Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць змусить задуматися про себе, переоцінити життя, напрям, повернутися до старого. Багато старих трендів повернуться в гороскопі для Водоліїв. Багато новин і спілкування, буде пара сприятливих періодів для кар’єри і статусу, багато енергії для роботи над таємним і недоліками. Досить небезпечна, конфліктна і можливість травм, перша декада місяця.

Багато періодів почалося в минулих місяцях і старих гороскопах для Водоліїв все описано детальніше. З 16 травня по 13 серпня у Вас приріст сил, енергії, сексуальності, скандальності. З 27 червня по 13 серпня повернення старих скандалів, енергії більше направляєте на себе (гарний час для спорту і сили волі), але і вибухи у Вас стали яскравіше. З 26 липня по 19 серпня не варто починати нові проекти, повернення старих новин про партнерів і відносини з переоцінкою, вдалі дні для завершення старих справ. З 9 липня по 7 серпня сприятливі дні для боргових питань. З 29 червня по 6 вересня багато спілкування і новин. З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати духовний світ, здоров’я, сімейну сферу, оновлювати і перебудовувати. Конфліктні і небезпечні періоди з 25 липня по 10 (13) серпня.

Час покращувати своє фінансове становище, здійснювати покупки, розширювати своє ставлення до цінностей і знаходити нові цінності, хороші дні для інвестування в кар’єру і статус. Займіться своєю професією, кар’єрою, знаходьте нові шляхи і нові можливості для зростання і поваги. Приділіть увагу своїй творчості, духовного світу, постарайтеся використовувати це для збагачення і репутації. Період з 1 серпня по 1 вересня, був у Водоліїв з 23 листопада по 14 грудня 2017 року і з 11 травня по 13 червня, в найближчих 11-12 років не повториться.

Прагніть не дуже все перебільшувати з 4 по 9 серпня в стосунках і питаннях професії, бережіть свою репутацію і статус, може бути лінь або бажання збрехати, дати нездійсненні обіцянки. Можуть і до Вас поставитися непорядно, потрібно бути обережніше з ворогами і керівництвом.

З 6 по 9 серпня сприятливий період для відносин, багато романтики. Так само ці дні хороші для відстоювання своїх прав, можна в судах, але обережніше треба бути зі скандалами і конфліктами.

З 7 серпня по 9 вересня період хороший для налагодження відносин з іноземцями, наставниками, вчителями, сприятливі дні для публіцистики і міжнародних відносин, судових питань. Протягом періоду у Вас буде більше харизми, намагайтеся більше спілкуватися з іншими.

З 7 серпня по 6 січня 2019 року фоновий період, помітний Водоліям. Період переоцінки себе, повернення до старого, значно більше схильність до упертості і егоцентризму, несхильність приймати чужу думку і зовнішні обставини. Помітний період буде і в сімейній сфері, теж, можуть повернуться старі питання.

Маса новин з 8 по 10 серпня, гарний час бути на публіці, проявити себе, але намагайтеся не перебільшувати все.

З 8 по 11 серпня будьте стриманішими в фінансових питаннях, не робіть дорогих покупок, обережніше з порушенням правил, судовими питаннями, бережіть свої таємниці.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня будуть подібні тренди, намагайтеся не надто пліткувати, не обіцяти багато партнерам і керівництву, не хвалитися своїми знаннями (особливо якщо невпевнені в них), не роздувати обіцянки і переговори, обережніше з відрядженням, не бовкніть зайвого і не довіряйте всьому, що Вам говорять.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, буде дуже емоційним для Водоліїв, багато бажань, поривів, посилення всіх трендів. Варто бути обережніше, буде багато новин, але не варто довіряти всім і не варто все перебільшувати. Найбільший акцент буде на відносинах, можливість знайти нові відносини любовні і ділові, активність і події в важливих відносинах. Акцент на партнерах, шлюбі, ворожнечі.

З 13 серпня по 10 вересня у Вас буде більше духовних сил, все ще хороший період для заняття спортом і зміцнення себе, працювати над таємницями і комплексами, духовним світом. Цей період вже був з 18 березня по 16 травня і детально описаний в гороскопі на березень.

Сприятливі періоди з 23 по 27 серпня (може бути більше на пару днів) для вирішення психологічних питань, більше гармонії на душі, вдалі дні для вирішення сімейних питань і фінансових, боргових, допомоги батькам або набуття допомоги від інших людей і членів сім’ї, змін в сімейній сфері і фінансової. Час зміцнювати, оновлювати, реформувати і перебудовувати. Варто оцінити своє минуле в цих сферах і повернутися до старого, завершити старе.

Багато ревнощів, уразливості з 24 по 29 серпня. Обережніше з фінансовими авантюрами і боргами, особливе якщо вони стосуються таємниць або судових розглядів.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, буде посилення всіх трендів, кульмінації. Сприятливі дні для вирішення фінансових питань, тільки без азарту і обману, питань доходів і витрат. Розберіться зі спадщиною, джерелами доходів, накопиченнями, проектами, депозитами, боргами, витратами, спонсорами та клієнтами. Дізнайтеся нове про борги і спонсорів, можливості заробити. Отримання фінансових результатів, прийняття рішень.

Місяць завершитися повторенням ще одного періоду, з 30 серпня по 23 вересня, як і було з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня, сприятливий вплив зірок на Вашу кар’єру і психологічний стан, хороші дні для операцій і лікування. Час оновлювати себе і позбуватися від комплексів, покращувати здоров’я. Хороші дні для змін на роботі, професійних і кар’єрних, позбавлення та оновлень, поліпшень. У минулих гороскопах більше деталей.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Водолія

З 1 серпня по 1 вересня – покращуйте і шукайте нові шляхи в доходах і професії, статус.

З 7 серпня по 9 вересня – більше харизми, приділіть увагу зарубіжжю і судам.

З 7 серпня по 6 січня 2019 – регрес, переоцінка себе, більше впертості.

11 серпня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, маса емоцій. Акцент на відносини і партнерів, конкурентів.

З 13 серпня по 10 вересня – більше духовних сил.

Низка сприятливих періодів для фінансів, спадщини, духовного, сімейних питань з 23 по 27 серпня, може бути довше. Час змін, укріплень, результатів і завершень.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і усвідомлення, акцент на фінансах, заробітках і витратах, підтримки.

З 30 серпня по 23 вересня – духовний період, працюйте над комплексами і здоров’ям, таємницями, кар’єрою, репутацією.

Гороскоп опублікований 31.07.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,164