Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолія на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


5го жовтня відбудуться великі зміни в житті Водоліїв, не обов’язково в кращу сторону, але раптові, стрімкі, що збивають з ніг і перевертають світ вниз ногами. Не варто вирушати в подорожі або вивчати щось нове, ймовірно, що змінні відбудуться в навчанні або дорозі. Нічого не буде так, як планувалося, в цей час. Так само Водолії будуть відчувати механічні проблеми зі своїми автомобілями або іншими видами транспорту і апаратурою.

Якщо на початку жовтня Вам потрібно відправитися в шлях – доріжку, перевірте і перевірте ще раз свій транспортний засіб, дізнайтеся про погоду, перевірте маршрут. Теж ставитися і до навчання. Не варто сподіватися на «пронесе». БУДЬТЕ гранично обережні в цей період!

Ви отримаєте важливі новини від своїх родичів, які не зовсім близькі, досить важливі.

Приготуйтеся до того, що на початку місяця, у Вас виникнуть проблеми у відносинах. Ймовірно, що у Вашого партнера виникнуть проблеми, або ж він зрадить Вас. Хочу звернути увагу, що під словом партнер я розумію не ТІЛЬКИ кохану людину, а й партнера по бізнесу або людину, яка допомагає Вам: співробітник, адвокат, близький друг, менеджер і тд. і т.п. Цей період буде тестом для Ваших відносин, можливо Водолії і не замітять що відбувається, розвиток відносин буде карміческім для них.

Якщо Ви виявите, що Ваш партнер був лукавих, Ви можете, раптово, вирішити що потрібно зробити. Але потрібно переконатися, що у Вас є всі факти про його нещирість, місяць буде повний туману, нічого толком не буде ясно, ніхто не може бути абсолютно впевнений, що правда і реально, а що ні. Якщо Ваш романтичний або діловий партнер, чітко зрадив Вас і у Вас є докази, Ви можете вирішити розлучитися з ним – раптово. На жаль, це завдасть Вам великий біль, шрам на серці, Вам буде дуже – дуже боляче від цього. В інший час, було б простіше розлучитися, але не зараз, на жаль, але так стали зірки.

У цей період спливуть всі ваші приховані образи, які тепер будуть існувати на поверхні. Ваша підвищена енергія вирветься на свободу. Якщо таких образ не було, то все буде досить добре, але якщо… Цей період збудженості продовжитися до 16го жовтня. Після 16го Ви станете трохи спокійніше і прагматичним, Водолії дізнаються, хто є хто і що є що – але не повністю дізнаєтеся все, що Вам хотілося б знати. Якщо Ви сподівалися на розділ майна, або закінчення відносин або шлюбу, на важливі переговори в найближчі тижні – ви зіткнетеся з несподіваним запеклим думками своїх скоро-майбутніх-колишніх у фінансових питаннях і розділі майна, скандалах, і ці проблеми триватимуть до 8го грудня.

19 жовтня Ви відчуєте результати, прийдете до рішення, вирішите його оголосити або підписати документи. Постарайтеся це зробити до 22 жовтня, ухвалити важливі рішення та укласти угоди і договори. Після 22 жовтня і до 11 листопада вступати в нові зобов’язання – погана ідея. Найкраще переглянути свої плани, перевірити документи, щоб не упустити чогось важливого і не допустити помилок. Не поспішайте, в цей час, Ви можете отримати нові варіанти для розвитку.

Для кохання у Водоліїв є один прекрасний день у жовтні – 17 жовтня. У цей день або вечір, Ви можете зустріти когось. Добрими днями для подорожі будуть 13-14 жовтня, в ці дні Ви досягнете бажаного у відрядженнях.

Найважливіші дати для Водолія в жовтні 2013

Любовні дні та дні, коли можете просити про допомогу: 9-10, 13-14, 17-18, 22-23, 27-29.

4го жовтня, можливо, прийде кінець Вашим відносинам : дружбі або іншим, будьте обережні у цей день.

5го жовтня внесе зміни до Вашоїпоїздку, варто відкласти будь-які подорожі на потім.

Якщо на протязі місяця Ви відчували проблеми у відносинах з партнерами, занадто великий динамізм, то після 15го жовтня Ви відчуєте що всі заспокоюється.

17 жовтня хороший день, щоб знайти собі нову кохану людину.

19 жовтня Ви досягнете консенсусу в підписані ділового документу або питання. У цей день Водоліїв чекає сюрприз, будьте готові.

Після 22 жовтня і до 11 листопада не варто укладати нові договори і брати на себе нові обов’язки.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,340