Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Січень – місяць планування. У той час, як інші навколо Вас працюють в поті чола, щоб закінчити свої проекти з минулого року, Водолії можуть в січні відпочити. На роботі буде спокійніше, клієнтів буде поменше, проблем так само. У Вас буде бажання побути на самоті, подумати про життя, планувати на майбутнє і розкривати таємниці. У цьому місяці відбудуться події, які не будуть спонтанними (хоча так і буде здаватися), а будуть призначеними.

Вже після 1го січня, Ви можете дізнатися, що в Вас потребує Ваш друг або родич, який міг потрапити в лікарню або тюрму. Раджу Вам провідати його і допомогти йому. А ще хочу зауважити, що в січні, гарний час для обстеження у докторів, якщо Ви погано себе почуваєте або не знаєте, як йдуть справи з Вашим здоров’ям – зараз той період, коли можна знайти приховану хворобу.

Зірки змусять Вас звернути увагу на своє здоров’я 15 січня (плюс мінус 3 дні). Це хороший період для початку турботи про своє здоров’я, якщо Ви думали сідати на дієту або записатися в спортивний зал – Ваш час настав. Так само після цієї дати варто очікувати новий проект або навантаження на роботі. Проект буде досить важливим.

Обов’язки, які прийшли до Вас 15 січня, забиратимуть багато сил, нервів і часу, від цього може погіршитися Ваше самопочуття. Постарайтеся правильно планувати свій графік, висипатися. Але покладені на Ваші плечі завдання потрібно зробити вчасно! Результат вкрай важливий. Вони приведуть Вас до більшої стабільності, поліпшать Ваше положення, можу сказати, що 15 січня буде подія – каталізатор, а результат, повний, Ви отримаєте в травні місяці.

Не слід вирушати в поїздки на початку місяця, Ви не зможете домогтися бажаних результатів, або «дорогою ціною» вони обійдуться Вам. Найкраще поїздки відкласти на останній тиждень січня.

Чудесне самопочуття, гарний настрій і радість життя Водолії відчують після 31 січня, початок поліпшення здоров’я, емоційного духу, настрою Ви почнете відчувати ще 27 січня, а пік хорошого самопочуття і удачі припаде на 31 і триватиме кілька днів. Слід очікувати Важливих змін, раптових, або прозрінь, інтуїтивних здогадок, в ці дні. Якщо і трапитися якась халепа, наприклад аварія, то результат все одно буде хорошим. Але, звичайно, зайва обережність не завадить. А ще наприкінці місяця Вам несподівано доведеться кудись поїхати або зустрітися з кимось. Ви отримаєте важливу пропозиція. Слід очікувати подарунка від зірок в ці дні, це дійсно один з найкращих, або ж найкращий, період для Водоліїв цього року. Який внесе зміни у Ваше життя.

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в січні 2014

Хороші дати в січні : 11-12, 16-17, 25-26, 29-31.

Початок місяця для Вас буде досить «ледачим».

15 січня – на Ваші плечі ляжуть нові обов’язки і робота, а так само зміни зі здоров’ям.

30 січня – 4 дня плюс, мінус, хороший період для важливих речей.

29 січня – варто очікувати сюрпризу від партнера.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,225