Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Продовження гороскопу після 5 січня. Постарайтеся більше відпочивати протягом місяця, вдалий час для відпочинку. Варто берегти своє здоров’я, можуть бути проблеми з хронічними захворюваннями або виникнення нових. Місяць буде насичений таємними питаннями, таємною інформацією, дізнавайтеся про таємне і творіть нове. Кінець січня акцентує питання відносин, піковий період зверне Вашу увагу на відносини і інших людей.

Будете активніше в спілкуванні з сусідами і зі знайомими, в навчанні, в поїздках з 1 січня по 14 лютого. За цей час можуть бути сильні скандали, варто берегти від оточення свої таємниці і слабкі сторони.

Намагайтеся менше витрачати грошей, не роздувати свої інвестиції, покупки, менше планувати необдумано. Будьте обережніше з друзями і планами на майбутнє, соціальними активностями. Період не надто сильний для Водоліїв, цей період буде повторюватися ще 3 рази в 2019 році. Просто намагайтеся стримувати себе в фінансах і дружбі, планах з 2 по 26 січня, максимум по 1 лютого, менше довіряти друзям і колективам. Щоб потім не було розчарувань. Обережніше з духовним розвитком, не попадіться в пастку до пройдисвітів (секти і подібне).

Багато пліток і можливість дізнатися таємниці з 5 по 24 січня. Вивчайте таємне, приховане, збирайте інформацію.

Вдалий період для дружби і соціальної активності, головне все не перебільшувати і побоюватися обманів з 7 січня по 3 лютого. Шукайте друзів, покращуйте і оновлюйте дружбу, вступайте в нові групи.

Ваше життя прискориться після 6 січня, якесь фонове уповільнення і регрес був з 7 серпня 2018 року.

Перший пік 6 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди і принесе нове, можуть бути скандали і конфлікти через таємниці, бережіть здоров’я. Намагайтеся в ці дні почати лікування, навчання, вивчення себе і своїх комплексів, працюйте над своїми недоліками. Пік акцентує питання езотерики і містики, найкраще побути наодинці з собою. Обережніше в дорозі, спілкуванні, дружбі. Починайте нове навчання езотерики під час піку.

Ще одні не настільки важливий період для Водоліїв, але він буде повторюватися від 2 до 3 разів в 2019 році. Період з 8 січня по 4 березня, максимум по 15 березня. А може бути, максимум по серпень місяць (дивлячись як рахувати). Під час цього періоду будуть результати тільки якщо посилено працювати, а не чекати. Варто працювати над таємницями і комплексами, здоров’ям, духовним світом і духовним розвитком. Дуже сильний акцент на духовне і таємне, період посилить інтуїцію. На мирському рівні займіться своїми фінансами, доходами, інвестиціями, постарайтеся це зміцнити, використовуйте інтуїцію для збагачення. Гарний час для тих, хто заробляє творчістю, духовним і езотеричним.

З 9 по 13 жовтня змінюйте свій внутрішній світ, можуть бути операції в ці дні або зміни у фізичному і психологічному стані. Позбавляйтеся від того, що заважає Вам. Період позбавлення і трансформації. Вони можуть бути грубими.

Гороскоп опублікований 28.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173