Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Ще один активний і енергійний місяць для Водоліїв, багато енергії і ймовірності скандалів. Хоча енергії буде багато ще до 16 листопада, а так же час від часу скандалів і травм, поспішності. Намагайтеся менше конфліктувати з партнерами, клієнтами, керівництвом і важливими людьми. Багато акценту буде на питаннях професії і положення в суспільстві, поваги і репутації. Буде можливість використовувати свої знання або знаходити нові для кар’єри і статусу. В кінці місяця Вам, знову, додасться харизми і час бути на публіці. У цьому гороскопі почнеться сильний період для переоцінки відносин і фінансів, затримок у розвитку та регресу.

Ще з червня до 6 вересня у Вас було багато новин про партнерів і ворогів, спілкування. З 6-21 вересня багато фінансової інформації, можливо езотеричної, з 21 вересня по 10 жовтня сприятливі дні для навчання і спілкування. З 9 вересня по 31 жовтня покращуйте професійні відносини, з керівництвом і вищестоящими людьми, використовуйте харизму, проводьте важливі переговори. З 11 вересня по 15 листопада у Вас буде багато енергії, сил, наполегливості і впертості, легше досягати бажаного, але і скандалів більше і більше помітні вони. З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати духовний світ, здоров’я, сімейне сферу, оновлювати і перебудовувати. Покращуйте і оновлюйте свій статус, джерела доходів, багатство, кар’єру і репутацію з 30 серпня до 23 вересня, хороший період. З 30 серпня по 23 вересня був час для поліпшення здоров’я і духовного світу, психологічного стану.

З 5 жовтня до 12 листопада буде сильний період, для всього Зодіаку який впливає на відносини і фінанси, період затримок у розвитку, повернення старого, переоцінки існуючого. Не варто починати нові стосунки, договори, шлюби, здійснювати дорогі покупки в ці дні. Детально він описаний в загальному гороскопі. Для Водоліїв цей період з 5 по 31 жовтня створить затримки і переоцінку, повернення, в питаннях кар’єри і відносин з тими, хто Вами керує. З 31 жовтня по 12 листопада можуть виникнути проблеми з наставниками і учнями, відносинами з цими людьми, повернення і переоцінка, переоцінка Вашого ставлення до життя, судових питань, пошуку істини.

Перший короткий період буде конфліктним, з 8 по 13 жовтня повторення періоду, який був з 5 по 12 вересня, ймовірно з повторенням тих же проблем. Конфлікти з партнерами і керівництвом, розтрата грошей, образливість, поспішність, агресивність. Посилена сексуальність і ревнивість. Обережніше з репутацією.

Пік 9 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дасть Вам енергії, хвилювань, акцент на знання і духовний світ, релігію, світогляд, ставлення до життя, прагнення до ідеалів. Вдалий час почати щось нове в цих питаннях під час піку, навчатися чомусь або або питання віри, подорожувати. Але обережніше з судовими питаннями, своїми таємницями і репутацією. Намагайтеся не ризикувати, не робити операції. Особливо обережними потрібно бути з 10 по 14 жовтня, зросте жорстокість, жорсткість, недовірливість і психологічні фрустрації.

Знаходьте нові професійні знання і використовуйте існуючі для професійного зростання з 10 по 31 жовтня. Час відряджень, навчання, знайомств для статусу.

Ще один конфліктний період, в спілкуванні, переговорах, торгівлі, обережніше з відрядженнями, клієнтами, керівництвом, публічних виступах з 17 по 21 жовтня.

Багато бунтарства, егоцентризму, бажання змін і шансів на стрімкі зміни або вчинки в питаннях сім’ї та кар’єри, потрібно бути обережніше. А якщо хочете, то можна і руйнувати сімейні питання і кар’єрні з 22 по 25 жовтня.

Пік 24 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, несподівані результати і зміни, завершення, новини і усвідомлення. Найбільший акцент на сімейну сферу, рішення сімейних проблем або виникнення, бунтарство. Завершуйте питання, результати можуть бути несподіваними. В щонайменше піковий період торкнеться кар’єру, статус, посаду і професію, теж можете зважитися кинути або отримати несподівані звістки. Будьте обережніше в ці дні.

Багато харизми, постарайтеся налагодити відносини з керівництвом і бути на публіці з 25 по 27 число.

Багато новин і спілкування з 27 по 31 жовтня, гарний час дізнаватися нове про професію, виступати на публіці, заводити знайомства, вчитися.

Ще одне повторення, з 27 жовтня по 4 листопада період, який був з 9 по 15 вересня, знову можуть повернутися старі проблеми, витрати, несподівані вчинки, інтриги в сімейній сфері і професійній. Обережніше з інтригами на роботі. Бажання змін у відносинах і сім’єю, поспішні покупки і рішення.

Багато розмов з друзями з 31 жовтня по 1 грудня, вдалий час для ораторства, політиків, публіцистики.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня, період хороший для налагодження відносин з іноземцями, наставниками, вчителями, сприятливі дні для публіцистики і міжнародних відносин, судових питань. Протягом періоду у Вас буде більше харизми, намагайтеся більше спілкуватися з іншими. А до 16 листопада відродити старі відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Водолія

З 5 жовтня по 16 листопада – це час затримок, переоцінки, повернення в стосунках і фінансах.

Пік 9 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – починайте нове навчання, трансформує і грубий пік.

З 10 по 31 жовтня – інформація і знання для кар’єри і статусу.

Пік 24 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення і результати, в сім’ї і, можливо, кар’єрі.

З 31 жовтня по 1 грудня – спілкування, виступи, дружба.

З 31 жовтня по 2 грудня – харизма, спілкування.

Гороскоп опублікований 26.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,482