єру військового або космонавта і тому постійно затіває бійки. У житті сімейному його треба тримати подалі від грошей – все розтратить миттєво, а куди – і сам не знає. У суспільстві нудний, може годинами говорити про себе, не помічаючи інших. У нетверезому вигляді схильний до буйства і скандалів.

Телець
Дріб’язковий, занудливий, підлиза і донощик. У житті тримає ніс за вітром і виконує усі вказівки начальства. Актор по натурі (корчить із себе альтруїста, жінка – мученицю), а насправді всіх зневажає, вважаючи себе в глибині душі центром всесвіту. Кохає багатство: скопідома приховано й невпинно. Готовий зняти останню сорочку, але не з себе, а з ближнього свого. Егоцентрист із садистськими нахилами, сім’ю тероризує з дитинства і до глибокої старості, хоча зовні здається ввічливим і ласкавим. Не довіряє нікому, навіть собі. Узурпатор всіх привілеїв, до яких зможе дотягнутися.

Близнюки
Вічний дитина – як інтелектуально, так і в почуттях. Дорослішати відмовляється геть і найчастіше паразитує на кому-небудь до глибокої старості. Єдине, що любить насправді – це поговорити, переливаючи з пустого в порожнє. Читає мало, але про все має свою думку, яка правда міняє разів десять – дванадцять в тиждень. У більш старшому віці впадає в споглядальність. Часто стає актором чи письменником. Не виносить напруги, ані розумової, ні фізичного. Обожнює приймати гостей, але пригощає їх у кращому випадку чаєм і цукерками, а зазвичай – своєю балаканиною.

Рак
Невдаха по визначенню. Консерватор і опортуніст, занурений в самосозерцательность. Ніщо не в змозі змінити його переконань, але посперечатися любить, щоб удосталь поглумитися над опонентом і вирости у власних виряченими очима. Зі страху може напасти першим, але зазвичай, тільки зачувши небезпеку, рятується втечею в свою нору – місце, яке пестить і плекає більше всього на світі. Він із задоволенням очорнює всіх і вся, будує із себе господаря становища, прикидаючись сильним і впевненим. Насправді ж боїться всіх до колік, любить самотність і спокій.

Лев
З раннього дитинства схильний до пияцтва і здирства. В інших справах дуже ледачий. У дитинстві вимагає гроші у батьків, потім у друзів і знайомих. Його гіпертрофовані гордість і самолюбство можуть отруїти життя будь-кому, а обжерливість – розорити будь-яку кишеню. При
цьому він ніколи не товстіє. Любить, щоб увесь світ обертався навколо нього, тому завжди і у всьому прагне бути першим, якщо це не виходить – хиріє і помітно скорочується в розмірах. Нічим непохитне почуття власної величі, власної цінності і безпомилковості.

Діва
Зазвичай має чарівність слона, розум – кролика. Дріб’язкова, скуповуючи, занудлівость і сварлива. Педантизм Діви робить її нестерпною як на роботі, так і вдома. Своїм занудством і причіпками вона здатна погубити будь-яку справу і довести будь-якого до сказу. Вона ніколи не імпровізує, складаючи найдокладніші, нудні плани дій для себе і для своїх близьких, незважаючи на їхні протести. У всьому у неї холодний розрахунок, а все, що вона робить – важке, солідне і нудне. Крім того, вона майстер інтриг і якщо в неї з’являться вороги, вона не заспокоїться, поки не виведе їх рід до десятого коліна.

Терези
Потрібно бути справжнім невдахою, щоб народитися під цим знаком. Обидві руки – ліві. Тупі слух і зір. Почуття гумору і честолюбство – в зачатковому стані. У них ніколи немає ні грошей, ні удачі в любові, не везе їм ні в будинку, ні на роботі. Не можуть не заробити, не здивувати, не блиснути. Паталогічна не вміють приймати рішення, починають трястися дрібним тремтінням, покриваються потім і падають в непритомність, тому всі рішення в житті за них приймають інші. Люблять корчити з себе знавців мистецтва, хоча самі ні в чому не розбираються. Часто пишуть сльозливі мемуари.

Скорпіон
Дуже небезпечний, навіть на відстані. Змінюють, обманюють, інтригують з одного задоволення знищувати. Паталогические садисти і мазохісти одночасно. Не гидують ніякими засобами для досягнення мети. Не шкодуючи сил і засобів, створюють про себе гарну думку, щоб потім зрадницьки ударити з тилу. Кар’єру роблять, йдучи по трупах. Якщо він сказав, що цінує твою дружбу, значить годину назад написав на тебе донос начальству. Обожнює вульгарні анекдоти і порнографічні фільми. Розпускає чутки про свої сексуальні подвиги, жорстоко знущаючись при цьому над тими, хто до нього прив’язаний.

Стрілець
Найчастіше виглядає радісним ідіотом і майже завжди таким і є. Його дебільні оптимізм і напористість не остуджувати ніщо, навіть цегла з даху на голову. Поговоривши з ним хвилин п’ять, хочеться його швидко і болісно прикінчити. З самого дитинства любить нав’язувати усім без винятку своє суспільство і свої дурні ідеї. Агресивний оптиміст, у спільному житті представляє масу клопоту. Любить брехати і видумувати – найчастіше з благими намірами (як він думає). Любить юрбу, гучні збіговиська і місця, де можна на халяву поїсти і випити.

Козеріг
Жорстокий, холодний і бездушний, як айсберг. У будинку – жандарм, на роботі – тиран. У тиранстві і придушенні інших бачить сенс свого життя, чіпляється і чіпляється до дрібниць, начисто позбавлений почуття гумору. Б’є дітей і тероризує дружину (чоловіка). Відступає тільки перед фізичною силою чи психічним тиском. Інтелектуально примітивний, без польоту фантазії, але мстивий і злопам’ятний: ніколи і нікому нічого не прощає. Рідкісне поєднання манії величі з комплексом неповноцінності з мінімальними розумовими і психічними здібностями. Тому завжди лізе в начальники.

Водолій
Фантазер і мрійник, геть відірваний від реального життя. Ніколи не віддає позичених у нього грошей, тому що, позичивши, тут же їх витрачає і про борг забуває. Постійно порушує свої обіцянки, не любить працювати. Обумовлює і поливає брудом своїх близьких, завжди за їх спиною. Має тяжіння до грубої гастрономії і вульгарної фантастики, яку скуповує в неймовірних кількостях. Відпустку проводить у якій-небудь дірі, тому що всі гроші, що відкладаються на нього витратив на здійснення одного з проектів по порятунку людства, яких у нього – хоч греблю гати.

Риби
Жити не можуть без обману і підлості. Завіраются зазвичай до такої міри, що самі не можуть визначити, де у них правда, а де – брехня. Риба суперечить сама собі, викручується безперервно, але не має від цього ніякої вигоди, поступаючи за принципом мистецтва заради мистецтва. Крім того риба дуже любить ритися в брудній білизні інших, корчивши із себе домашнього психоаналітика і після цього приторговує чужими таємницями і одкровеннями. Працювати і взагалі що-небудь робити не любить і не вміє, змусити ж її практично неможливо – все одно вислизне і втече.

  1. Один комментар до “Гумористичний гороскоп поганого характеру”

  2. Няша-мяша в 31.03.2014 | Відповісти

    Дуже хочу спробувати себе у відносинах з Терезами!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,494