Все про вагістність
Все про вагістність

Група крові і характер людини


Група крові не залежить від статі людини, від його раси або ж від його віку. Група крові передається у спадок від батьків, частіше від матері і до самої смерті незмінна. Вона впливає на характер людини, на те, що він любить, а що ні. Група крові впливає на схильності людини, його прихильності. Все це давним-давно підтвердили японські вчені, які провели дослідження на мільйоні жителів Японії.

1 група крові – 0 (нульова)

Люди з першою групою крові (нульовий): товариські, мають міцне здоров’я, енергійні і у них сильна воля. Вони стійкі до різних неврозів і швидко відновлюють свої фізичні сили. Люди з першою групою крові (нульовий) досить емоційні, завжди прагнуть до успіху і лідерства. До всього сказаного можна додати, що вони ще й амбітні. До мінусів характеру, людей з першою групою крові (нульовий) можна віднести їх ревнивість і метушливість. Але все одно їх недоліки не заважають бути їм бути прекрасними друзями. Їм корисний фізична праця. Не шкідливий алкоголь! З м’яса їм підходить яловичина і курятина.

2 група крові – А

Люди з другою групою крові (А) сумлінно ставляться до справ, можуть працювати навіть в кризових умовах і ситуаціях, а також під час стресу, вони дуже обов’язкові і старанні. Чудові друзі. Дуже здібні. Люблять у всьому гармонію, порядок і спокій. Терплячі, чутливі і доброзичливі. Максималісти. Головні їх пороки це нездатність розслабитися і впертість. Їх організм дуже погано переносить алкоголь. З м’ясних продуктів їм підходить свинина.

3 група крові – В

Люди з третьою групою крові (B) делікатні, спокійні, вразливі. Висувають високі вимоги, як до себе, так і до тих, хто їх оточує. Як часто буває, люди з третьою групою крові – справжні індивідуалісти, люблять надходити, тільки тому що їм подобається. У них хороша уява. Гнучкі в своїй поведінці, можуть багато до чого пристосуватися. Творчі та владні особистості. Бажання незалежності, може, бути їх головною слабкістю. З м’яса їм підходить баранина і кролятина.

4 група крові АВ

Люди з четвертою групою крові (AB) йдуть по життю керуючись своїми почуттями та емоціями, які владні над їх розрахунком, логікою і смислом. Володарі четвертої групи крові (АВ) врівноважені і спокійні. Їх люблять знайомі і друзі. Вони вміють розвеселити будь-кого, справедливі до інших людей і тактовним. Іноді можуть бути різання. Їм дуже важко прийняти рішення. Люди з цією групою крові – філософи, мислителі. Дуже часто у них бувають конфлікти з самими собою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,381