Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолія на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Серпень принесе з собою велике навантаження на роботі, так Водолії, хоч за вікном і Август, останній місяць літа, але на нього ви будете дивитися крізь вікно на роботі … У Вас буде дуже багато справ, дуже велика завантаженість. Ваш шеф буде вимагати від Вас все більшого і більшого. Та й клієнтів додатися, значно. Нові договору, нові проекти, нові обов’язки і турботи. Можете навіть попросити допомоги у колег, рідних, тих хто може Вам допомогти впоратися із завантаженістю.

Після 6го серпня приступайте до побудови чогось серйозного, тривалого, до співпраці. Можете перейти на новий рівень відносин з близькою людиною, наприклад, вступити в цивільний шлюб. Можете помиритися з тим, з ким Ви били в смітті, або ж знайти компроміс. Приділяйте увагу деталям в договорах (письмовим і на словах), краще перевірити документ ще раз, перед тим як підписувати, щоб не потрапити в халепу. Мозайка, загадка, яку Ви, не могли зрозуміти складеться в картину.

20 числа Вас чекають зміни, точно сказати важко, в хорошу чи погану сторону. Але вони відбудуться, раптово і несподівано. Може бути Ви вирішите зробити пропозицію і Вам дадуть відповідь взаємністю, а може бути Вам відмовлять. Можливо, ви захворієте або здоров’я піде на поправку. Може щось хороше відбудеться у Вашій родині, а може і ні … 20 серпня – важливий день для Водоліїв (плюс \ мінус 3 дні).

З одного боку зірки говорять, що 20го серпня Водоліїв очікує зміна в матеріальній сфері життя і на роботі. З іншого боку, зірки пророкують, перехід відносин на новий рівень. Це гарний час для укладення договорів або знаходження шляхів вирішення проблем на роботі.

Постарайтеся відвідати всі заходи, на які Вас запросять, близько 20го серпня (починаючи з 17 серпня, 24 серпня закінчуючи).

Хочу зауважити, що в межах 20го числа Ви будете сповнені оптимізму, щоб не сталося, ви будете сповнені мріями. Але варто проаналізувати їх, адже не всі мрії, на жаль, збуваються … Не варто будувати замок з піску. Особливо це відноситися до відносин, придивіться до оточуючих (важливим для Вас) людям 20го серпня і будьте обережні.

Можу сказати точно одне, що 20го серпня щось станеться у Водоліїв. Але важко сказати, що саме і як воно вплине на Вас.

З 15го серпня до 10 вересня самотнім Водоліям (і тим у кого відносини в «підвішеному» стані) рекомендую приділяти більше уваги особистому життю. Хоча 26 серпня важкий день, не варто в цей день затівати важливу розмову зі своєю другою половинкою або тим, з ким ви хочете почати відносини.

У другій половині серпня настане час для покупок. Придбайте собі, те, що Вам сподобалося. Це поліпшить Ваш настрій, а гарний настрій – запорука успіху!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,188