Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже насичений місяць і для Водоліїв не настільки поганий, як для деяких інших знаків. Намагайтеся більше зберігати і економити свої гроші і дружбу, менше скандалити на публіці і давати фінансових обіцянок або вимагати. На самому початку місяця і середині лютого буде багато емоцій і бажань у Вас, лютий місяць в якійсь мірі переломний, час завершувати старе і починати нове. Буде багато фінансових питань, намагайтеся не витрачати гроші в кінці місяця, всі дорогі покупки краще зробити в першій половині або перенести їх на березень. Спочатку місяці намагайтеся бути скромнішим в своїх бажаннях і самовираженні.

З 31 грудня по 10 лютого (можливо довше) у Вас був час попрацювати над своїм психологічним і фізичним здоров’ям, комплексами, звичками – позбутися і оновити, поліпшити. Період був хороший і для кар’єри, статусу і професії, досягнень, теж покращувати, оновлювати, позбавлятися від того що тягне на дно. З 18 січня по 11 лютого більше уваги приділяєте фінансам і відносинам, це відносно сприятливий період для них, у всякому разі більше уваги буде звернено до них і цей час харизми, привабливості у Водоліїв. З 27 січня по 18 березня у Вас буде більше публічної активності, намагайтеся зайнятися довгостроковими ідеями і планами, реалізовувати їх, оновити дружбу, хоча в середині лютого остерігайтеся обманів.

Місяць почнеться з піку, 1 лютого, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, період емоційний, кульмінаційний, пік посилить всі тренди і дозволить в низ розібратися. Найкраще направити свою увагу на відносини, для Водоліїв, дізнатися важливе про партнерів і конкурентів, розібратися і прийняти рішення. Період відповідний для завершення однієї фази і переходу на наступну, будь то розрив відносин або поліпшення. Можна спробувати розібратися і в собі.

З 1 по 18 лютого на Вас чекає багато новин, інтелектуального осяяння, гарний час оновити свої знання і список контактів.

Не робіть дорогих покупок з 3 по 6 січня, бережіть свої відносини з керівництвом, не надто хваліться своїми достатками, особливо перед керівництвом і не вимагайте більшого матеріального і фінансового.

З 9 по 13 лютого ще один період, коли не слід занадто хвалитися перед керівництвом (і іншими важливими людьми). Постарайтеся тримати своє марнославство під контролем. До того ж в цей час слід серйозніше ставитися до обіцянок і професійним планів, прагненням, не надто все роздувати і не дуже все пускати на самоплив. Не беріться за багато проектів, краще сконцентруватися на чомусь одному.

З 11 лютого по 7 березня у Водоліїв настане успішний фінансовий період, правда не всі дні будуть успішні (в деякі дні можете надто вже багато витрачати або втрачати по своєму бажанню), але точно увагу буде звернено до заробітків і цінностей. Перший такий період, коли можете робити дурні покупки з 20 по 24 лютого. Другий період, коли Ви можете через особистих бажань занадто багато витрачати з 22 по 1 березня. До того ж, з 22 лютого по 1 березня можуть бути більш яскравими конфлікти з партнерами і друзями, бережіть свої відносини і дружбу. Дорогі покупки плануйте на період з 28 лютого по 3 березня, це вдалі дні й для інших фінансових питань, для відносин і романтики ці дні теж хороші!

Намагайтеся не бути обдуреними в ідеях і планах на майбутнє і дружбі з 14 по 21 лютого, для Водоліїв цей період не дуже небезпечний, але все ж обережніше з обманами. В цей час так само не слід братися за велику кількість ідей і проектів, не розпорошувати свої сили, а може бути і взагалі буде лінь щось робити.

15 лютого буде другий пік, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, теж пік емоційний як і перший, але тепер цей час нових бажань і нових можливостей, час починати. Займіться собою, почніть щось важливе в своєму житті. Піковий період принесе багато новин, варто використовувати їх правильно, період посилить всі тренди. Займіться своїм життям, почніть вивчати щось нове, переїжджайте в нове місце, міняйте професію, змініть себе або відносини, це сильне час для Водоліїв, раз на рік буває таке! Будь-які питання і сфери зараз «підконтрольні» Вам для нових стартів, тільки для нового, а не завершення або зміни. Подумайте про своїх бажання і реалізовуйте їх під час піку. Особливо помітний він для Водоліїв які народилися в ці дні.

З 18 лютого по 6 березня у Вас буде більше ділової активності, покупки-продажу, відряджень, переговорів. Можна спробувати заробити гроші своїми знаннями. Обережніше будьте з 24 по 27 число – можливі обмани і нерозуміння, неточності. З 27 лютого по 3 березня – скандали з клієнтами або просто скандали через фінанси і матеріальне, остерігайтеся втрат.

Останній пік буде в гороскопі для Водоліїв на березень, але він торкнеться пару останніх днів лютого (2 або 1 день). Пік 2 березня, плюс-мінус 3 (4) дня і 10 днів спад. Час завершення та кульмінацій, усвідомлення. Для Водоліїв багато чого буде пов’язаного з сексом, світом езотерики, життя та смерті, психології, кредитів і боргів, допомоги від інших. Час отримувати результати. Пік багатий на інформацію, так що варто приділити уваги цим питанням, щось завершити і від чогось позбутися, щось довести до кульмінації. Займіться боргами, кредитами, спадком, витребуванням платежів, виплат за рахунками.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Водолія

1 лютого, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – завершення і усвідомлення. Приділіть увагу відносинам і собі.

З 1 по 18 лютого – вчіться і дізнавайтеся.

З 11 лютого по 7 березня – грошовий час, доходи і витрати, скандали через фінансів.

З 14 по 21 лютого – остерігайтеся ліні і розпилення, скандалів з друзями.

15 лютого, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – час емоцій і стартів. Нова глава в Вашому житті.

З 18 лютого по 6 березня – ділова інформація

З 22 лютого по 1 березня – можуть бути фінансові проблеми і в стосунках, скандали і поспішні вчинки.

2 березня, пік плюс-мінус 3 (4) дня і 10 днів спад – кульмінації і усвідомлення. Для Водоліїв варто звернути увагу на борги і психологію, езотерику, життя та смерть.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,171