Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолія – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


2е грудня принесе Водоліям багато соціальних подій: зустрічі, вечірки, друзі, загальні плани та громадські заходи. Які будуть важливі для Водоліїв на протязі половини місяця. У першій половині грудня Ви знайдете море нових друзів, у Вас буде сила-силенна зустрічей, і навалом нових спільних проектів. Гарний час, щоб показати себе на блакитному екрані!

Останнім часом витрати у Водоліїв були вкрай високі, було багато подій пов’язаних з фінансами, кредитами, іпотеками, боргами. Але після 7го грудня витрати зменшаться, але у Водоліїв стане більше бажання для подорожей і вивчення чогось нового, духовних практик, права, економіки, медицини. Цей період триватиме до липня 2014 року. Ви станете більш активні духовно, більше подорожувати на далекі відстані і присвячувати час навчанню… або ж навчанню інших. Знайдете собі нового наставника, можливо в особі партнера, або самі станете наставником комусь, будете більше допомагати іншим або інші будуть більше допомагати Вам.

Постарайтеся завершити всі найважливіші справи до 17 грудня. 17 грудня буде дуже романтичним днем для Водоліїв. Але не тільки романтичним, в цей день Ви можете закохається в когось, або ж почати свій особистий проект, а можливо відбудуться зміни з дітьми. Вашу увагу буде звернено на дітей.

З 21 грудня до 31 січня Ви відчуєте що на Ваші плечі звалилися нові обов’язки та велика кількості роботи і праці. У цей період всі знаки Зодіаку, можуть зустріти своїх колишніх коханих і партнерів, почуття можуть загорітися знову. Так само у всіх буде переоцінка відносин, відхід у себе, інтровентірованність.

Досить складним буде кінець місяця, не тільки для Водоліїв, але й для інших знаків Зодіаку – гороскоп в чомусь загальний. 24-25 грудня – невдала поїздка або погана звістку, вкрай несподівана. Будьте обережні. Не варто нікуди летіти і поспішати.

29-31 грудня проблеми із спілкуванням, раптові новини, бажання домінувати і обрив планів. Цей період буде важливий для всіх знаків Зодіаку. Так зірки стають вкрай рідко, можливо що зміни відбудуться і не у Водоліїв, але вони торкнуться їх. Змінні будуть відбуватися на міжнародному рівні.

Не слід йти наперекір долі, краще плисти за течією в цей період. Будьте обережні, частіше озирайтеся назад, не йдіть на провокації. До лютого місяця і початку січня справи стануть набагато краще.

Найважливіші дати для Водолія в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 2-3, 7, 10-11, 15-16, 20-21.

2 грудня Ви знайдете собі нового друга чи друзів і цей період буде триває до 15 грудня.

7 грудня до 25 липня Ви станете більше подорожувати, вчиться, вчити інших, знайдете нових наставників або самі станете покровителем комусь.

10 грудня – нова ідея, раптово прийде до Вас в голову. Або ж подорож на не далека відстань.

13 грудня – новий проект або клієнт, досить важливий, і на довгий період.

17 грудня – любов і романтика літають в повітрі. Хороший день щоб завести дитину або завагітніти.

21 грудня до 31 січня – перегляд відносин, повернення старих об’єктів любові і партнерів. Поганий час для зміни іміджу.

24-25 грудня – будьте обережні! Проблеми в дорозі, проблеми у відносинах. Вірогідні травми.

29 грудня – скандали з рідними, нові звістки, раптові.

30 грудня – ще один складний день. Ваше Я комусь може дуже не сподобається.

31 грудня – вкрай важкий день.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,522