Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже конфліктний місяць для Водоліїв, з усім світом, втрати, скандали, готовність до змін і бажання руйнувань. Повториться енергійний період, так що сил вистачить на все. Буде період з акцентом на відносини з керівництвом і сім’єю, в суспільстві, але частина його буде конфліктною. Багато різних новин і спілкування, буде сприятливий час для навчання.

Був довгий, але фоновий, період для переоцінки себе, внутрішнього світу, таємниць, повернення старих проблем зі здоров’ям з 18 квітня по 6 вересня. З 13 серпня по 10 вересня було більше енергії для роботи над своїми таємницями і недоліками, одиночної і таємної активності. З 7 серпня по 9 вересня більше харизми. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про важливі для Вас персони і спілкування. З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати духовний світ, здоров’я, сімейну сферу, оновлювати і перебудовувати. Покращуйте і оновлюйте свій статус, джерела доходів, багатство, кар’єру і репутацію з 30 серпня до 23 вересня, хороший період. Детально про все в гороскопі для Водолія на минулий місяць.

З 5 по 24 (можливо по 25 \ 26) вересня у Водоліїв буде чреда конфліктних періодів.

З 5 по 12 вересня конфлікти з партнерами, багато нетерпимості, багато пристрасті, посилиться сексуальність і навіть агресивність, образливість. Після 9 вересня по 12 конфлікти можуть початися з керівництвом, батьками. У ці дні, з 5 по 12, намагайтеся не витрачати гроші на дурні бажання, не ризикувати. Несприятливі дні для судових питань.

З 6 по 21 вересня багато інформації про борги, виплати, спадщину, кредити, спонсорів. Хороші дні щоб проводити переговори, дізнаватися нове, провести аналіз. Можна приділити увагу своїй психологічній кризі (якщо віна є), сексуальності, езотериці, дізнатися про це нове. Особливо сприятливий період для цього з 6 по 8 вересня, проводьте переговори і цікавтеся хвилюючим Вас.

Багато мрій і ліні з 6 по 9 вересня. Не час брати на себе нові зобов’язання або давати в борг.

Гарний час зайнятися своїм внутрішнім світом, психологією, попрацювати над комплексами, оновити себе з 9 по 13 вересня. Час для трансформацій, усунення. Багато сили волі для важливих дій, легко буде позбавлятися від чого-небудь в ці дні.

Період акцентуватиме відносини з керівництвом, батьками, важливими персонами від яких залежить Ваш статус з 9 вересня по 31 жовтня. На жаль перші дні цього періоду будуть конфліктними, небезпечними для репутації (буде готовність розривати ділові відносини і особисті або несподівані романи), багато егоїзму до 15 вересня, а після вже буде непоганий час. До 15 постарайтеся не зруйнувати ділові відносини або сімейні, намагайтеся багато не витрачати. Після 15 вересня намагайтеся налагоджувати відносини, більше уваги приділяйте керівництву, може бути роман або шлюб по вигоді. У жовтні цей негативний період повториться.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, буде насиченим, багато різних сфер будуть активовані в ці дні, багато нового, звісток, дій, бажань. Найбільший акцент буде на боргах, спадщині, підтримкі інших людей. У меншій мірі активність буде в таємниці, психології, езотерики, кар’єрі, положенні в суспільстві, сім’ї, нерухомості. Хороші дні для нових стартів, нових починань, особливо в фінансових питаннях і психології, розібратися в собі.

З 11 вересня по 15 листопада у Водоліїв буде приплив сил, впевненості в собі, бажання діяти. Цей період вже був з 16 травня по 13 серпня. Час оновити себе і реалізовувати свої бажання, зміцнити своє здоров’я, відстояти свої права. Будуть конфлікти на початку цього періоду, сильні з 11 по 24 (можливо до 27) вересня і в жовтні, але все одно період дає Вам можливість відстояти себе і оновити. Цей період сприятливий для чоловіків Водоліїв, допоможе Вам набути впевненості в собі. Зросте Ваша поспішність, бажання свободи, ексцентрична поведінка, нетерпимість, сексуальність, соціальна активність. Небезпека травм також зростає і конфліктів.

Як я вже писала, з 11 по 24 (27) буде конфліктний період, цей тренд вже був з 10 по 22 травня і з 26 липня по 10 серпня. Слід побоюватися травм. Найсильніші конфлікти будуть з рідними, членами сім’ї або через сім’ю та нерухомості, та й з іншими людьми (це в загальному гороскопі конфліктний період). Небезпека насильства, травм.

Час вчитися з 21 вересня по 10 жовтня, заводити нові знайомства, переучуватися. Хороші дні для вищої освіти, але можна і якісь практичні навички отримати. Оновіть свої знання філософії, медицини, права. Гарний час для публіцистики, написання різних праць, виступів. Особливо з 19 по 1 листопада, буде багато енергії для навчання себе та інших.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Не особливо важливий для Водоліїв, але посилить всі тренди в гороскопі, пік кульмінацій, усвідомлення, новин. Акцент на знайомства і навчання, покровителів, інформацію і знання, час розібратися в цьому, прийняти рішення. Варто бути стриманими в бажаннях і таємницях, можуть бути розчарування в знайомствах, знаннях, таємницях. Обережніше з судами, іспитами, поїздками і переговорами.

Бережіть своє здоров’я і секрети з 24 по 27 вересня, обережніше з навантаженнями.

З 25 вересня по 1 жовтня прилив енергії, фізичних і духовних сил, вітальності. Використовуйте енергію для навчання і відстоювання себе, бажань, поглядів на життя, знань. Бажання показати себе, період сприятливий щоб бути в центрі уваги.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Водолія

З 5 по 24 конфліктні дні, особливо з 10 (9) по 24 (27).

З 6 по 21 вересня – дізнавайтеся про фінанси, психологію, езотерику.

З 9 вересня по 31 жовтня – приділіть увагу відносинам, статусу відносин, відносин з керівництвом і сім’єю.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на борги, спадок, фінанси, психологію і езотерику, час починати нове.

З 11 вересня по 15 жовтня – багато енергії.

З 21 вересня по 10 жовтня – час вчитися і спілкуватися.

23 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, розберіться зі знаннями і знайомствами.

Гороскоп опублікований 30.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,472