Все про вагістність
Все про вагістність

Група крові і сексуальна сумісність чоловіків і жінок. Коротко


Сексуальна сумісність чоловіків і жінок по групі крові.

Чоловік і жінка О (I) групи крові

Цій парі необхідні часті сексуальні контакти, щоб вони були щасливі. Зазвичай гармонійне сексуальне життя.

Чоловік О (I) групи крові і жінка А (II) групи крові

Дуже сумісна в сексуальному плані пара. Чоловік активний, а жінка пасивна. Своїми домовленостями і ласками, чоловік може довести жінку до різних вершин сексуальної активності. Найголовніше, щоб чоловік не діяв поспішно.

Чоловік О (I) групи крові і жінка В (III) групи крові.

Чоловік активний, жінка пасивна, але така комбінація саме те, що їм потрібно і подобається. Ці двоє можуть отримувати задоволення від сексу в будь-який час і в будь-якому місці.

Чоловік О (I) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Поведінка чоловіка є найголовнішим у відносинах цієї пари. Якщо чоловік має терпіння, тоді їм гарантоване гармонійне сексуальне життя. Але якщо чоловік егоїстичний і дуже вимогливий, тоді інтимне життя буде сповнене різними розбратами.

Чоловік А (II) групи крові і жінка О (I) групи крові

Ці двоє будуть займатися сексом довше і частіше, ніж інші комбінації груп крові. Секс необхідний обом. Найголовніше – це не забувати, що для цієї пари дуже важлива і потрібна інтимна прелюдія.

Чоловік і жінка А (II) групи крові

З усіх існуючих варіацій комбінацій груп крові, дана найбільше підходить для жінок з другою групою крові. Саме з чоловіком, з другою групою крові, жінка може відчути максимальну насолоду. Саме цей чоловік розуміє її з півпогляду.

Чоловік А (II) групи крові і жінка В (III) групи крові

На початку відносин секс у цієї пари не буде найголовнішим. Чоловік буде шукати глибокий емоційний зв’язок зі своєю партнеркою. Жінка буде відчувати, що інтимне життя це важлива частина їх відносин. І якщо жінка буде діяти терпляче і наполегливо, тоді буде справді винагороджена. У чоловікові прокинеться уважний і делікатний коханець.

Чоловік А (II) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Повне фіаско. Є шанс, що сексуальне життя не буде взагалі. Чоловік другої групи крові і жінка четвертої групи крові, відносяться один до одного, наче б вони брат і сестра. Про оральний секс не може бути й мови, а традиційний секс постійно один і той же. Хоча, і традиційним сексом вони будуть займатися дуже рідко.

Чоловік В (III) групи крові і жінка О (I) групи крові

Ці двоє люблять вчити один одного новим, різним, видам техніці сексу. Чоловік буде лідером у відносинах і його сексуальні Вони люблять навчати один одного новій техніці сексу. Вона є лідером в їх відносинах, але його сексуальна талановитість не буде залишена недооціненою.

Чоловік В (III) групи крові і жінка А (II) групи крові

Жінці дуже подобаються нетрадиційні види сексу. І чоловік, і жінка однаково активні, що додасть їх сексу особливу гамму відчуттів.

Чоловік і жінка В (III) групи крові

Секс і задоволення від сексу досить посередні. Чоловікові й жінці необхідно покращувати їх сексуальну техніку.

Чоловік В (III) групи крові і жінка АВ (IV) групи крові

Дуже темпераментна парочка. І він і вона люблять експериментувати і бажають спробувати всі можливі техніки і пози в сексі. Найкраще, коли чоловік молодший жінки.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка О (I) групи крові

Інтимне життя об’єднує їх. Вони будуть щасливою парою, але це станеться тільки тоді, коли чоловік пристосується до потреб і темпераменту жінки.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка А (II) групи крові.

Чоловік дуже пристрасний, тільки через бажання сексу чоловіком, вони займаються сексом дуже часто. Але їх відносини можуть бути безперспективними, якщо в них не буде почуттів, хоча б маленької дещиці.

Чоловік АВ (IV) групи крові і жінка В (III) групи крові

Чоловік четвертої групи крові і жінка третьої групи крові, будуть займатися сексом рідше, ніж інші комбінації. Але такий стан інтимного життя повністю задовольняє обох. Цілком імовірно, це від того, що їм не притаманні неповагу і жорстокість до партнера.

Чоловік і жінка АВ (IV) групи крові

Потенціал у цих двох нескінченний. Їх відносини можуть бути або повністю гармонійними, або вони можуть стати антиподами один одному. Але якщо і чоловік і жінка підходять творчо до сексу, тоді проблем не буде.

  1. 2 коментарі до “Група крові і сексуальна сумісність чоловіків і жінок. Коротко”

  2. Пташка в 11.11.2014 | Відповісти

    Почитала статтю і розумію що чоловік 2 і жінка – 4 – і все навпаки в сексі, у нас вже 7 років у шлюбі все дуже добре з цим)))

  3. іванка в 12.09.2015 | Відповісти

    у мого чоловіка група 2. а у мене 1. ми жиємо з ним вже 5 років. ми як брат і сестра розуміємо один одного. а задоволення в сексі не получаємо. що нам робити?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 120 T. 0,354