Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Постарайтеся більше відпочивати і берегти свої секрети в другій половині січня, починаючи з 16 числа – це піде Вам в прок. А з іншого боку, кінець січня і початок лютого дуже сильно буде акцентувати Водоліїв на відносини і матеріальні питання, покупки, заробіток грошей. В кінці місяця збільшиться активність з друзями і реалізації ідей. Гороскоп на січень для Водоліїв дуже бідний на події.

Багато пліток і секретів, інформації таємницею з 11 січня по 1 лютого, секретних переговорів, гарний час підлікувати здоров’я до 27 січня.

Єдиний напружений період в гороскопі буде з 12 по 17 число, особливо під час піку 16 січня. У цей час намагайтеся не поспішати з рішеннями пов’язаними з відносинами і спілкуванням, знайомими, торгівлею. Період вкрай поспішний і штовхає до руйнувань чи необдуманих дій. Можете купити те, що Вам не потрібно або дати в борг, хоча цього не варто було робити. Можете поскандалити через будь-які дрібниці з партнерами, навіть зважитися на розрив відносин.

Пік 16 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, посилить всі тренди, він небезпечний травмами і великим хвилюванням, нервозністю, для Водоліїв. Варто берегти своє здоров’я і секрети. Раджу зайнятися духовними практиками в ці дні. Енергії буде дуже багато у Вас, але в суспільстві, через Вашу скандальності, краще бути обережніше. Проведіть ці дні наодинці.

З 18 січня по 11 лютого у Водоліїв зросте акцент на заробіток, покупках дорогих речей або бажаних предметів, відносинах. Вдалий період для всього цього, сприятливий період. Постарайтеся зайнятися своїми доходами, оновити існуючі джерела доходів, переоцінити існуючі домовленості, може попросити про підвищення – це час заробляти гроші. Подивіться в магазинах на бажані товари, будь то одяг або пристосування, без різниці, це вдалий час для покупок. У цей час у Водоліїв буде більше харизми, шарму, бажання налагоджувати відносини. Зростуть шанси на зміцнення існуючих відносин і їх оновлення, поліпшення. Дуже сприятливий час для жінок Водоліїв, щоб розібратися в собі і своїй жіночності.

Бійтеся мігрені і зайвих слів з 27 по 30 січня, занадто поспішний час для мислення і роботи, може бути неуважність.

Час активності в дружбі, може бути навіть будуть невеликі скандали, але точно буде бажання керувати друзями та направляти їх з 27 січня по 18 березня. Гарний час для реалізації та оновлення довгострокових планів, відстоювання своїх ідей.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Водолія

16 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – акцент на самоті і духовні речі, бережіть здоров’я і секрети.

З 18 січня по 11 лютого – поліпшує період для фінансів і відносин.

З 27 січня по 18 березня – активність в дружбі і планах.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,182